Дерев'янко: Ми знаємо, як забезпечити перемогу народу, а не політиків та не допустити фальсифікацій на виборах

Побудова цифрової держави та неоекономіки дозволить зробити стрімкий і забезпечити українцям надання якісних послуг без корупції та бюрократії. Вже сьогодні сучасні технології дозволяють запобігти фальшуванню на виборах та дати змогу прийти до влади новим людям, які втілять ці ідеї в життя. 

Про це та інші ключові ідеї своєї президентської програми на зустрічі з киянами розповів народний депутат, один з лідерів партії РНС, кандидат у Президенти Юрій Дерев’янко.

«Я б пишався тим, щоб ми були на перших шпальтах всіх світових газет, які б писали про те, який в Україні прогрес, що ми країна номер 1 в Європі, про те, які українці круті не тільки тому що знесли Януковича, але й побудували супер економіку, країну привабливу з точки зору впевненості в майбутньому», - відзначив Дерев’янко.

Для цього, переконаний нардеп, потрібно кардинально перебудувати систему, створити неоекономіку з легалізацією всіх видів бізнесу та податковою системою з лише 4-ма основними податками.

«В економіці ми маємо зробити кроки, які стосуються повної демонополізації галузей, де олігархи сьогодні себе дуже добре почувають. Запровадити нову податкову систему – просту, ефективну і дешеву для держави з точки зору адміністрування, щоб платили менше, але всі. Завдяки найсучаснішим технологіям блокчейн ми маємо гарантувати захист права власності кожному громадянину і кожному інвестору, який заходить до нас працювати. В такий спосіб ми маємо за короткий період часу зробити привабливий інвестиційний клімат, нормальні податкові умови, єдині стабільні правила для того, щоб в нашу країну можна було інвестувати», - наголосив політик.

Дерев’янко пропонує побудувати цифрову державу – державу-сервіс, де не буде місця для корпції та бюрократії.

«З одного боку громадянин через електронний отримує реальний якісний сервіс від держави. Через цей електронний кабінет можна буде побачити коли чиновник отримав заявку на певний сервіс, скільки часу витратив на те чи інше завдання, буде моніторитись рівень їх фаховості, документи не губляться, в чергах стояти не потрібно. Все чітко і зрозуміло. З іншого боку, люди на держслужбі, які мають надавати нам ці сервіси матимуть високу зарплату та повагу у суспільстві», - додав Дерев’янко.

У присутніх на зустрічі виникло запитання, яким чином можна запобігти фальшуванню на виборах, щоб до влади могли прийти нові люди, які втілюватимуть ці ідеї.

«Влада готується до фальшування, але у нас є шанс повоювати, адже за останніх 5 років технології сильно просунулись вперед. Ми маємо близько 34 тисяч виборчих дільниць, і на кожній має бути мінімум по 5-6 навчених людей, ми зараз проводимо такі навчання. Сьогодні у кожної люди є телефон з нормальною камерою, ще 4 роки тому було надто дорого забезпечити камеру на кожну дільницю. Завдяки телефону ці люди зможуть все фіксувати. Крім того, вже зараз ІТ - спеціалісти розробили систему паралельного підрахунку голосів, яка дозволить за кілька годин після закриття дільниць отримати точні результати. Маючи відео з кожної дільниці, результати паралельного голосування, люди просто вийдуть на 10 хв у своєму місті і скажуть, що мають докази того, як проголосували і щоб їх голоси навіть не думали фальшувати і все коректно порахували», - відповів Дерев’янко.


11.10.2018 531
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1985
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1872
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1869
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5546 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2162 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1521

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

754

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

819

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1021

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1011
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1786
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3691
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10270
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26161
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10196 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7723
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

910
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

234
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

273
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

394
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1291
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

897