Дикі кабани відібрали в італійки продукти, які вона купила в супермаркеті (ВІДЕО)

Поблизу Риму кабани оточили жінку і "відібрали" продовольчі продукти.

В останні роки італійські фермери все частіше протестують з приводу зростаючої популяції диких кабанів, що знищують їхні сільськогосподарські культури.

Стадо диких кабанів оточило жінку, яка щойно вийшла з супермаркету поблизу Риму і вкрала її покупки, поновивши дискусію про присутність тварини в італійських містечках.

На відео, опублікованому в соцмережах у четвер, видно, як кабани наближаються до жінки на автостоянці супермаркету в селі Ле Руге.

Тварини, четверо дорослих та два молодих кабана, переслідують жінку, коли вона відступає, марно намагаючись утримати їх на відстані.

Потім розгнівану жінку змушують скинути сумку з покупками на землю, на яку тварини негайно набігають.

Маленькі починають їсти вміст сумки на автостоянці, інші беруть те, що можуть, і тікають.

"Я не вірю своїм очам", - сказав автор відео.

У жовтні минулого року мер Риму розпорядився провести розслідування після того, як сім'я диких кабанів, яка є звичним явищем у місті, була розстріляна і вбита поліцією на дитячому майданчику біля Ватикану.

Подія спричинила протести захисників прав тварин та деяких місцевих жителів. Останніми роками італійські фермери протестували проти кабанів, що знищують їх землю та спричиняють смертельні ДТП.

Вважається, що кабани стали причиною близько 10 000 ДТП на рік в Італії.

Були випадки, коли люди постраждали або загинули внаслідок нападів кабанів, а також збільшилось кількість випадків, коли кабан нишпорить у смітті в міських районах.

Минулого місяця Колдіретті, найбільша асоціація фермерів країни, назвала збільшення кількості тварин у деяких італійських регіонах нежиттєздатною та попросила влади втрутитися.

"Ми повинні діяти якомога швидше і залучити армію, якщо це необхідно", - сказав Колдіретті в заяві, посилаючись на ситуацію в П'ємонті.

За оцінками, два мільйони кабанів кочують по Італії, і полювання на них є популярним заняттям. М’ясо кабана є основним продуктом тосканської та умбрійської кухні.

Вони не лише «італійська біда». У Греції спостереження за свинями в міських центрах стали звичним явищем, і лише минулого тижня постраждала людина, що пізно ввечері прогулювалася центральною площею Салонік.

З початку пандемії жителі села все частіше скаржаться на зграї диких кабанів, що спускаються із сусідніх лісів, щоб здійснювати набіги на сади навколо будинків у пошуках їжі.

Як і в Італії, грецькі фермери висловили занепокоєння з приводу збитків, які завдають їхнім сільськогосподарським культурам в результаті стрімкого темпу відтворення популяції.

Зростання пояснюється зміною клімату, а також забороною на полювання, яка введена внаслідок коронавірусу. У середу професор Христос Влахос із кафедри лісового господарства та природного середовища Університету Салонік описав появу тварин у міських районах як особливо тривожну.

"Це серйозно і буде ще серйозніше", - сказав він державному агентству новин. "Їх цикли розмноження зменшуються, тому що із зміною клімату у нас зима стає більш м'якою, і в результаті вони народжують по шість-десять маленьких поросят тричі кожні два роки".

Стримування мисливства також сприяло вибуху популяції.

"Мисливство - це регулятивний механізм, який у загальному підсумку регулює популяцію, оскільки створює перерву у відтворенні [норм]", - сказав він. Попри те, що політику мисливського господарства потрібно скорегувати, життєво важливо, щоб контроль популяції диких кабанів був більш ретельним", - сказав академік агентству.

за матеріалами The Guardian


15.05.2021 2414
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2409
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1536 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3621
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5391
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1654
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2035

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

111

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

159

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

859
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

444
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

751
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2440 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

458
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

846
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4897
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

713
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

613
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

550
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

379
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

702
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

863 2