Дзідзьо: У нас зараз одна дівчина на всіх, і звати її слава


Дзідзьо сміливо можна назвати не лише викликом гламуру, а й стереотипам і традиціям українського шоу-бізу. Його критикують, звинувачують у неякісному продукті чи то сприянню розбещеним смакам молоді, проте він продовжує залишатися на піку популярності з майже 83-тисячною армією прихильників.


Його глядач – звичайна людина, яка любить та розуміє український гумор. Наразі над образом і звучанням Дзідзьо працює троє людей – Михайло Хома (він же Дзідзьо), Лесик (гітара) і Юлік (клавіші). Цього разу він з’явився на коломийській сцені у образі колоритного індіанця із синьо-жовтим пір’ям на голові.

 

- Розкажи, як народився проект Дзідзьо?

- Дзідзьом на західній Україні називають дідуся з усіма притаманними для простого люду недоліками і перевагами. Не раз у компанії друзів полюбляв пародіювати такого собі веселого, сучасного діда, який є у кожному селі. Образ Дзідзьо не видуманий. Дзідзьо мовчав-мовчав, а потім то усе вихлюпнулося. У нього вкладено західний менталітет, всі наші переживання, звичаї. Там можна побачити сусідів чи родичів, упізнати свою поведінку у магазині. Це добрий сільський гумор, який називають не форматом і який навряд чи розуміють ті, хто звик приваблювати глядачів мінімальною кількістю одягу на сцені. А ми беремо справжнім: борода, валянки, капелюх, яскравий акцент, гострі словечка. Можливо, ми щось робимо неправильно, не по стандартах. Вчилися самі. Але навіть ті, хто робить усе по правилах, не отримали такого результату.

 

- Пригадую, спочатку вами займався Кузьма ?

- Скрябін нам дав такий добрячий шпіц під дупу для подальшого розвитку. Лесик з ріс Кузьмою у одному будинку, а я з ним - сусід по дачі. Уперше нами зацікавилися глядачі тоді, коли ми знялися у кліпі на каверверсію пісні Скрябіна «Старі фотографії». Власне, саме у такому образі, у якому і виступаємо тепер. Але всі ми уже прекрасно зрозуміли, що якщо ти сам не займешся собою, своїм проектом, то ніякий продюсер не допоможе. Шоу-бізнес – то не так просто. Можна вкласти великі гроші, а все закінчиться пшиком. Так, ми пробували, шукали себе. Були і «Секс Шоп Бойс», й «Істерика». Але все ж вернулися до того, що нам ближче – старого доброго Дзідзьо. Тексти пісень пишу я і Лесик. Хтось щось придумує, а потім всеодно відшліфовуємо разом. Беремо не кількістю - кожну пісню розкручуємо. Я не думаю, що на західній Україні є артисти, чиї всі пісні співали б напам’ять. А наші співають.

 

- Дзідзьо – стьобний проект, проте не всім зрозумілий. Тебе часто звинувачують у неякісній музиці?

- А її в Україні практично немає. Ми до того лише йдемо. Є кілька виконавців, яких ми поважаємо. Для нас наразі найосновніше – зібрати армію прихильників. Бо як кажуть? Що на західній Україні шоу-бізнесу ніколи не було і не буде. А ми поламаємо стандарти. Навіть більше того – ми уже їх ламаємо. Так, проект Дзідзьо відрізняється від того формату, який звикли бачити всі, має інше обличчя, проте це не має значення. Я ще раз хочу підкреслити, що західна публіка – це публіка наша, публіка, яку ми дуже любимо. Але ми виступаємо і на сході. Схід насправді нами дуже цікавиться. Ми впевнені, що проект «Дзідзьо» - то надовго довго і для усієї України. Можливо, Дзідзьо залишиться узагалі як образ.

 

- У тебе були улюблені виконавці, від яких фанатів у дитячому віці?

-Ой, мені подобалися пісні Івана Поповича. Пригадую, він завжди співав «Сонце ласкаве». Але то було давно (сміється).

 

- Уже звикли до того, що дівчата постійно приписують з вами романи чи то поцілунки?

- Я одразу питаюся, на якому дівчина курсі. Якщо ще в школі, то махаємо «па-па» (сміється). Ну ми трохи ловеласи, то правда. Але деколи такі слухи пускають, що сам за живіт хапаєшся. Не так давно після виступу у Кам΄янці- Подільському одному з учасників нашої команди написав організатор. Виявляється, йому «приліпили» стосунки з половиною жіночої частини гуртожитку. Крім того, до кожної з тих дівчат хлопець приходив з пляшкою шампанського, платив черговій при вході. І це при тому, що в той час він був у номері з нашим звукорежисером Сергієм. А насправді це все нормально, нехай говорять (посміхається). У нас зараз одна дівчина на всіх, і звати її слава. Ми приділяємо увагу насамперед публіці, яка нас любить. Вона і є нашим особистим життям. Робимо усе, щоб задовольнити прихильників, бо вони випромінюють дуже велику любов.

 

- Під час виступу ти розповідав про дівчину, яка підштовхнула тебе зробити епіляцію на тілі. То вигадка чи справжня історія?


- Соромно пригадувати, але було таке. Я знайшов якийсь косметологічний кабінет Свідків Єгови, і мені там як шарнули воском! Я то ледве витримав, накапав майонезний слоїчок сліз (сміється). Потім себе соромився як мінімум півроку. Маю на грудях такий рисунок «рози» (піднімає футболку). Ні на що його не проміняю, він мені пасує.

 

- А куди зник усіма обожнюваний Мейсон?

-Ну так, спочатку був лише Дзідзьо з Лесиком, але нам стало сумно і ми вирішили завести собі домашнього улюбленця. Такого небезпечного, який випромінює злість. Ним стала симпатична свинка Мейсон з блакитними очима і довгими віями. Вона насправді існує. Мейсон — це свиня мого діда, який усіх, хто жив у хліві, поназивав іменами героїв з відомої американської мильної опери «Санта-Барбара». Поки наш талісман у відпустці. Мейсона трішки відставили вбік. Не через те, що його не любимо чи знайшли щось цікавіше. Ми стрімко розвиваємося і маємо на даному етапі певні приорітети. Для Мейсона зараз не час, хоча він залишається нашим улюбленцем. До речі, ще одним талісманом-музою є дівчина Надія, яка знімається у всіх наших кліпах.

 

- Не думав заспівати сльозливу ліричну пісню, яка відрізняється від тих, які презентуєте публіці?

- Ще не час. Вона обов’язково буде, але пізніше.

 

- Я от бачу тебе без костюма і гриму – справжнього, симпатичного, щирого відкритого. Сценічний образ не заважає у повсякденному житті?

- Всі ми інколи чи постійно граємо ролі. А я у образі Дзідзьо просто відпочиваю. Справжній Михайло Хома цікавий насправді одиницям. Усі хочуть бачити веселого, без комплексів Дзідзя, який їх відволіче від щоденних проблем і зарядить позитивом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Романенчук


Коментарі (15)

Лидия 2014.03.20, 18:57
Вобще класс.
Володя м.Бережани 2012.08.21, 19:49
Таких простих як двері людей, хороших виконавців своїх пісень ми і любимо, і поважаємо!!!!! Дзідзьо, Скрябін... Всі свої, українські... Та вся москальня хай валить в Росію на заробітки!!!! Ми українці - слухаємо українське!!!!! Слава Україні!!!!
Назар м. Перемишляни 2012.08.21, 20:16
Героям Слава!
Мар'яна 2012.08.22, 07:52
Дзідзьо просто сюпер лю тибе =)
Допитливий 2012.08.22, 09:53
Дайош відео? ФІРТКА, ау!!!
Таша 2012.08.22, 13:24
Вони просто СУПЕР!!!!******)))))
В печалі 2012.08.22, 18:14
Якщо у нас є такий ДЗІДЬО і якщо є частина плебсу, що він їм подобається - то залишається тільки співчувати тим людям.
звичайно 2012.08.22, 21:21
Звичайно дзідзьо,не професійний артист,він є такий собі балагур,якого сприймають,і сприймають наші люди,бо він відображає нас з вами.Не треба грати кіна і великих панів із себе,бо до паньства ще так далеко,як до Львова.Розказую історію в магазині Бомонд,бо там престижно заходити і купляти собі гарні речі,так ось заходять троє людей,файно вбрані,а коли пройшлися біля мене.то такий шлеф смероду потного пройшло,гірше ніж в газовій камері,,,висновок,такий;все що творять такі як дзідзьо,то є ми з вами.Ті хто набрав ,чи накрав купу грошей,не знає головного,що в першу чергу треба вміти спочатку самого себе обходити.Тому на сценах показують,як ми розмовляємо,як ми миємося,одягаємося і саме головне відносимося один до одного.Гроші не дають права принижувати і не поважати , хто собі думає.що він вже є пан.Ні!, пан є той,від кого пахне ПАНОМ,а не КНУРОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нейтрал 2012.08.23, 16:14
...прослуховування для дітей не старших 9 класу, ну і мешканців гірських місцевостей..
W.S. 2012.08.24, 06:34
Вова Зі Львова і є настоящий ДЗІДЗЬО!
Т.Ю. 2012.08.25, 20:37
W.S. ти не правий!це дві різні людини
мася 2012.10.24, 13:28
Коли дзідзьо буду у Львові???
УУК 2012.11.14, 11:30
Я ШАЛЕНІЮ ВІД НЬОГО
КАТЯ 2012.11.14, 11:32
ВІН ТАКИЙ КЛАСНИЙ Я БУЛА НА ЙОГО КОНЦЕРТІ ТАКА АТМОСВЕРА
Катя 2012.11.14, 11:49
ДЗІДЗЬО моя мрія щоб ти приїхав на моє день народження я 4години мучилася шукала пісні
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1282
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2574
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2140
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2204
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6623 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2482 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

376

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1188

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1314

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1446
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

311
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

183
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

610
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

86
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26549
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

575
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10491 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

86
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

117
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

430
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

576
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

647