Елітне житло – це статус чи комфорт?

Елітне житло. Для більшості воно залишається лише мрією. Втім, є чимало людей, які купують елітні квартири, живуть та облаштовують у них свій побут.

Хто ці люди й чим привабливе для них житло класу еліт?

Для початку варто відзначити: в Україні немає усталеної класифікації житла. Проте девелопери та ріелтори у своїй повсякденній діяльності послуговуються світовим досвідом і визначають чотири класи квартир та будинків: економ, комфорт, бізнес та еліт або, як його ще називають, преміум.

Традиційно більшість людей в Україні (і іванофранківці не є виключенням) проживають у квартирах класу комфорт – дещо просторіших та комфортніших, ніж економ-помешкання, і значно дешевших, ніж квартири бізнес-класу.

За оцінками експертів, частка елітного житла на ринку не перевищує 10%. Більшість покупців віддають перевагу елітним квартирам як способу підтвердити свій статус. Втім, багатьох все ж приваблюють очевидні переваги такого житла, які суттєво полегшують життя.

Серед таких переваг фахівці виокремлюють три основних:

  • вишукана архітектура та ексклюзивний дизайн;
  • використання у будівництві дорожчих і якісніших матеріалів;
  • розташування у престижних районах та живописні краєвиди з вікна.
Архітектура та дизайн

При проєктуванні та будівництві елітних будинків ніколи не використовуються типові проєкти. Кожен житловий комплекс еліт-класу має індивідуальний дизайн інтер’єрів та екстер’єрів. Експерти відзначають, що такий дизайн має бути не «вчорашнім», а то й містити в собі «кидок» на 5-10 років у майбутнє.

Квартири в елітних комплексах максимально просторі, площею не менше 100 метрів квадратних, з великими панорамними вікнами, високими стелями, кількома санвузлами та великою кухнею.

Помешкання у таких будинках, зазвичай, продаються без оздоблення, щоб їхні власники мали можливість реалізувати будь-який дизайнерський ремонт та нестандартне омеблювання.

Важливим елементом елітних житлових комплексів є наявність підземного паркінгу, де кількість паркомісць переважає число квартир. Характерною рисою є також наявність закритої території з сучасними дитячими майданчиками, спортивними зонами, якісним дизайнерським озелененням та освітленням.

Використання дорожчих і якісніших матеріалів

В елітному помешканні все повинно бути елітним. Це стосується також будівельних та інших матеріалів, що застосовуються при зведенні такого житлового комплексу. Адже чим якісніші матеріали використовуються у будівництві, то безпечніше і комфортніше житиметься мешканцям таких апартаментів. Це правило стосується усього: від матеріалів для фундаменту та стін, утеплювачів, віконного скла й до інженерних мереж.

Сучасні забудовники при зведенні елітних житлових комплексів використовують найсучаснішу на сьогоднішній день монолітно-каркасну будівельну технологію, яка дозволяє поєднати високу енергоефективність, звуконепроникність та варіабельність планувальних рішень.

Локація та живописний вид з вікна

Усі елітні житлові комплекси розташовані у престижних районах. Традиційно такими районами вважають центр міста та зелені зони – території у парках та біля водойм. Крім того, важливо, щоб це була ще й екологічно сприятлива зона – територія з чистим повітрям та високим рівнем озеленення, подалі від промислового сектора та сміттєзвалищ.

В таких умовах живописний вид з вікна на озеро, річку, ліс чи гірські вершини на горизонті створюватиме усі умови для душевного комфорту та здорового відпочинку.

Принагідно відзначимо, що компанія blago developer пропонує елітні апартаменти на всі смаки у житлових комплексах класу еліт Parus та Royal Hall.

Завдяки оригінальному дизайну та вдало обраному місцю розташування житловий комплекс Parus виглядає білосніжним вітрильником, що парить над дзеркальною гладдю міського озера. Величезні, виконані з бельгійського скла вікна відкривають мешканцям неповторний вид на озеро та карпатські вершини. При усій своїй, здавалося б повітряній легкості, Parus є високотехнологічним комплексом з новітньою системою безпеки та відеоспостереження, сучасною віконною системою, просторим підземним паркінгом, оригінальним ландшафтним дизайном, даховою котельнею.

Своєю чергою розташований на найкрасивішій вулиці міста – вулиці Шевченка – комплекс Royal Hall більше привабить любителів зелені та паркового затишку. З його величезних панорамних вікон відкривається живописний вид на міський парк культури й відпочинку, озеро та стару частину міста. Комплекс просто тоне у зелені, що забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря. А великий підземний паркінг, заправка для електрокарів, кімнати для спортінвентарю та розташовані поруч крамниці, кав’ярні та інші заклади гарантують мешканцям максимум задоволення від життя.

Партнерський матеріал 


23.07.2021 1322
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1907
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1835
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1829
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5394 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2128 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1488

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

706

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

755

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

950

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

985
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1736
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3651
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10222
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26102
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10151 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7688
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

872
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

83
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

359
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1253
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

849
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1055