Де відсвяткувати Новий рік-2020 у Карпатах: п'ятірка зимових курортів

До Нового року залишається трохи більше трьох тижнів. Якраз настав час подумати про те, де і як відсвяткувати прийдешню новорічну ніч. Тим більше, якщо ви "дивитесь" у бік Карпат. Адже із бронюваннями житла й розваг в гірській місцевості варто поспішити.

Сніг на схилах гір, вишикувані вздовж шляху ялинки та сосни, звивисті дороги і лижні траси, дерев’яні будиночки з камінами, гарячі ванни й смачні напої… Мабуть, це один з найкращих сценаріїв зустрічі свят, що наближаються.

Читайте також: Як не віддати гроші шахраям, орендуючи будинок в Карпатах: поради від прикарпатських поліцейських (ВІДЕО)

Тому вашій увазі – п’ятірка найпопулярніших гірськолижних та розважальних курортів для феєричного проведення Нового року-2020.


"Драгобрат" (Закарпаття)

Найвисокогірніший лижний курорт (1700 метрів над рівнем моря), що розташований неподалік села Ясень (Закарпаття), готовий зустрічати гостей хоч сьогодні. Адже сніг на схилах гір там випав ще кілька днів тому. Якщо опади зберігатимуться і температура опускатиметься нижче нуля, то кататись на лижах та санках на "Драгобраті" можна буде й під час Нового року-2020. Для любителів активного відпочинку гірськолижний комплекс пропонує два десятки лижних трас різного рівня складності. Більшість з них зосереджені поблизу гори Стіг. На їхній початок вас доставлять канатно-крісельні та бугельні витяги (безліміт на день коштує 800 гривень, одноразовий підйом крісельним "Leither" – 80).

Як доїхати: окрім того, що цей курорт розташований у височині гір, до нього ще й непросто дістатись. Орієнтир – село Ясень (Рахівський район, Закарпатська область). Це орієнтовно 260 кілометрів від Львова і майже 120 кілометрів від Івано-Франківська. Зокрема, від центрального вокзалу останнього міста туди курсують рейсові автобуси. Коли доїдете до селища, звідти можете замовити таксі-позашляховик (120-150 гривень з особи). Поїздка на окремій машині обійдеться вам у 500 гривень. Якщо ж ви попередньо забронювали на "Драгобраті" готель, тоді трансфер до курортного містечка вам нададуть.

Де жити: цей відпочинковий комплекс усіяний мережею готелів та приватних садиб. Вартість ночі в номерах економ-класу стартує від 300 гривень (без харчування) до 700 гривень ("люкс" і дворазове харчування) з особи. У період новорічних свят вам доведеться викласти з гаманця 500-1500 гривень за добове проживання. Здебільшого в таку вартість входить не тільки кімната, кухня й душова, а ще сніданок та вечеря.

Більше інформації – тут: http://www.drago-brat.com/uk/golovna/

2. "Захар Беркут" (Львівщина)

Від селища Славське до цього курорту їхати 6 кілометрів, відстань від Львова складає майже 130 кілометрів, а якщо ви подорожуєте з Києва, то будьте готові подолати близько семисот кілометрів. Однак чого не зробиш заради зимової казки Нового року-2020! На "Захарі Беркуті" один крісельний витяг, три бугельні й мультиліфт для дітей і початківців. Абонемент під час святкових днів коштуватиме тут 700 гривень, разовий підйом без спорядження – 150 гривень. Охочі покататись на лижах та сноубордах можуть не на жарт розгулятись 9 кілометрами трас. До слова, цьогоріч відпочинковий комплекс хоче запровадити пілотний проект – скібус (автобус для лижників), який буде підвозити туристів із готелів Славського й залишати їх біля підйомників.

Тим, хто віддає перевагу прогулянкам, варто пройтись поміж затишними дерев’яними будиночками курортного краю, покататись верхи або спробувати порелаксувати в гарячих чанах чи сходити в сауну (вартість в межах курорту "Захар Беркут" – 300 і 250 гривень відповідно). Не забудьте також про кілька місцевих ресторанів, де вам запропонують страви й напої карпатської кухні.

Як доїхати: сюди неважко дістатись залізницею чи власним транспортом. Якщо їдете автівкою, від центру Львова прямуйте до міжнародної траси Київ-Чоп. Між селищами Сколе та Коростів зверніть на селище міського типу Славське, потім проїдьте до "Захара Беркута". Потяги й електрички, які прямують сюди, мають напрямок "Ужгород". Сходити вам потрібно на станції "Славське". Відтак замовляйте таксі або трансфер до туркомплексу.

Де жити: забронювати житло туристи можуть у готелях "Захар Беркут" та "Колиба на високий верх". Ціни тут стартують від 1100 гривень за добу із включеним сніданком. Новорічний заїзд, тривалістю в майже тиждень (бенкетом і шоу-програмою), обійдеться вам у мінімум 16 тисяч гривень за двох. Куди нижчою плата за житло буде для тих, хто захоче проживати у приватних садибах. Починається вона від 400-500 гривень в новорічний період.

Більше інформації – тут: https://zaharberkut.ua/

3. "Буковель" (Івано-Франківщина)

Днями на офіційному сайті найпопулярнішого гірськолижного курорту України підтвердили старт зимового сезону катання, а разом із ним – відкриття деяких ресторанів, що працюватимуть впродовж святкових днів! Здається, рівень атмосферності й діапазон розваг на Буковелі, особливо у сніговий період, доводити не потрібно.

За кількістю та розподілом трас і готельно-ресторанним сервісом цей курорт уже роками на рівні з європейськими. Завдяки вдалому розташуванню (на висоті 920 метрів, неподалік села Поляниця) тут побудували 55 кілометрів лижних спусків різного рівня складності, є також нічні катання, школа для початківців та дітей. Вартість денного абонементу становить поза тисячу гривень, оглядовий підйом коштує 120 гривень, а під час сезону свят (з 2 по 6 січня) – 1455 гривень і 155 гривень відповідно.

Після активного відпочинку гості можуть посмакувати традиційними українськими стравами, скуштувати азійську кухню, насолодитись піцою і пастою, а також спробувати ребра й бургери. В меню закладів, розташованих на території "Буковелю", є ще десерти, напої.

Як доїхати: гірськолижниий курорт "Буковель" розташований за майже 250 кілометрів від Львова та 110 кілометрів від Івано-Франківська. Якщо ви мандруєте туди власним транспортом, тоді їдьте через Яремче й Татарів, а якщо з боку Закарпаття, то звертайте на Мукачево і Рахів. Регулярні маршрути до туристичної зимової мекки курсують із залізничного вокзалу Івано-Франківська. Цього року гірськолижний комплекс подбав і про румунських гостей: 27 грудня з Бухаресту до відпочинкового комплексу летітиме спеціальний авіарейс, ціна квитка в одну сторону – 2500 гривень.

Де жити: як варіант – винайняти номер в одному з понад десятка готелів, що розташовані неподалік підйомників чи витягів. Щоправда, лише за добу перебування там у час новорічних свят вам доведеться заплатити щонайменше 4000-5000 гривень за двох. Тому чи не в півтора-два рази дешевшим варіантом є оренда котеджу або кімнати у селах поблизу. Проте тоді ви будете діставатись до гірськолижних спусків.

Більше інформації – тут: https://bukovel.com/

4. "Мигово" (Чернівецька область)

Зустрічати Новий Рік-2020 бюджетніше можна на буковинському "Мигово". Цей доволі молодий, проте вже популярний курорт розмістився на схилах гір Стіжок та Кичера. Так, кількістю трас і їхньою довжиною це місце далеко не конкурує з популярним "Буковелем" й навіть славським комплексом "Захар Беркут". Однак тут є три спуски, довжиною у шістсот і понад тисячу метрів, стільки ж бугельних витягів. Цікавою на "Мигово" є система оплати за катання: відвідувач може внести довільну суму на пластикову картку та використовувати її на момент катання чи до кінця сезону. Це так званий принцип "електронного гаманця".

Після катання трасами можете спробувати ще одну розвагу, присутню на "Мигово", – сноутюб (спуск надувними "ватрушками" спеціально підготовленою трасою). Вона підійде як для дітей, так і для дорослих. Вам до вподоби спокійніший відпочинок? Тоді можна спробувати влаштувати самостійну екскурсію поза курортним місцем, пограти в більярд чи сходити у сауну.

Як доїхати: якщо ви живете в Чернівцях, то, мабуть, знаєте, що з центрального вокзалу цього міста до "Мигово" щодня курсують рейсові автобуси. Мандруєте сюди з інших міст? Тоді один з найвигідніших способів дістатись буковинського курорту – взяти квиток на поїзд до тих же Чернівців.

Де жити: поблизу "Мигово" (село Мигове, Вижницький район) розташовані з десяток готелів, приватних садиб та хостелів, готових запросити відвідувачів на святкування Нового Року-2020. Ціни в цей період тут стартують від 300 гривень, найдорожчий номер для двох обійдеться у трішки більше, ніж 9 тисяч гривень.

Більше інформації – тут: http://migovo.com.ua/

5. Яремче (Івано-Франківщина)

Цей курортний закуток Гуцульщини ідеальний для тих, хто прагне дістати задоволення від карпатської природи й місцевого колориту. Так, тут немає гірськолижного курорту з різними видами трас, однак запропоновані туристам атракції теж конкурентоспроможні. Чого тільки вартує ринок сувенірів і продовольства, де виставлені натуральні ліжники й вишиті вручну сорочки, домашня бринза, вина та настоянки. А неподалік нього каскадами точеного гірського каміння тече водоспад "Пробій", який бурлить своїми водами і в снігову пору. Після прогулянки містом дбайливі господарі вілли чи котеджу, в якому ви зупинились, запропонують вам попаритись у чані або ж зігріють карпатським чаєм. Тому за порцією релаксу для нових звершень та натхнення вам саме сюди.

Як доїхати: найпростіше дістатись сюди з інших областей залізницею або автобусом. Сюди курсують поїзди й електрички зі Львова, Івано-Франківська, а також Києва, Полтави та Харкова. Якщо ж ви подорожуєте власним транспортом, то доїжджайте до Івано-Франківська, відтак звертайте на трасу Івано-Франківськ-Мукачево, яка пролягає через Яремче.

Де жити: Яремче також може похвалитись десятками готелів і приватних садиб. Номери та кімнати в них ви можете забронювати як у центрі міста, так і в ближніх селах (Ворохта, Микуличин, Татарів, Яблуниця, Ясіня). Ціна проживання стартує від 800 гривень за добу для двох, найдорожчий номер обійдеться парі в трохи більше, ніж 7 тисяч гривень.

Більше інформації – тут: http://www.yaremcha.com.ua/index1.html


LifeStyle24


15.12.2019 5900
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

316
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1388
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2521 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3624
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2961
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2140

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

608

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

459

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1627

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1791
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

279
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

496
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

796
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4975
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

352
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

873
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10120
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

500
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

255
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

367
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

394
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

715