Дерев’янко: Моя програма - це нові можливості для кожного українця

Народний депутат, один з лідерів РНС, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко зустрівся з мешканцями Миколаєва, де обговорив з ними свою президентську програму, проблеми, що їх турбують та, як можна зламати систему.

Про це повідомила прес-служба політика.

«Ми маємо бути сильнішою, успішнішою країною, тому що ми давно до цього дозріли. Моя програма - це нові можливості для кожного українця, моя програма - це дискусія на тему, як ми завтра будемо сильнішими», - відзначив Дерев’янко.

На зустрічі з мешканцями області він наголосив, що головним для успіху країни є побудова неоекономіки, яка дозволить стрімко розвиватись країні.

«Коли ніхто нікого не грабує, не переслідує, коли людина може спокійно мати бізнес, а дії кожної держустанови, законодавства мають бути спрямовані на захист власності. Мають бути чіткі, зрозумілі та конкурентні правила, проста податкова система, найкращий інвестиційний клімат, щоб сюди заходили інвестори працювати та створювали нові робочі місця», - пояснив нардеп.

Він відзначив, що основна мета його програми – шляхом підвищення рівня життя, створення умов для роботи в Україні, побудови держави-сервісу повернути українцям впевненість у завтрашньому дні.

«Жити впевнено означає, що молоді сім’ї не будуть боятись народжувати дітей. Жити впевнено означає, коли ви заходите в магазин і не думаєте, що купити бо не вистачає на м’ясо. Коли люди розумітимуть, що їх голос не використовують раз на 5 років, а зможуть постійно впливати на рішення держави, відкликати чиновників», - додав він.

У Миколаєві Юрій Дерев’янко також відвідав водноспортивний комплекс «Спартак», який громада виборола у регіоналів та домоглась його повернення у державну власність. Це єдина в Україні база, де тренуються з фрістайлу, але сьогодні комплекс в занедбаному стані – зруйнований трамплін, непридатні для роботи кабінети тренерів, відсутність інвентарю для тенісу та ін.

«Це нагадує мені розруху, причому в головах людей, які мали б навпаки думати як прославляти країну, підтримувати найкращі досягнення, а всі найкращі досягнення знаходяться тут, в Миколаєві. Місцева влада, так само, як центральна мала б цьому сприяти, щоб такий самородків як чемпіон світу Абраменко не втрачати»,- відзначив Дерев’янко.

Юрій Дерев’янко також поспілкувався про місцеві проблеми з людьми з обмеженими можливостями, які здебільшого молоді освічені люди, але держава кинула їх напризволяще – ні робочих місць, ні умов для пересування, мізерні пенсії. Політик також обговорив з місцевими адвокатами запропонований Порошенком закон про адвокатуру та проблеми, які він за собою нестиме, вислухав мешканців, що потерпіли від рейдерського захоплення власності.

«Депутатські запити, звернення, розгляд питань на комітетах – це те, що я зараз з командою буду робити, щоб допомогти цим людям. Але проблема глобальна – треба міняти повністю систему, щоб у нас взагалі мови не йшло про те, що в обласному центрі немає автобусу з заїздом для інвалідних візків чи, що слабочуючий з народження, змушений щороку проходити МСЕК, витрачати купу часу і коштів, аби йому продовжили інвалідність. Це неприпустимі речі, які ми разом повинні змінити нарешті», - відзначив Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.


22.10.2018 712
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2648
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20589
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1792
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1285 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2302
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3937

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

553

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2054

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

745

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1348
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

417
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

940
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24439
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

632
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

684
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

634
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

780
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8123
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

610
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

816
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2104 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

771