Бізнес в онлайні або як йти в ногу з часом

Сучасний бізнес вже не може існувати окремо від онлайн-середовища - конкуренція вимагає користуватися всіма можливостями, аби просто не вилетіти з ринку. Причому залежність бізнесу від мережі настільки сильна, що він просто не виживе без присутності в онлайні. Без власного сайту бізнес ризикує так і залишитися черговою вивіскою на вулиці, яку з нудьги час від часу читають перехожі.

Тому, оскільки бізнес вже не може існувати без Інтернету, розробка сайтів для підприємців перетворилася з іміджевого рішення на виробничу необхідність.

І головним питанням стає вже не доцільність розробки сайту, а хто її буде реалізовувати. Оптимальним рішенням стане доручити виконання цього завдання команді експертів, які добре зарекомендували себе на ринку й надають весь перелік послуг з розробки ресурсу, одразу створюючи сайт “під ключ”. Це означає не лише створення необхідної розробки, але й подальший її розвиток, зокрема пошукове просування, контекстну рекламу, просування у соціальних мережах та інші опції. Але з чого складається процес розробки сайту. Розгляньмо це питання детальніше.

Етапи створення сайту

Розробка сайту складається з послідовних та взаємозалежних етапів, реалізація яких визначатиме, який саме продукт у фіналі отримає клієнт. Ось головні етапи, на яких тримається вся розробка:

  • Вивчення ніші та визначення стратегії розвитку. На цьому етапі збираються дані стосовно майбутньої цільової аудиторії, успішних конкурентів у цій галузі, а також прогнозується потенційний попит на цифровий продукт.

  • Прототипування сайту. Розробка попереднього дизайну та створення чернетки софту для майбутнього ресурсу.

  • Створення UI/UX-дизайну. Цей етап означає створення користувальницького дизайну на основі вже узгодженого з клієнтом макета. Це створює як функції сайту, так і забезпечує зовнішній вигляд його інтерфейсу.

  • Розробка FrontEnd та BackEnd. На цьому етапі пишеться код, який перетворює вже наявний інтерфейс на справжню веб-сторінку, а також забезпечує користувачам просту взаємодію з сервером.

  • Інтеграція сервісів. Розробка сайтів часто неможлива без підключення сторонніх сервісів, на кшталт платіжних систем, соціальних мереж та веб-аналітики.

  • Тестування готової розробки. Зазвичай сайт тестується на кожному з етапів розробки, але перед  релізом все одно виконується комплексна перевірна з метою виявлення багів.

  • Реліз та пострелізна техпідтримка. Фінальним етапом проекту стає реліз, під час якого розробники переносять всі дані на сервер клієнта.

Але на цьому роботи над сайтом не завершуються, адже вже після релізу клієнт чи його співробітники можуть пройти курс навчання, аби краще користуватися новим сайтом. До того ж компанія зазвичай надає клієнту безплатний гарантійний період, під час якого розробники відстежують роботу нового продукту та, за необхідності, виправляють виявлені баги. Також часто робота з розвитку сайту продовжується й після його релізу.

Як не помилитися з вибором розробника?

Аби не втрапити до халепи, доручивши створення свого сайту групі випадкових фрилансерів, на проект краще залучати експертів з численними успішними кейсами на ринку IT-розробок. 

І тут компанія Wezom має що сказати, адже вона понад 20 років надає послуги з розробки сайтів, незалежно від їх типу та рівня складності.

Під час розробки беруться до уваги всі побажання та вимоги клієнта, аби створити унікальний дизайн та забезпечити сайту максимальну функціональність. Крім того, розробники компанії забезпечують техпідтримку та оптимізацію вже створеної розробки заради її швидкої та ефективної роботи.

Завдяки такому підходу до роботи, Wezom створює сайти, які привертають увагу користувачів та допомагають бізнесу досягати поставленої мети.

Якщо ви прагнете сягнути нових вершин - не гайте часу, звертайтеся до нас і ми разом виведемо ваш бізнес на новий рівень розвитку.

Джерело: https://wezom.com.ua/ua/razrabotka_sajtov

Партнерський матеріал


03.05.2023 725
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2363
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19351
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1738
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1211 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2259
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3855

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

111

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2001

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

687

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1301
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

376
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

901
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24396
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

623
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

608
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

742
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1636
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8040
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

463
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

773
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2043 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

731