
Емоція - це перша реакція на подію, ситуацію. Трапляється, що інколи, навіть попри бажання, спонтанним виявом почуттів можна легко образити чи принизити іншу людину, чи зіпсувати настрій, чи навіть сформувати комплекс.
У вівторок, 18 лютого, у Дитячо-юнацькому пластовому центрі в Івано-Франківську, по вул.Павлика, 10 відбулася чергова зустріч з циклу тренінгів на тему "Щасливе батьківство", пише Фіртка.
Після оригінального знайомства, коли учасники взяли "інтерв'ю" у сусіда поруч та пригадали цікавий факт зі свого дитинства, обговорили емоції, які кожен пережив у цей момент. Ще раз переконалися у тому, що всі люди різні, проте емоції і почуття, які виникають та спонукають нас до дій подібні, або й збігаються.
читайте також: Тренінги про щасливе батьківство: франківські пластуни ділилися методами ненасильницького спілкування (ФОТО)
Також кожен мав можливість дослідити свою сферу "емоційних компетенцій" за допомогою об'ємного тесту, який виявив, що переважно всі учасники тренінгу мають достатній рівень теоретичних знань про емоційний інтелект, але одиниці вміють керувати своїми емоціями. А їх, як виявилося, попри шість базових (згідно з Аристотелем) є велике різноманіття!
Життєві приклади вкотре переконали, що важливо ідентифікувати свої та чужі емоції, вміти їх переживати та виявляти оточуючим, таким чином уникаючи конфліктних ситуацій та емоційного піратства. А традиційний творчий майстер клас (оформлення дощечки кракелюрним лаком та декупажем) дозволив кожному учаснику тренінгу відчути широкий спектр позитивних емоцій!
Читайте також: