Для маленьких переселенців: фірма «Надія» організувала до Великодня безплатні дитячі майстер-класи (ФОТО/ВІДЕО)

З першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України фірма «Надія» в Івано-Франківську активно долучилася до допомоги тимчасовим внутрішньо переміщеним особам.

Про це журналістці Фіртки розповів Роман Король, маркетолог у «Надії».

«Звичайно, перш за все ми допомагаємо українським військовим, також як волонтери допомагаємо й переселенцям, які приїжджають в Івано-Франківськ.

Особливу увагу приділяємо сім’ям із Маріуполя, та й загалом східних регіонів, бо розуміємо, що їм зараз найскладніше.

І третій напрямок, який також для нас дуже важливий, це робота з дітьми. Бо діти – майбутнє України», - каже Роман Король.

Відтак, тут для дітей-переселенців проводять безплатні різноманітні майстер-класи один-два рази на тиждень. Їх, каже Роман Король, планують проводити й після війни.

«Такі майстер-класи ми організовуємо як для діток, які проживають у нашому готелі, так і для тих, хто зараз теж знаходиться в Івано-Франківську і має бажання взяти участь.

Звичайно, щоразу доводиться придумувати щось нове, щоб заохотити дітей. Стараємось організовувати тематичні майстер-класи: наприклад, зараз до Великодня, на початку травня будуть до Дня матері. Такі події ми організовуємо щочетверга о 16:00 год. Інколи й в інші дні додатково, якщо з’являються цікаві ідеї», - пояснює Король.

Зокрема, вчора, 21 квітня, Світлана Притика, скульптор-кондитер фірми «Надія», провела дитячий майстер-клас із декорування великодніх пасочок. У ньому взяли участь 24 дитини із різних регіонів України, де зараз тривають активні бойові дії.

«Якщо в перший місяць ми організовували такі дитячі навчання своїми силами, то вже зараз долучаємо партнерів, щоб урізноманітнити заняття. Насамперед, стараємося, щоб це була робота своїми руками», - розповідає чоловік.

Втім, на такі заняття кількість учасників обмежена.

«Ми не можемо взяти дуже багато діток. Як правило, заняття розраховані на 25-30 учасників, щоб мати можливість кожній дитині приділити достатньо уваги.

Насамперед, робимо оголошення у готелі, щоб всі дітки, які тут проживають, могли долучитися.

Але й також за цей час ми вже познайомилися з багатьма місцевими волонтерами, і вони інколи запитують, чи можемо долучити додатково ще кілька маленьких переселенців – тоді ми також залучаємо», - ділиться Роман Король.

За його словами, діти дуже відчувають все те, що відбувається в країні. Вони часто у своїх роботах використовують символічні кольори та популярні гасла України.

«Ми вже організовували майстер-класи із декорування пряників, також наші кухарі вчили діток готувати бургери.

Запрошували фахівців з творчої майстерні «Баобаб», які два тижні тому вчили робити великодніх гусачків. Минулого тижня у нас була фахівець з музею Прикарпаття і ми робили великодню писанку. А тепер прикрасили паски», - каже маркетолог.

Відтак, кожна дитина свій виріб запакує та в суботу або неділю зможе освятити.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську художники просто неба організували вуличне малювання (ВІДЕО)

Внутрішньо переміщені особи розповіли, чому для тимчасового перебування обрали Івано-Франківськ

Івано-Франківськ в умовах війни: чого найбільше бояться мешканці міста та переселенці


22.04.2022 Тіна Любчик 1461
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

335
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

468
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2311
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1706
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2000
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5607 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1111

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1125

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1640

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1111
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

871
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

723
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14545
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

523
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10387
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6061
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

610
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7506
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2737
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

512
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

609
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

445