Дратівливість

 

 

Давно хотів про це написати, але з причин браку часу та можливостей все відкладав на наступний день, хоча давно вже переконаний в тому, що має відбутись - відбудеться за будь-яких обставин. Дійсно все те, про що нас попереджали, саме в еконічних експансіях та капіталістичних безоден зараз набуває неабиякого силового контенту: на перший план виходять моменти комфортного, позитивного буття, потім здоров'я; щодо здоров'я можу сперечатись з багатьма годинами, хоча це знову ж таки одна з форм суто зрілого "внутрішнього переконання", а це є суто фізичним явищем в часі-просторі...тобто, все живе за законами й циклами, щоб нам не розказували й синусоїдальність подій та явищ ніхто не відмінював, лишень щодня переконуємось саме в тому, що завжди спрацьовує певний механізм, а от де той Механізм знаходиться й хто його заводить залишається надалі втаємниченим. Так, як і залишається втаємниченим аспект того, що все в організмі на рівні клітин змінюється, одні вмирають, інші народжуються, залишається загадковим де приховується сам Досвід, в якому органі чи клітинах- молекулах. Пам'ять ворушиться звуками та ароматами, підсвідомість також живиться суто рефлесійними моментами, як і страхи, про які нам біологи та письменники будуть розказувати годинами, що острах варто перемогти, щоб потім знову їм програти в темних коридорах непередбачуваних колізій. 
Мені особисто імпонують нові твердження щодо нашої суто матеріальної ілюзорності, саме в тому, що наші кістки є викрісталізованими субстанціями, а хвороби є наслідками реації на окремі збудники, погано , коли збудники торкаються підсвідомих підвалин, хоча насьогодні дратівливість й ненавистт в різних формах є Наслідком таких хвороб як подагра та артрит. Брахмани давно казали, що прихована дратівливість кристалізується в формі відкладання сечової кислоти...
Говоріть про все відкрито й життя стане відкритим й зрозумілим.
Думайте відкрито й досвід, який є змертвілою субстанцією буде відмирати із "мертвими клітинами", це у випадку, якщо ви сприймаєте себе частиною природи й бажаєте гармонійного співіснування із нею... Якщо ваша особистість є закам'янілою й корегується суто змертвілим контентом жодного шансу єднання, жодного варіанту щасливого фіксування себе в імматерії.
Кристали сечової кислоти є гострими й приносять певний біль, тому варто все пробачити, навіть чиєсь незнання й жорстокість.
Незнання теж є прихованою функцією й формою адаптацій, як й форма вищого знання. Чогось стабільно одного правильного не існує... Можливо й існує, але ми неупинно шукаємо в тому аспекти власного пере-бування: все ж таки є місцини із постійно жаркими днями, й теплим вітром, й прозорим небом й неймовірно дзеркальним морем, просто хочемо самі не знаємо чого, а коли й отримаємо - не знаємо, що з тим робити, а якщо й робимо, то в давно неактуальних формах чи занадто прогресивних, на все, як то кажуть креатоністи, воля Господня, хоча й воля є категорією, а Абсолют не апелює до волі, як то абстракції, хоча що може бути більш суттєвішим за догмат абстрацій, яку можеа, якщо не в формулах, тоді в візуальних каракулях відтворити й надати нових- старих сенсів???


24.09.2016 Роман Бончук 2071 0
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

388
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

525
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2333
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1721
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2017
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5622 16

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

22

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1131

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1144

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1654
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

886
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

742
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14560
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

553
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10401
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6075
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

623
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7546
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2784
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

531
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

626
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

465