«Буковель» вже вдруге приймав Чемпіонат України з гірськолижного спорту (фото)

У Буковелі закінчився найяскравіший Чемпіонат України з гірськолижного спорту за всю історію України. Про це говорять в один голос як судді змагань, так і тренери та спортсмени. Усі витрати з проведення Чемпіонату курорт взяв на себе.

 

«Проведення спортивних змагань – це дуже дорого вартісна річ, але Буковель завжди виступав та пропагував здоровий спосіб життя і підтримував спорт. Декілька років поспіль ми лобіювали можливість проведення майже всіх змагань українського та міжнародного рівнів у Буковелі, і ми добилися цього. Тут є всі відповідні умови для спортсменів. Впевнений, що підтримуючи спорт, а особливо дитячий спорт ми вносимо свою лепту в розбудову України та в майбутньому визнання її на міжнародній спортивній арені», - наголосив у вітальному слові, народний депутат України, почесний директор туристичного комплексу «Буковель» Олександр Шевченко.

 

Загалом за медалі змагались майже півтисячі спортсменів. Комплекти нагород розігрувались серед юнаків, юніорів та дорослих у дисциплінах «спеціальний слалом» та «слалом-гігант». Це – швидкісні спуски з подоланням, встановлених на схилі, перешкод. Різниця між дисциплінами – у відстані між воротами.

 

До 2017 року, за словами державного тренера з гірських лиж та сноубордингу Міністерства молоді та спорту України Олексія Карпушина, Чемпіонат України проходив на непідготовлених схилах та у жахливих умовах.

 

«Гірськолижний спорт та сноубординг довший час перебували у страшному занепаді. Довжина траси сьогодні, напевно, вперше за історію Чемпіонатів України така, як має бути, так само як і відповідне технічне забезпечення для фіксації результату спортсменів. Раніше не було системи підготовки, не було, де тренуватися, де змагатись. Сподіваємось, що завдяки такій підтримці курорта та Олександра Шевченка гірськолижний спорт отримає новий поштовх, а спортсмени принесуть найвищі світові нагороди Україні», - наголошує Олексій Карпушин.

 

Тішаться з нової локації для проведення змагань і судді.

 

«Я маю національну категорію 40 років. Кращу організацію змагань, бачив хіба на Кубку світу. Радий, що нарешті наші спортсмени мають змогу змагатись і тренуватись на трасах, які відповідають світовим стандартам», -  наголошує Микола Пономаренко головний суддя Чемпіонату України з гірськолижного спорту.

 

Саме за результатами цих змагань тренери відбиратимуть кандидатів до національної збірної з гірськолижного спорту. Традиційно, командний залік серед шкіл очолила команда Дитячої спортивно-юнацької школи «Буковель» та допомогла Івано-Франківській області стати першими серед дорослих та юнаків.

 

«Вихованці ДСЮШ  «Буковель»  Маковецька Юлія, Подобедов Максиміліан та Марійчин Андрій виконали нормативи та отримали звання Майстри спорту України. Погарцева Валерія, Подобедов Максиміліан, Маковецька Юлія, Філяк Тарас, Бондар Костя принесли в скарбничку школи 5 золотих медалей, ще 5 срібних здобули: Марійчин Максим, Вишняк Софія, Подобедов Максиміліан, Маковецька Юлія, Коржук Василь, а Подобедов Максиміліан та Марійчин Андрій додали дві бронзи», - розповіла директор ДСЮШ «Буковель» Любов Риптик.

 

Усі результати Чемпіонату України з гірськолижного спорту можна переглянути за посиланням.

Фотогалерея


27.01.2018 4049 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2843
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20983
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1933
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1315 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2337
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4005

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

640

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2111

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

791

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1383
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

84
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

442
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

977
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

92
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

719
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

717
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

661
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8154
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

729 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

852
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2133 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

798