Дмитро Крепак на TEDxIvanoFrankivsk: Економічний розвиток країни починається з елементарної "гігієни" бізнес-клімату

 

 

В Івано-Франківську спікер Дмитро Крепак на TEDxIvanoFrankivsk говорив про потребу України економічно розвиватись. А щасливе економічне майбутнє залежить від робочих місць.

 

Свій виступ Крепак розпочав з розповіді, що прожив у США 7 років і повернувшись часто чув питання “Чим ти думав? Коли плануєш повертатись? Щоразу відповідав, що не думаю, передає Фіртка.

 

“За робочі місця йде війна. За них воюють між собою країни, всередині міст воюють райони. Якщо ви виграли в цій війні у вас буде спокій та гроші, щоб купити собі зброю. Якщо програли — це крах. Де брати робочі місця? Перш за все повинні бути нормальні умови ведення бізнесу. Це коли силові органи захищають бізнес, а не бізнес повинен захищати себе від нього”, - розповів Крепак.

 

За його словами через 10 років у нас зявиться свій Біл Гейтс або Стів Джобс, але у нас немає часу. Нам потрібно вже створювати робочі місця, в цьому допоможе елементарана “гігієна” бізнес-клімату — вона дає можливість органічного економічного розвитку та Активний економічний розвиток. А також нам потрібна реклама та робочі майданчики.

 

Наші конкурентами є ті люди,які створюють свої робочі місця і кажуть приїжджайте до нас.

 

Це Китай зі своїми бараками,де працює 3 млн людей та понад 100 інвесторів, також це і поляки, і росіяни. Кожен з них пропонує щось своє. У війні за інвестора працює люба зброя - все, що можна пропонувати, продавати.

 

“Що нам заважає? - Тільки 13,5 % вважають, що нам потрібні інвестори, 86,5% - що ні. Нам потрібна економічна грамотність населення. Дуже часто ми не розуміємо один одного, європейці не розуміють чому ми щось робимо, а ми не розуміємо їх. В різних країнах по різному приймають рішення та домовляються. Слов'яни зазвичай використовують емоційні елементи, мовляв “ну повірте мені, ну дуже треба” до чого це призводить ми бачимо самі”, каже Крепак.

 

Шлях до Європи — довіра, як фундамент бізнесу. При цьому необхідно використовувати правило “недообіцяй - перевиконай”. У нас навпаки. А якщо навпаки, тоді це підриває до нас довіру. Бізнес на цьому закінчується.

 

Що ще підриває довіру — у нас часто люблять виставляти дорогі машини напоказ, така собі лакшері пропаганда. У Європі навпаки цінують скромність.

 

Крім того, важливе правило - “Завтра існує”.

 

“Інвестувати свій час, орієнтуватися на довгострокові відносини. Це дешевше ніж постійно залучати клієнтів, які все рівно розбігаються. Та ми українці поміняємо себе, змінимось і ще за нашого життя побачимо іншу країну заможну, квітучу,стабільну. Мої аргументи ті самі “нам дуже треба, повірте”, - підвів підсумок Дмитро Крепак.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

TEDxIvanoFrankivsk: Сергій Добрянський подарував Франківську монету, видрукувану на 3D-принтері (фото)

Сергій Фіцак на TEDx Ivano-Frankivsk: Ми не можемо створити комп'ютер, який здійснюватиме наші мрії


13.06.2015 378 0
Коментарі (0)

04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

3362
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1361
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1465
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2585
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2315
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2247

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

211

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1450

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2198

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2944
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

499
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

633
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

639
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

484
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15930
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2836
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1112
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26588 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

964
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

823 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

629