Дерев’янко: Влада чинить тиск на опозиційних нардепів, блокуючи виділення коштів на їх виборчі округи (відео)

 

 

Влада блокує виділення коштів з Державного бюджету на виборчі округи опозиційних народних депутатів і, таким чином, чинить на них тиск. Попри перешкоди, за підтримки та активної позиції громади кошти вдається залучати і, зокрема, на Надвірнянщині та Яремчанщині відбуваються позитивні зміни.  



Про це заявив народний депутат від партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко в ефірі програми «Гість студії» на ТРК «Надвірна». 


Нардеп розповів, що на даний час розподіл бюджетних коштів Президентом Петром Порошенком і, загалом, усією центральною владою нагадують методи, якими колись керувався Янукович: 

 

«Якщо народний депутат голосує за те, що вони вносять на сесії Верховної Ради, то на розвиток його виборчого округу виділяють кошти з Державного бюджету. Проте, якщо нардеп в опозиції, то він має перешкоди у фінансуванні тих пропозицій, які вносить. Тобто це своєрідний політичний підкуп, яким намагається сьогодні маніпулювати влада для того, щоб знищити опозицію». 


Юрій Дерев’янко повідомив, що він неодноразово звертався як до обласної державної адміністрації, так і до Уряду, Міністерства фінансів, Бюджетної комісії Верховної Ради з проханнями виділити кошти на розвиток Надвірнянського району та і Яремчанської міськради.

 

«Ми написали більше півсотні звернень щодо наших критичних об’єктів і необхідності їх фінансування. Деякі з них вдалося дотиснути і гроші все-таки виділили. До прикладу, будівництво газопроводу Надвірна-Ланчин уже завершили за кошти різних джерел: державного, районного, обласного  бюджетів. Невідворотним є процес ремонту дороги у Надвірній, на що вдалось залучити кошти, влада уже не може дати задній хід».

 

Юрій Дерев’янко також додав, що тримає на особистому контролі вирішення питання ремонту дороги біля Пнівського замку, яка на даний час є вщент розбитою.



«Слідкуватиму, щоб ділянку дороги від лісокомбінату до сіл Пнів і Пасічна збудували за кращими новітніми технологіями і зробили тут якісну бетонну дорогу».



В той же час, за словами нардепа, такі об’єкти як будівництво школи в с. Чорний Потік і дитячого садочку в  с. Пнів, за фінансування яких Дерев’янко клопоче на різних рівнях, влада цинічно блокує. 



«Вони це роблять тому, що я відмовляюсь голосувати за всю гидоту, яку пропонує Президент. Більше того, я часто звертаюся до голови Івано-Франківської ОДА, пояснюю, що не мені гроші виділяють, а громаді, людям, які хочуть, щоб кошти, які надходять в область з Держбюджету, рівномірно потрапляли і в їх райони. Ми подаємо безліч звернень на фінансування цих об’єктів, але є ще певна бюрократична процедура: комісія при ОДА вирішує, які об’єкти потрібно фінансувати першочергово. І чомусь школа в Чорному Потоці, яка вже будується понад 15 років, в них потрапляє в 2 чи 3 чергу», - говорить нардеп. 



Юрій Дерев’янко нагадав і про прикрий випадок з будівництвом полігону в урочищі «Чобіток»:

 

«Була проведена величезна робота для того, щоб з Державного бюджету виділили 37 мільйонів гривень на побудову полігону, а в результаті було провалено два тендери і кошти не освоїли. Не знаю з яких причин вони не змогли визначити переможця тендеру, але вважаю це неприйнятним, адже не так часто і легко сьогодні отримувати фінансування в такому розмірі. Час пройшов і гроші втрачені».



Юрій Дерев’янко наголошує, що, якщо й надалі відбуватиметься такий фарс, то депутати від партії «ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ» спільно з людьми перекриватимуть дороги, вимагаючи справедливого розподілу коштів: 

 

«Ми уже робимо все можливе від себе. Вносимо ініціативи, пропозиції, які, на превеликий жаль, не втілюються в життя. Згадую, що коли люди перекрили дорогу, то аж тоді влада завершила будівництво Яремчанської школи №2. Тому нам для того, щоб отримувати фінансування треба бути ще більш активними і, в  разі потреби, вдаватись до радикальних дій», - каже нардеп.

 


22.08.2017 586 0
Коментарі (0)

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1086
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6779
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14875 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1799
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1051
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6515

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

853

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1650

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1450

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1324
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

421
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

680
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

842
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

645
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1742
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

767
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1064
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34895 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

246
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

423
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

731
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

647