Дерев'янко: Ми знаємо, як забезпечити перемогу народу, а не політиків та не допустити фальсифікацій на виборах

Побудова цифрової держави та неоекономіки дозволить зробити стрімкий і забезпечити українцям надання якісних послуг без корупції та бюрократії. Вже сьогодні сучасні технології дозволяють запобігти фальшуванню на виборах та дати змогу прийти до влади новим людям, які втілять ці ідеї в життя. 

Про це та інші ключові ідеї своєї президентської програми на зустрічі з киянами розповів народний депутат, один з лідерів партії РНС, кандидат у Президенти Юрій Дерев’янко.

«Я б пишався тим, щоб ми були на перших шпальтах всіх світових газет, які б писали про те, який в Україні прогрес, що ми країна номер 1 в Європі, про те, які українці круті не тільки тому що знесли Януковича, але й побудували супер економіку, країну привабливу з точки зору впевненості в майбутньому», - відзначив Дерев’янко.

Для цього, переконаний нардеп, потрібно кардинально перебудувати систему, створити неоекономіку з легалізацією всіх видів бізнесу та податковою системою з лише 4-ма основними податками.

«В економіці ми маємо зробити кроки, які стосуються повної демонополізації галузей, де олігархи сьогодні себе дуже добре почувають. Запровадити нову податкову систему – просту, ефективну і дешеву для держави з точки зору адміністрування, щоб платили менше, але всі. Завдяки найсучаснішим технологіям блокчейн ми маємо гарантувати захист права власності кожному громадянину і кожному інвестору, який заходить до нас працювати. В такий спосіб ми маємо за короткий період часу зробити привабливий інвестиційний клімат, нормальні податкові умови, єдині стабільні правила для того, щоб в нашу країну можна було інвестувати», - наголосив політик.

Дерев’янко пропонує побудувати цифрову державу – державу-сервіс, де не буде місця для корпції та бюрократії.

«З одного боку громадянин через електронний отримує реальний якісний сервіс від держави. Через цей електронний кабінет можна буде побачити коли чиновник отримав заявку на певний сервіс, скільки часу витратив на те чи інше завдання, буде моніторитись рівень їх фаховості, документи не губляться, в чергах стояти не потрібно. Все чітко і зрозуміло. З іншого боку, люди на держслужбі, які мають надавати нам ці сервіси матимуть високу зарплату та повагу у суспільстві», - додав Дерев’янко.

У присутніх на зустрічі виникло запитання, яким чином можна запобігти фальшуванню на виборах, щоб до влади могли прийти нові люди, які втілюватимуть ці ідеї.

«Влада готується до фальшування, але у нас є шанс повоювати, адже за останніх 5 років технології сильно просунулись вперед. Ми маємо близько 34 тисяч виборчих дільниць, і на кожній має бути мінімум по 5-6 навчених людей, ми зараз проводимо такі навчання. Сьогодні у кожної люди є телефон з нормальною камерою, ще 4 роки тому було надто дорого забезпечити камеру на кожну дільницю. Завдяки телефону ці люди зможуть все фіксувати. Крім того, вже зараз ІТ - спеціалісти розробили систему паралельного підрахунку голосів, яка дозволить за кілька годин після закриття дільниць отримати точні результати. Маючи відео з кожної дільниці, результати паралельного голосування, люди просто вийдуть на 10 хв у своєму місті і скажуть, що мають докази того, як проголосували і щоб їх голоси навіть не думали фальшувати і все коректно порахували», - відповів Дерев’янко.


11.10.2018 595
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2446
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1150
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1092
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2270
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3709
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2687 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

949

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

812

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

760

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

724
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10440
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1291
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5432
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1142
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2936
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1288
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

530
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

385 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

826
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

711
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

761