Читання на ніч

 

 

Є велика доля правди у тому, що малі і великі крємлята полюбляють з обожненням не лише зловорожі американо-піндосійські бабки з триклятими  пиками інорідних президентів, заокеанські технології,  доступ до споживацьких благ, спосіб відпочинку а-ля «American Dream» і навіть не лише Голлівудське кіно, а ще й літературу різножанрову (перевертаються зраджені Достоєвський й Толстой). В даному випадку йтиметься про жанр, що іменується технотриллером.

Можливо, якби Пуйло володів хоч трошки талантом письменства, бодай дещицю, на рівні десь так  Алєксандра Сєргєєча періода «на горшку/до школи»,  можливо, тоді він би сублімував якось свою темну енергію - заздрість, злобу, безпорадність до потужнішої кратно держави і фізичну неможливість   бути світовим лідером на чолі світової машини  - на папір, як то якийсь Фйодор Бєрьозін – пісатєль патріотічіского хвентезі і заодно  ярий паграничник ДНР, а так воно – виходить: суцільна книгоманія від Бжезінського і Фрідмана, минаючи і Кейнса, і Айн Ренд,  до біографії Міккі Мауса із перекрученими спробами неадаптованої до реальної потенції Росії екранізації.

А й справді, дилетантство та параноя кремлівських і прокремлівських бонз іноді вражає до сміху й сліз. Береться кілька раціональних фантазій декількох більш чи менш привілейованих осіб made in USA,  які на відміну від їхніх опонентів в Росії мають право на вільний політ уяви, навіть якщо цей політ надто неоднозначний,  при цьому власна хижацька суть витісняється в глибоке підсвідоме (ІД за Фройдом, щоб потім левіафаном виплести), і на кожну таку фантазію скликає путлєр у високому бункері, обставленому романовими-лєнінами-сталінами,  засідання СовБєза.

Я не знаю, чи дякувати чи пиляти тих американців, які були в одному  із кінофільмів підняли динамітами цілу архітектуру Кремля у повітря. Здається, головну роль зіграв Том Круз. Здається, головний бонза країни Р. видів то кінО, і, все більше здається, що роль головну, всупереч всяким раціональним сценаріям,  примірив він на себе, притримав для себе.  Обізнані  люди кажуть, що прем’єра запланована на 2016-2017. Та все залежить від волі людської, більше за це лише від волі Божої.

Прикро тільки, що Україна грає  в цьому «фільмі життя»  не останню роль життями реальних героїв. Зате завтрашня  перемога  - варта життя прийдешнього.   Мистецтво, добре воно чи погане, іноді має велику силу матеріалізуватися, тим більше, що ворог насправді і без всякої «американської настройки-настройки» імперіаліст до угару. І не все часто йде по книжці, та багато що – часто. 

 

 

 

"Право окончательного решения" (англ. Command Authority) (2013) Том Кленси в соавторстве с Марком Грени(джерело Википедия):

После многих лет пребывания в НАТО в России к власти приходят силовики с главе с президентом Валерием Володиным, что приводит к резкому обострению отношений с США. ФСБ уничтожает в России всю организованную преступность, не тронув лишь крупнейшую славянскую группировку «Семь Сильных людей», которую превращает в свое тайное подразделение. Претензии Володина на восстановление Советского Союза приводят к агрессии против Эстонии, которая, впрочем, продлилась всего пять часов в связи с прибытием войск НАТО. После этого Володин разрабатывает более тонкий план, направленный на захват Украины. Организовав убийство дружественно настроенного к американцам директора СВР Станислава Бирюкова, Володин получает повод для объединения СВР и ФСБ в, фактически, старый КГБ. Отравлен полонием-210 Сергей Головко. Боевики «Семи сильных людей», возглавляемые вором в законе Дмитрием Нестеровым по кличке «Глеб щербатый» дестабилизируют ситуацию на Украине. Населению массово раздаются российские паспорта. В Севастополе пророссийскими активистами захвачена тайная база ЦРУ. Организовав убийство лидера ведущей пророссийской партии Украины Оксаны Зуевой и теракт на пророссийском митинге в Донецке, ФСБ дает Володину повод начать вторжение на Украину. Американский спецназ помогает украинской армии, однако об участии американских войск речи не идет и шансов отразить нападение нет. Тем временем, Джек Райан анализирует события тридцатилетней давности и приходит к выводу, что директор ФСБ Роман Таланов - полулегендарный советский убийца «Зенит», причастный к преступным операциям по всему миру. Сын Райана Джек-младший выявляет сеть нелегальных фондов, созданных в свое время КГБ по всему миру с целью обеспечить свое выживание в случае распада СССР, создание которых и прикрывал «Зенит». Затем, в начале 90-х, Таланов был внедрен в преступную группу «Семь сильных людей», стал вором в законе и, используя возможности преступных групп, привел Володина к власти, получив за это должность директора ФСБ. Захватив Глеба щербатого, Райан связывается с Володиным и заявляет, что может обнародовать и доказать факты из его преступной биографии. Испугавшись последствий, Володин прекращает агрессию против Украины. Крым отходит России. Таланова убивают воры в законе, узнавшие о том, что тот был агентом КГБ.


24.02.2015 Яв Назар 853 0
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

485
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3533
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1142
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1314
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6510
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2860 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1204

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4608

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7726

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6021 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7322
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61353 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5347
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

579
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1051
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1422
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1402
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

386
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

109
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

164
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

402
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

672