Чого чекають раби і слабаки?

У засобах масової інформації можна зустріти безліч повідомлень на кшталт: «У народу увірвався терпець. Народ піднявся. Але народ піднявся не за європейський вибір, чи політичних лідерів». 

За що ж тоді воює, змагається народ? - Народ піднявся за власну гідність, свободу і за соціальну справедливість, проти бандитів, шахраїв, злодіїв, убивць. А у наших реаліях це синонім паразитів, мажорів, кровососів-багатіїв. 

Під час революцій, навіть національних, навіть визвольних, все впирається у питання власності і влади. І хто б там що не казав, а влада і власність (багатство) - це сіамські близнюки. 

Паразитів-багатіїв мало, - одиниці, припустимо сотні, ну хай тисячі. Бідних і гноблених багато, їх мільйони, десятки-сотні мільйонів. Багатії бояться бідних, і всіляко уникають з ними зустрічей. Кровососи-багатії живуть в окремих закритих мікрорайонах (з усією інфраструктурою: школи, дитсадки, крамниці, клуби і т.д.), їздять дорогими авто з охороною, харчуються у дорогих ресторанах, відпочивають на закритих віллах і базах відпочинку і т.д.

Але казус у тому, що кровососи не можуть жити без злиденних і ошуканих. Багатії не можуть жити без бідняків, без робочої сили. Аналогічно як паразити не можуть жити без тіла з якого смокчуть кров… 

Кого культивують і виховують у нашій країні? - Рабів і слабаків. 

Можновладці і багатії завжди вирішують два протилежні, взаємовиключні питання:

1. Дати гнобленим і упослідженим якийсь хоча б ілюзорний смисл життя і надію на краще. 

2. Захистити «багатих і успішних», захистити вкрадене і награбоване ними. Захиститись від обдурених і окрадених, бідних і голодних, агресивних і озлоблених. Нажаль, у нас багаті і успішні, на відміну від країн цивілізованого світу, асоціюються з грабіжниками і злодіями, шахраями і вбивцями.  

Все впирається у питання власності. Кому буде належати власність і гроші? Хто буде ціле життя «бити балду», «курити бамбук», і буде «знатним, багатим і успішним», а хто буде ціле життя горбатитися, збирати копійку до копійки, і однаково буде бідним, голодним і нужденним. 

Нас вчать, що заздрість дуже великий гріх, тому не потрібно заздрити багатим і сильним, ба навіть тим, які все здобули обманом, шантажем і насиллям. Їх називають успішними людьми, які зробили себе самі. Нас мимоволі закликають брати з них приклад… 

Що робити, щоб не тільки відбитися, врятуватися, а і надалі продовжувати висмоктувати соки з простого народу? Який підхід застосувати до бідняків і розчарованих, людей, що впали у відчай і безнадію, людей яким нічого втрачати, які не мислять глибоко і логічно, а приймають ірраціональні, емоційні, нібито «дурні рішення»? 

Бувають «жахливі» з погляду влади і панівних верств моменти, коли такі люди нічого не бояться, навіть смерті, і керуються лише почуттями. А це для правлячого класу, для паразитів найнебезпечніше. І найжахливіше для них, що так, нібито «по-дурному», мислить основна маса, мільйони гноблених і знедолених. Тільки одні (десятки тисяч), часом масово втрачають страх, піднімаються з колін і починають діяти, а інші (мільйони) так і помирають рабами. 

Люди жадають справедливості і поваги до людської гідності, вони хочуть бути вільними, вони прагнуть помсти за страждання і смерті рідних і близьких. За нинішніми мірками, і аж до останнього часу, це нібито екстремісти і провокатори. 

На допомогу владі приходять обіцянки, заклинання і молитви. Вони знімають напругу і розряджають ситуацію. Головне вчасно поставити на справі хрест. 

Риторика проста, вироблена і відшліфована на протязі багатьох століть. - Ми за мир, лише б не було війни… Не чіпайте експлуататорів, рабовласників, гнобителів, окупантів, убивць, аферистів, шахраїв, грабіжників, злодіїв і т.д. Хай живуть заможно і благополучно, помолимося за них і за їх сім’ї. Хай радіють і насолоджуються життям на цьому світі. Хай панують і бісяться з жиру, переїжджають машинами і просто відстрілюють не покірних, заганяють у рабство і торгують людьми, знущаються і топчуться по людській гідності… 

А насправді, мир найчастіше - це мета, а не засіб. Якщо мир використовувати як засіб, то це полегшення роботи злу. Ті, хто відмовлялися від опору злу тим самим сприяли голодоморам, депортаціям, репресіям. 

Чого приречені чекати раби і слабаки? - Смерті. Для раба і слабака смерть – це подія блага і довгождана. Ще трохи і йому вже буде життя вічне, а до того лише треба сумлінно працювати, щоб багатії-кровососи і бандити могли жити багато і красиво, благополучно і безтурботно, і ні в чому собі не відмовляти. Головне щоб їх життю і власності нічого не загрожувало. Син твого начальника, буде начальником твого сина, раб твого тата буде твоїм рабом і т.д. 

Народу обіцяють справжнє життя, але тільки на тому світі. Обіцяють в обмін на покору і чекання, в обмін за відмову від адекватної боротьби за свої права і опору несправедливості, сваволі й беззаконню. 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! Моліться і вам все буде. Памятайте, всяка влада від бога. Страждайте, мучтеся, терпіть, бо ви прислуга, жива сила, гвинтики і шурупчики, раби, стадо, слуги, вівці і т.д. і т.п. І не забувайте каятися, бо ви грішні, тупі і нічого в житті не розумієте. І в жодному випадку нікого не судіть, і не карайте, і нікому не мстіться. Бо тільки цього паразити і бандити бояться, бо це дієво. 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! На несправедливість і образи, на катування і знущання, на силу не відповідайте силою, зігніться і скоріться, станьте на коліна… Зараз на цьому світі ви помучитеся і вам за це воздасться на тому світі, і життя у вас буде вічне… 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! Будьте впевнені покарання бандитам і грабіжникам, шахраям і аферистам не відворотне. Злочинці колись кимось десь можливо трохи за певних умов будуть покарані. (Головне бути зі злочинцями милосердними. Вони сіють смерть, а ми смертну кару - геть! Збережемо злочинцям життя і будемо їх до кінця їх днів утримувати і годувати!).

І вам за терпіння і покору буде подяка, правда не зараз, а найймовірніше колись можливо за певних умов на тому світі. І чекає вас, слабаки, бідні, раби і знедолені… НЕБУТТЯ.

Бо ЖИТИМУТЬ ВІЧНО, тобто пам’ятатимуть люди у віках, тільки героїв, сильних і нескорених. 

Як законно боротися з беззаконням? Як піснями, притчами і байками протистояти сваволі і нахабності, фізичній силі і зброї? Як за правилами грати у гру з тим хто грає не за правилами? Як домовлятися і вести переговори з шахраями і злодіями? 

- Молитися, страждати, мучитися, терпіти. Читати вірші і співати пісні, мріяти і надіятися. Головне щоб не було насилля і був мир. Нічого робити не потрібно. І вам все буде…  ???


06.02.2014 Сергій Стефанко 1931 9
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5195 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1833 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4041 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3167 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7955 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20288 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

271

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

815

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1909

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2387
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

182
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

690
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

472
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18373
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

971
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1211 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6096 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23385 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

288
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

984 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1163 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

492