Бізнес в онлайні або як йти в ногу з часом

Сучасний бізнес вже не може існувати окремо від онлайн-середовища - конкуренція вимагає користуватися всіма можливостями, аби просто не вилетіти з ринку. Причому залежність бізнесу від мережі настільки сильна, що він просто не виживе без присутності в онлайні. Без власного сайту бізнес ризикує так і залишитися черговою вивіскою на вулиці, яку з нудьги час від часу читають перехожі.

Тому, оскільки бізнес вже не може існувати без Інтернету, розробка сайтів для підприємців перетворилася з іміджевого рішення на виробничу необхідність.

І головним питанням стає вже не доцільність розробки сайту, а хто її буде реалізовувати. Оптимальним рішенням стане доручити виконання цього завдання команді експертів, які добре зарекомендували себе на ринку й надають весь перелік послуг з розробки ресурсу, одразу створюючи сайт “під ключ”. Це означає не лише створення необхідної розробки, але й подальший її розвиток, зокрема пошукове просування, контекстну рекламу, просування у соціальних мережах та інші опції. Але з чого складається процес розробки сайту. Розгляньмо це питання детальніше.

Етапи створення сайту

Розробка сайту складається з послідовних та взаємозалежних етапів, реалізація яких визначатиме, який саме продукт у фіналі отримає клієнт. Ось головні етапи, на яких тримається вся розробка:

  • Вивчення ніші та визначення стратегії розвитку. На цьому етапі збираються дані стосовно майбутньої цільової аудиторії, успішних конкурентів у цій галузі, а також прогнозується потенційний попит на цифровий продукт.

  • Прототипування сайту. Розробка попереднього дизайну та створення чернетки софту для майбутнього ресурсу.

  • Створення UI/UX-дизайну. Цей етап означає створення користувальницького дизайну на основі вже узгодженого з клієнтом макета. Це створює як функції сайту, так і забезпечує зовнішній вигляд його інтерфейсу.

  • Розробка FrontEnd та BackEnd. На цьому етапі пишеться код, який перетворює вже наявний інтерфейс на справжню веб-сторінку, а також забезпечує користувачам просту взаємодію з сервером.

  • Інтеграція сервісів. Розробка сайтів часто неможлива без підключення сторонніх сервісів, на кшталт платіжних систем, соціальних мереж та веб-аналітики.

  • Тестування готової розробки. Зазвичай сайт тестується на кожному з етапів розробки, але перед  релізом все одно виконується комплексна перевірна з метою виявлення багів.

  • Реліз та пострелізна техпідтримка. Фінальним етапом проекту стає реліз, під час якого розробники переносять всі дані на сервер клієнта.

Але на цьому роботи над сайтом не завершуються, адже вже після релізу клієнт чи його співробітники можуть пройти курс навчання, аби краще користуватися новим сайтом. До того ж компанія зазвичай надає клієнту безплатний гарантійний період, під час якого розробники відстежують роботу нового продукту та, за необхідності, виправляють виявлені баги. Також часто робота з розвитку сайту продовжується й після його релізу.

Як не помилитися з вибором розробника?

Аби не втрапити до халепи, доручивши створення свого сайту групі випадкових фрилансерів, на проект краще залучати експертів з численними успішними кейсами на ринку IT-розробок. 

І тут компанія Wezom має що сказати, адже вона понад 20 років надає послуги з розробки сайтів, незалежно від їх типу та рівня складності.

Під час розробки беруться до уваги всі побажання та вимоги клієнта, аби створити унікальний дизайн та забезпечити сайту максимальну функціональність. Крім того, розробники компанії забезпечують техпідтримку та оптимізацію вже створеної розробки заради її швидкої та ефективної роботи.

Завдяки такому підходу до роботи, Wezom створює сайти, які привертають увагу користувачів та допомагають бізнесу досягати поставленої мети.

Якщо ви прагнете сягнути нових вершин - не гайте часу, звертайтеся до нас і ми разом виведемо ваш бізнес на новий рівень розвитку.

Джерело: https://wezom.com.ua/ua/razrabotka_sajtov

Партнерський матеріал


03.05.2023 698
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

2645
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

452
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14502 21
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1688
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

961
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6353

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

742

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1557

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1352

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1239
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

593
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

744
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1652
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

673
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

968
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

6012
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14165
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

344
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

643
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

563
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

879 2