Дратівливість

 

 

Давно хотів про це написати, але з причин браку часу та можливостей все відкладав на наступний день, хоча давно вже переконаний в тому, що має відбутись - відбудеться за будь-яких обставин. Дійсно все те, про що нас попереджали, саме в еконічних експансіях та капіталістичних безоден зараз набуває неабиякого силового контенту: на перший план виходять моменти комфортного, позитивного буття, потім здоров'я; щодо здоров'я можу сперечатись з багатьма годинами, хоча це знову ж таки одна з форм суто зрілого "внутрішнього переконання", а це є суто фізичним явищем в часі-просторі...тобто, все живе за законами й циклами, щоб нам не розказували й синусоїдальність подій та явищ ніхто не відмінював, лишень щодня переконуємось саме в тому, що завжди спрацьовує певний механізм, а от де той Механізм знаходиться й хто його заводить залишається надалі втаємниченим. Так, як і залишається втаємниченим аспект того, що все в організмі на рівні клітин змінюється, одні вмирають, інші народжуються, залишається загадковим де приховується сам Досвід, в якому органі чи клітинах- молекулах. Пам'ять ворушиться звуками та ароматами, підсвідомість також живиться суто рефлесійними моментами, як і страхи, про які нам біологи та письменники будуть розказувати годинами, що острах варто перемогти, щоб потім знову їм програти в темних коридорах непередбачуваних колізій. 
Мені особисто імпонують нові твердження щодо нашої суто матеріальної ілюзорності, саме в тому, що наші кістки є викрісталізованими субстанціями, а хвороби є наслідками реації на окремі збудники, погано , коли збудники торкаються підсвідомих підвалин, хоча насьогодні дратівливість й ненавистт в різних формах є Наслідком таких хвороб як подагра та артрит. Брахмани давно казали, що прихована дратівливість кристалізується в формі відкладання сечової кислоти...
Говоріть про все відкрито й життя стане відкритим й зрозумілим.
Думайте відкрито й досвід, який є змертвілою субстанцією буде відмирати із "мертвими клітинами", це у випадку, якщо ви сприймаєте себе частиною природи й бажаєте гармонійного співіснування із нею... Якщо ваша особистість є закам'янілою й корегується суто змертвілим контентом жодного шансу єднання, жодного варіанту щасливого фіксування себе в імматерії.
Кристали сечової кислоти є гострими й приносять певний біль, тому варто все пробачити, навіть чиєсь незнання й жорстокість.
Незнання теж є прихованою функцією й формою адаптацій, як й форма вищого знання. Чогось стабільно одного правильного не існує... Можливо й існує, але ми неупинно шукаємо в тому аспекти власного пере-бування: все ж таки є місцини із постійно жаркими днями, й теплим вітром, й прозорим небом й неймовірно дзеркальним морем, просто хочемо самі не знаємо чого, а коли й отримаємо - не знаємо, що з тим робити, а якщо й робимо, то в давно неактуальних формах чи занадто прогресивних, на все, як то кажуть креатоністи, воля Господня, хоча й воля є категорією, а Абсолют не апелює до волі, як то абстракції, хоча що може бути більш суттєвішим за догмат абстрацій, яку можеа, якщо не в формулах, тоді в візуальних каракулях відтворити й надати нових- старих сенсів???


24.09.2016 Роман Бончук 2247 0
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2426
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19537
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24403
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

748
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

491
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739