Друзі Андрія Кузьменка записали пісню до його дня народження – сьогодні співаку виповнилося б 49 років

 

 

 

Друзі Андрія Кузьменка записали пісню до його дня народження – сьогодні співаку виповнилося би 49 років.

 

Близькі друзі Андрія Кузьменка записали пісню «Друзі не йдуть назавжди» до його дня народження – сьогодні співаку виповнилося би 49 років. До кліпу увійшли унікальні фото з сімейного архіву співака. Вперше кліп вийшов у телеефір у програмі «Ранок з «Інтером» на телеканалі «Інтер».

 

«Ми всі не вічні. І з цим розумінням ми живемо. Люди старіють і йдуть. Ми прощаємось з бабусями і дідусями. Сумуємо. Звісно. Але зовсім інший біль, зовсім інші почуття коли йде хтось, кому ще жити й жити. Коли йде друг, який тобі як брат», – йдеться у зверненні авторів пісні, яку виконав Степан Вулкан. «З часом частина мозку, що відає "раціо", приймає сам факт. Але інша півкуля, емоційна, не сприйме того ніколи. І з тих переживань, виникли слова. Текст. Пісня. Це заримовані переживання. Заримовані почуття від втрати надзвичайно близької людини. «Друзі не йдуть назавжди»», – йдеться у зверненні.

 

Пісні Кузьми продовжують лунати з теле- та радіоефірів. Та сьогодні вони наче наповнені новим змістом. Сьогодні лідеру гурту «Скрябін» Андрієві Кузьменку могло би виповнитися 49.

 

В артисти Андрій потрапив не одразу. В ранньому дитинстві дуже романтичною йому здавалася професія водія сміттєвоза. Згодом, думки змінилися – подався до медичного – вчитися на стоматолога. Але в кінці-кінців все ж вирішив, що звуки музики йому ближче за гудіння бор-машини, розповідають журналісти «Інтера». 

 

На рідній Львівщині Кузьма сколотив гурт – репетирували, виступали на шкільних дискотеках. Тоді такого упізнаваного – «скрябінського» – звучання, звісно ще не було – намагалися грати як західні бенди та виконавці. Їх Андрій слухав, піймавши хвилю «Польського радіо». Підкоривши периферію, поїхали до Києва та тут не все було гладко - хлопці записали двійко альбомів та щось не пішло, гурт навіть розпався на деякій час. Аби прогодувати родину співак таксував. 

 

«Я от їздив по ночах по Києву на «гольфіку», для того, щоб зранку принести пакет молока до хати. Перші десять років я дуже сильно прагнув, але нічого для того не робив. Мислями про ціль в тебе забита голова… ти постійно думаєш, де ж той чувак з баблом, коли ж він відкриє двері і дасть мені мільйон за то, що я геніальний. Отакі мислі були», – казав Андрій Кузьменко. 

 

Гроші, слава – усе це прийшло. Згодом. Рецепт був один і він був простий: потрібно було дуже багато працювати. Зате пісні «Скрябіна» вже скоро співала чи не вся країна. Оригінальні мелодії, прості, та водночас філософські тексти. Там було і про любов, і про Батьківщину, і про насущні проблеми.

 

«Я плакала три дня…. Без остановки. За родными людьми которые уходят – родственниками, я столько не плакала. Эти два года – это, наверное, два столетия… будет три - будет три столетия», – поділилась переживаннями співачка Ірина Білик.

 

«Я не міг повірити. Я ніколи не забуду. Це було жахливо, морально було дуже складно! Дуже, дуже складно!», – розповів Віталій Козловський.

 

«Вот я менялся, менялся мир вокруг меня, менялись люди, становились богаче, беднее, популярнее, а Андрей оставался все таким же. Он был самым честным поэтом в Украине, он был самым честным во всем. Он был честным в разговоре, он был честным в своих обещаниях, он был честным в своем творчестве, таких людей я не знал больше», – сказав в інтерв’ю телеканалу «Інтер» співак Потап.

 

Спробуємо припустити, що Кузьма навряд чи хотів, аби його згадували зі сльозами на очах. Він був людиною, яка завжди йшла по життю із усмішкою. І навіть просив - «як піду з життя - не треба пафосу. Включіть краще польський рок». Він поспішав не просто так - конче хотів втілити в життя свої мрії. Які саме? Та хіба він розказував. Щоправда одну -  він таки встиг втілити в життя. 

 

«Їхав в Коломию, а вже темно і бачу застигла така кісельна ріка, нікуда не рухається, а то торфяники горіли, і воно так застигло, як моноліт. Іще дим заходить в машину, дихати тяжко - паніка така! Не їхати ти тоже не можеш, тому що розумієш, що дим заходить в машину і можеш коньки відкинути. Махер на руках, на ногах на спині попідіймався, як в йожика і в мене пробиває страх і я хочу до мами. Мені 43 роки і я хочу до мами, як ніколи в житті не хотів. І тут я достаю діктофон і починаю наспівувати пісню про маму, яку я ціле життя хотів придумати…», – розповідав Андрій Кузьменко.

 


17.08.2017 742 0
Коментарі (0)

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

612
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

859
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2476
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1802
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2086
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5699 16

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

128

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

249

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1204

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1229
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

969
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

810
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14636
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

661
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10460
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6160
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

684
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7655
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2903
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

632
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

707
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

586