Детально про насоси для перекачування пального

Багато комерційних компаній та індивідуальних підприємців прагнуть придбати насос для перекачування палива. Таке насосне обладнання часто встановлюють на АЗС, нафтопереробних та хімічних підприємствах, магістралях нафтопроводів. На веб-ресурсі https://petroline.ua/ru/nasosi-dlya-palnogo/ представлені помпи, які значно полегшують роботу з перекачування ПММ у різні паливні ємності. Завдяки їм можна буде максимально швидко та безпечно заправляти легковий та вантажний автотранспорт, аграрні машини чи спецтехніку.

Основні типи насосів для пального

У побуті та в нафтопереробній промисловості використовується величезна кількість насосного обладнання, яке дозволяє перекачувати різні за складом паливно-мастильні матеріали. Різні моделі підходять для роботи з бензином, дизпаливом, моторним мастилом, антифризом, гасом, розчинниками або іншими робочими рідинами. Корпуси таких агрегатів виготовлені зі спеціальних сплавів, які стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Насосне обладнання оснащується високопродуктивним електромотором та перепускним клапаном. Паливна помпа має фільтр грубого очищення для захисту від великих твердих домішок та забруднень. До найпоширеніших типів насосів для нафтопродуктів варто віднести:

  • Електричні. Завдяки вбудованому електродвигуну перекачування палива здійснюється швидко і без затримок, що дуже важливо для стабільної роботи нафтопереробних підприємств. Електронасос чудово підходить для роботи з в'язкими рідинами: дизель, мастило. Такий високопродуктивний пристрій зазвичай встановлюють на автозаправних станціях та в автопарках. Тут можна знайти компактний електричний насос 12 вольт для різних завдань.
  • Ручні. Вони запускаються в ручному режимі за допомогою спеціальної ручки або важеля. Чим інтенсивніше рухати ручку, тим швидше заповниться ємність. Ручні моделі характеризуються компактністю, простотою експлуатації та обслуговування. Завдяки їм можна перекачувати нафтопродукти без використання електроенергії та великих грошових витрат.
  • Пневматичні. Їхня робота заснована на використанні енергії стисненого повітря. Пневматичні помпи часто закріплюють різьбовим адаптером на ємностях, з яких перекачують невеликі обсяги паливно-мастильних матеріалів.

Також існує занурювальний та поверхневий насос для палива. Занурювальні помпи вбудовуються всередину паливного резервуара. Вони стійкі до температурних змін та агресивних речовин. Їх компактна конструкція та невибагливість в обслуговуванні роблять їх привабливими для власників автозаправних станцій та нафтобаз.

Що необхідно врахувати під час вибору насоса для палива

Дуже важливо, щоб насосне обладнання справлялося з поставленими завданнями. Вибираючи паливну помпу, потрібно враховувати такі моменти:

  • Призначення. Надається можливість знайти моделі для стаціонарного використання на автозаправній станції або для заправки техніки в польових умовах.
  • Тип нафтопродуктів. Помпи призначені для перекачування різного палива та робочих рідин (бензин, дизпаливо, гас, AdBlue, антифриз).
  • Розміри та мобільність. Якщо помпа часто переміщатиметься, то потрібно звернути увагу на її вагу та габарити.
  • Пропускна спроможність. Для приватного використання підійдуть моделі, що перекачують зі швидкістю до 70 л за хвилину. Для промислової сфери рекомендується вибирати агрегати, що переміщують рідини зі швидкістю 100 л/хв.

Паливний насос повинен бути виконаний із міцних матеріалів та відповідати міжнародним стандартам якості. У цьому випадку його можна буде використовувати для переміщення легкозаймистих рідин.

Реклама


27.10.2024 361
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2273
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19213
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1716
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1192
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2251
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3838

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1971

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

674

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1291

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1454
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

365
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

881
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24381
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

610
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

600
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

737
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1631
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8020
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

444
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

762
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2025 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

723