Брія Блессінг про Україну, Вакарчука, іванофранківців і TEDxIvanoFrankivskWomen

 

/data/blog/118120/70afd66b14c91388c26389aff114a3bc.jpg

 

29 жовтня в Обласній філармонії відбудеться вже традиційна конференція TEDxIvanoFrankivskWomen. TEDx – щорічні конференції, котрі проходять по всьому світу і присвячені “ідеям, які варті поширення”.

 

В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Франківськ перейняв естафету в 2013. Цього року подія відбудеться у новому для міста форматі – спікерами заходу стануть виключно жінки.

 

Серед них - мила і талановита співачка Брія Блессінг.

 

Американка, що говорить українською майже без акценту, Брія Блессінг прославилася в Україні після участі в пісенному талант-шоу "Голос країни".

 

Брія народилася у Техасі. Росла у віруючій родині. На початку 90-х, коли Брії було 13 років, батьки вирішили поїхати, як місіонери на кілька років до України. Всі разом живуть у Львові й досі.

 

"Ми всі полюбили цю країну і до сьогоднішнього дня ми всі досі тут живемо і намагаємося зробити світ навколо себе кращим", - говорить Брія.

 

Бріє, розкажіть що спонукало Вас переїхати до України, спершу до Луганська, а потім до Львова?

Мої батьки дуже вірюючі. Вони вже давно присвятили себе та свою сім'ю Богові. У всьому в житті вони шукають Його волю та намагають завжди слідкувати за Ним, куди б Він їх не вів. Ось і в 1993 він привів їх до України. Правда, коли вони відчули Його покликання, вони взагалі не мали уяви, що це може бути назавжди. Але так і вийшло. Для них, для мене та моєї сестри. Проте, ніхто із нас не проти, бо ми давно всі встигли сильно полюбити Україну та називати цю країну власна дома!

 

Ви були активною учасницею подій на Євромайдані, незважаючи на загрозу депортації брали участь у політичних заходах. Розкажіть про цей період у Вашому житті.

Мене ще з дитинства батьки навчили, згідно Божого Слово, не бути байдужою до світу навколо себе. Якщо я бачу потребу і я маю можливість якось допомогти, то я вже й маю відповідальність зробити все, що тільки зможу, аби допомагати. Тому і до потреби українського народу я теж не буваю байдужою. Пішла боротися разом з народом в 2004р., як і в 2014р.

 

Ви працюєте в громадській організації «Lviv Abolitionists», напрямком діяльності якої є запобігання торгівлі людьми...

Цю організацію я сама заснувала у 2012р. На жаль, довгий час ми не могли долучити достатньої кількості небайдужих людей до нашої праці, зараз група не є дуже активною. Проте, час від часу проводимо різні акції у Львові аби розширити знання про цю проблему та навчити людей, як захистити себе та інших від сучасного рабства.

 

Ви брали участь у телешоу «Голос країни». Чому вирішили піти на шоу?

Я сама б ніколи в житті не пішла на якесь телевізійне шоу, я дуже боюсь камери! Я у 7 років теж присвятила себе повністю Богові та намагаюсь, як батьки, іти тільки туди, куди Він мене веде. Багато років мої друзі намагалися мене переконати піти на якийсь вокальний конкурс і я завжди вперто відмовлялася. Але в 2013 Господь сам покликав мене піти, і хоча я не зрозуміла, не бачила змісту, намагалася трішки з Ним сперечатися, але все таке погодилася, бо в своєму житті я вже не один раз переконалася, що Він завжди краще знає, і Його план завжди кращий. Зараз я дуже рада, що Він мене покликав на цей проект, і дуже дивуюсь тим, що Він робить через це.

 

Чому при проходженні обрали саме команду Святослава Вакарчука?

Чому обрала Вакарчука? Ну, хіба там був інший варіант для дівчини зі Львова?

 

Нещодавно, в червні, Ви були однією із учасників фестивалю "ПОРТО ФРАНКО ГогольFest", який проходив в Івано-Франківську. Чи сподобався Вам фестиваль, як реагувала на Вашу творчість франківська публіка? Чи мали нагоду тоді познайомитись з містом, яке воно на Вас справило враження?

Фестиваль мені дуже сподобався, і для мене була дуже велика честь виступати серед таких артистів! Це був перший мій виступ в Івано-Франківську. Мене до глибини серця зворушило те, як публіка мене сприйняла. Саме місто суперове! Я завжди його хвалю для своїх друзів, які ще не були тут. Івано-Франківськ - місто унікальне, творче, інтимне. Відчуваю себе в свої тарілці, коли я у Івано-Франківську!

 

Привідкрийте завісу, про що Ви розповідатимете на TEDxIvanoFrankivskWomen?

Я вперше буду на такому заході особисто та вперше сама буду виступати як спікер! Дуже вдячна за така можливість! Кожна людина, яка б вона не була, має свою історію. І кожна історія має сил когось підбадьорити - дати іншій людині сміливості полюбити свою історію та поділитися нею з іншими. 

Моя особиста історія є дуже незвичною. Часто люди думають, якщо вони не такі як інші, то для них і немає місця в світі. Я це дуже добре розумію, бо сама боролася з такими думками. Тому сподіваюсь, що моя історія на TEDxIvanoFrankivskWomen буде для когось підтримкою.

 

Де бачите своє подальше життя, в Україні, чи можливо маєте плани повернутися до Америки?

Я вже давно перестала планувати своє життя, бо Господь завжди має Свої!


17.10.2016 1990 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2437
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1551 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3633
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5401
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1664
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2050

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

127

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

169

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

867
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

457
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

757
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2453 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

473
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

852
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4905
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

722
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

631
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

567
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

387
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

709
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

871 2