Якщо ви ще не переконані в тому, що шлях, яким ми слідуємо, веде до катастрофи, тоді подивіться наступне інтерв'ю з Деніелом Амедурі (з Future Money Trends) і Джоном Уїльямсом (з Shadow Stats).
Амедурі задає питання, які жоден репортер з мейнстрім-ЗМІ не наважиться питати, і вони стосуються стану справ в економічній, фінансовій та грошовій системі, і того, чим усе в підсумку закінчиться.
Економіст Джон Вільямс відповідає, викладаючи похмуру картину того, як ми до цього дійшли, і того, який вплив це скоро зробить на кожен аспект нашого життя.
Це інтерв'ю, яке не варто пропускати.
Один з провідних фахівців з статистичного аналізу та економічної теорії дає план того, що наближається, і як бути до цього готовим.
(Уривки з інтерв'ю):
Вільямс: Ми в безвиграшній ситуації. Це щось на зразок кінця світу. Хоча я не люблю про це говорити.
Повернемося у вересень 2008-го. Система перебувала на межі колапсу. Це був кінець звичного нам світу, фінансового світу. Були застосовані всі заходи, які тільки були можливі. Розглядалися будь-які варіанти того, як підтримати систему на плаву. Ось з якими умовами нам доводиться мати справу.
Ми прожили кілька повторів, але нічого істотного. По закінченню часу ніщо з фундаментального не стає краще. Ми зараз в ситуації, коли весь інший світ все більше втрачає впевненість в американському доларі.
Амедурі: Коли ви думаєте про гіперінфляцію, готуєтеся до неї, як на вашу думку, скільки триватиме період хаосу?
Вільямс: Я не можу вам сказати, як довго це триватиме. Я можу сказати, що цей хаос стане вельми руйнівним для нашого способу життя, оскільки для долара у нас немає ніякої підтримуючої системи.
Амедурі: Робітники будуть працювати, …коли ми опинимося в періоді гіперінфляції Їх зарплати стануть марними, копійчаними?
Вільямс: Це залежить від того, наскільки люди креативні… Також варто очікувати перебоїв у постачанні продуктових магазинів. А якщо на прилавках немає продуктів, то це найшвидший рецепт для початку громадянських заворушень.
Особисто я думаю, що було б корисним зробити запаси, по крайній мірі, на екілька місяців, запастися, скажімо, консервованими продуктами, туалетним папером, або якимись бартерними товарами...
Ви повинні бути підготовлені, як на випадок стихійного лиха. Я думаю, що люди повинні мати запаси не тільки на випадок стихійних лих, але й на випадок катастроф з вини людини. І просто періодично оновлюйте свої запаси.
В таких умовах, коли в межах США ніхто не зможе домогтися повернення своїх коштів в обсягах, які могли б перекрити офіційний рівень інфляції, придбання консервів є набагато кращою інвестицією, ніж покупка державних облігацій.
Амедурі: Яким буде переломний момент, коли ми реально побачимо втрату довіри до валюти?
Вільямс: Ну, я думаю, що ми вже його пройшли – цей переломний момент. Ми наразі поки що не спостерігаємо панічного зливання доларів, але якщо ви поглянете на відповідь глобального ринку щодо того, що робиться у Вашингтоні, то це втрата довіри... Вони не зможуть перешкоджати системному колапсу в більшій мірі, ніж це дозволяє їм робити ринок.
Можна тільки відсунути лише час в русі далі у напрямку до гіперінфляції. От і все. У них немає ніякого рішення.
... В підсумку ви побачите крах долара, коли він стане нічого не вартим папірцем. Для людей, що живуть в деномінованому в доларах світі, це означає, що купівельна спроможність їх валюти почне падати, щезати. Їм треба підстрахувати себе і купівельну спроможність своїх активів.
Поштовхом до великих проблем для нас, на мою думку, стануть масштабні зливи долара. Я не можу вам точно сказати, коли це станеться. Це може бути спровоковано самими різними подіями, від розвитку Єврокризи до наступного раунду стимулювання від Федерального Резерву, в якій би формі воно не сталося.
Ми явно рухаємося в напрямку, який не є сприятливим для американського долара.
ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю:
http://www.youtube.com/watch?v=b02-ZlrEj9w&feature=player_embedded
Джерело: mixednews.ru