Дерев'янко: Ми знаємо, як забезпечити перемогу народу, а не політиків та не допустити фальсифікацій на виборах

Побудова цифрової держави та неоекономіки дозволить зробити стрімкий і забезпечити українцям надання якісних послуг без корупції та бюрократії. Вже сьогодні сучасні технології дозволяють запобігти фальшуванню на виборах та дати змогу прийти до влади новим людям, які втілять ці ідеї в життя. 

Про це та інші ключові ідеї своєї президентської програми на зустрічі з киянами розповів народний депутат, один з лідерів партії РНС, кандидат у Президенти Юрій Дерев’янко.

«Я б пишався тим, щоб ми були на перших шпальтах всіх світових газет, які б писали про те, який в Україні прогрес, що ми країна номер 1 в Європі, про те, які українці круті не тільки тому що знесли Януковича, але й побудували супер економіку, країну привабливу з точки зору впевненості в майбутньому», - відзначив Дерев’янко.

Для цього, переконаний нардеп, потрібно кардинально перебудувати систему, створити неоекономіку з легалізацією всіх видів бізнесу та податковою системою з лише 4-ма основними податками.

«В економіці ми маємо зробити кроки, які стосуються повної демонополізації галузей, де олігархи сьогодні себе дуже добре почувають. Запровадити нову податкову систему – просту, ефективну і дешеву для держави з точки зору адміністрування, щоб платили менше, але всі. Завдяки найсучаснішим технологіям блокчейн ми маємо гарантувати захист права власності кожному громадянину і кожному інвестору, який заходить до нас працювати. В такий спосіб ми маємо за короткий період часу зробити привабливий інвестиційний клімат, нормальні податкові умови, єдині стабільні правила для того, щоб в нашу країну можна було інвестувати», - наголосив політик.

Дерев’янко пропонує побудувати цифрову державу – державу-сервіс, де не буде місця для корпції та бюрократії.

«З одного боку громадянин через електронний отримує реальний якісний сервіс від держави. Через цей електронний кабінет можна буде побачити коли чиновник отримав заявку на певний сервіс, скільки часу витратив на те чи інше завдання, буде моніторитись рівень їх фаховості, документи не губляться, в чергах стояти не потрібно. Все чітко і зрозуміло. З іншого боку, люди на держслужбі, які мають надавати нам ці сервіси матимуть високу зарплату та повагу у суспільстві», - додав Дерев’янко.

У присутніх на зустрічі виникло запитання, яким чином можна запобігти фальшуванню на виборах, щоб до влади могли прийти нові люди, які втілюватимуть ці ідеї.

«Влада готується до фальшування, але у нас є шанс повоювати, адже за останніх 5 років технології сильно просунулись вперед. Ми маємо близько 34 тисяч виборчих дільниць, і на кожній має бути мінімум по 5-6 навчених людей, ми зараз проводимо такі навчання. Сьогодні у кожної люди є телефон з нормальною камерою, ще 4 роки тому було надто дорого забезпечити камеру на кожну дільницю. Завдяки телефону ці люди зможуть все фіксувати. Крім того, вже зараз ІТ - спеціалісти розробили систему паралельного підрахунку голосів, яка дозволить за кілька годин після закриття дільниць отримати точні результати. Маючи відео з кожної дільниці, результати паралельного голосування, люди просто вийдуть на 10 хв у своєму місті і скажуть, що мають докази того, як проголосували і щоб їх голоси навіть не думали фальшувати і все коректно порахували», - відповів Дерев’янко.


11.10.2018 599
Коментарі ()

28.05.2025
Вікторія Матіїв

Фіртка порозмовляла з Сергієм Галкіним — колишнім морським піхотинуем Феодосійського батальйону. Після окупації Криму Росією у 2014 році, медики виявили в нього пухлину. Чоловіка визнали непридатним до служби. Відтоді він активно займається волонтерством: допомагає українським військовим та надає юридичні консультації.  

479
25.05.2025
Олег Головенський

Фіртка підготувала «змішаний» рейтинг задекларованих зарплат місцевих посадовців, в який входять керівники рад та державних (військових) адміністрацій Івано-Франківщини та районів області.  

2386
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

2316 4
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

2174 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2919
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2706 2

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

546

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1227

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1294

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

2107
26.05.2025

На Івано-Франківщині триває посівна кампанія.  

719
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

448
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

815
25.05.2025

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

43623
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3206
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

1126
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

2122
25.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35345 1
27.05.2025

Німеччина, а також Франція, Велика Британія та США більше не мають обмежень щодо далекобійної зброї для України.  

305
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

434
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

653
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

792