Багато комерційних компаній та індивідуальних підприємців прагнуть придбати насос для перекачування палива. Таке насосне обладнання часто встановлюють на АЗС, нафтопереробних та хімічних підприємствах, магістралях нафтопроводів. На веб-ресурсі https://petroline.ua/ru/nasosi-dlya-palnogo/ представлені помпи, які значно полегшують роботу з перекачування ПММ у різні паливні ємності. Завдяки їм можна буде максимально швидко та безпечно заправляти легковий та вантажний автотранспорт, аграрні машини чи спецтехніку.
Основні типи насосів для пального
У побуті та в нафтопереробній промисловості використовується величезна кількість насосного обладнання, яке дозволяє перекачувати різні за складом паливно-мастильні матеріали. Різні моделі підходять для роботи з бензином, дизпаливом, моторним мастилом, антифризом, гасом, розчинниками або іншими робочими рідинами. Корпуси таких агрегатів виготовлені зі спеціальних сплавів, які стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Насосне обладнання оснащується високопродуктивним електромотором та перепускним клапаном. Паливна помпа має фільтр грубого очищення для захисту від великих твердих домішок та забруднень. До найпоширеніших типів насосів для нафтопродуктів варто віднести:
- Електричні. Завдяки вбудованому електродвигуну перекачування палива здійснюється швидко і без затримок, що дуже важливо для стабільної роботи нафтопереробних підприємств. Електронасос чудово підходить для роботи з в'язкими рідинами: дизель, мастило. Такий високопродуктивний пристрій зазвичай встановлюють на автозаправних станціях та в автопарках. Тут можна знайти компактний електричний насос 12 вольт для різних завдань.
- Ручні. Вони запускаються в ручному режимі за допомогою спеціальної ручки або важеля. Чим інтенсивніше рухати ручку, тим швидше заповниться ємність. Ручні моделі характеризуються компактністю, простотою експлуатації та обслуговування. Завдяки їм можна перекачувати нафтопродукти без використання електроенергії та великих грошових витрат.
- Пневматичні. Їхня робота заснована на використанні енергії стисненого повітря. Пневматичні помпи часто закріплюють різьбовим адаптером на ємностях, з яких перекачують невеликі обсяги паливно-мастильних матеріалів.
Також існує занурювальний та поверхневий насос для палива. Занурювальні помпи вбудовуються всередину паливного резервуара. Вони стійкі до температурних змін та агресивних речовин. Їх компактна конструкція та невибагливість в обслуговуванні роблять їх привабливими для власників автозаправних станцій та нафтобаз.
Що необхідно врахувати під час вибору насоса для палива
Дуже важливо, щоб насосне обладнання справлялося з поставленими завданнями. Вибираючи паливну помпу, потрібно враховувати такі моменти:
- Призначення. Надається можливість знайти моделі для стаціонарного використання на автозаправній станції або для заправки техніки в польових умовах.
- Тип нафтопродуктів. Помпи призначені для перекачування різного палива та робочих рідин (бензин, дизпаливо, гас, AdBlue, антифриз).
- Розміри та мобільність. Якщо помпа часто переміщатиметься, то потрібно звернути увагу на її вагу та габарити.
- Пропускна спроможність. Для приватного використання підійдуть моделі, що перекачують зі швидкістю до 70 л за хвилину. Для промислової сфери рекомендується вибирати агрегати, що переміщують рідини зі швидкістю 100 л/хв.
Паливний насос повинен бути виконаний із міцних матеріалів та відповідати міжнародним стандартам якості. У цьому випадку його можна буде використовувати для переміщення легкозаймистих рідин.
Реклама