«Баварія» - «Барселона» - 3:2. Коли і перемога не в радість

 

/data/blog/76600/eb3bbdfd45836a194c4bcfce6a568ede.jpg

 

Пеп Гвардіола і його команда «зберегли обличчя», обігравши в півфінальному матчі Ліги чемпіонів каталонський клуб, але для виходу в наступний етап турніру цього виявилося мало.



Мюнхенська «Баварія» і Пеп Гвардіола прощаються з Лігою чемпіонів, поступившись за сумою двох матчів каталонській «Барселоні». Розгромна поразка мюнхенців у першому поєдинку зумовило підсумок протистояння, хоча у повторній зустрічі «Баварія» зробила все, щоб не вдарити в бруд обличчям і постаратися ліквідувати гандикап у три м'ячі.



На жаль, за великим рахунком, інтрига в мюнхенському матчі померла вже на 15-й хвилині, коли відмінну комбінацію за участю Мессі і Суареса точним ударом завершив Неймар. Вже тоді стало зрозуміло, що забити чотири голи «Баварії» буде не під силу.



3: 0 в Барселоні зробили команду Луїса Енріке фаворитом не тільки всього протистояння, що, в принципі, зрозуміло, але і матчу-відповіді. Скажіть, чи багато ви згадаєте в цьому сезоні поєдинків «Баварії» на своєму полі (а в Мюнхені в Лізі чемпіонів підопічні Гвардіоли виграли всі п'ять зустрічей), в яких коефіцієнт на перемогу гостей був приблизно дорівнює ставці на виграш господарів? Так, до гри з «Барсою» мюнхенці походили з серією з чотирьох поразок поспіль, однак вдома «Баварія» залишалася вкрай небезпечною. До того ж, поранена «Баварія». Загалом, все свідчило про те, що в Мюнхені у вівторок увечері нудно не буде.



Стартові хвилини тільки підтвердили передматчеві здогадки. Вже на третій хвилині Лам завершував атаку господарів, але пробив повз ціль. У відповідному випаді «Барселони» на ударній позиції опинився Ракітіч, ​​і вже витягнувшись у струнку Нойєра довелося рятувати свою команду після удару хорвата. А на 7-й хвилині «Баварія» забила. Алонсо подав з кутового, а Бенатіа ударом головою відправив м'яч у сітку. Подвоювати перевагу господарів могли Левандовскі і Швайнштайгер, проте перший занадто довго возився з м'ячем з штрафного і упустив момент, а удар другого прийшовся вище воріт.

 

Ну а вболівальників «Барселони» «заспокоїло» тріо Мессі - Суарес - Неймар. Комбінація каталонців була розіграна як по нотах, і бразильцеві залишалося лише переправити м'яч у ворота.

 

Хоча до 30-ї хвилини це був лише епізод. «Баварія» продовжувала насідати, змушуючи тер Штегена працювати без утоми: воротар «Барси» кілька разів здорово зіграв на виході, а також витягнув м'яч з «дев'ятки» після удару головою Мюллера.



А потім стався і другий гол «Барси», і знову його організувала фантастична трійця команди Енріке. Мессі віддав Суаресу, той переадресував м'яч Неймару, а бразилець оформив дубль. До слова, на рахунку трьох форвардів «Барси» в цьому сезоні 114 голів - всього лише на п'ять менше, ніж забили всі гравці «Баварії».

 

У залишився до свистка на перерву час на перші ролі в матчі знову вийшов тер Штеген. Кіпер «Барси» не дав пробити себе Мюллеру, а потім виніс м'яч буквально з лінії воріт після удару Левандовськи: воротар спочатку відбив удар, уповільнивши політ м'яча, а потім вже вибив його з «стрічки».

У перерві Енріке зняв з гри Суареса, мабуть, вирішивши поберегти уругвайця на фініші сезону, а через 14 хвилин після відновлення гри «Баварія» рахунок зрівняла. Левандовскі здорово у штрафному гостей розібрався з Маскерано і пробив без шансів для тер Штегена.



Цей м'яч підбадьорив господарів. Мюнхенці заволоділи перевагою, і хоча небезпечних моментів біля воріт гостей було небагато (можна згадати хіба що удар Мюллера в падінні), один свій шанс команда Гвардіоли реалізувала: Швайнштайгер віддав передачу на Мюллера, і Томас практично з лінії штрафного пробив точно під штангу. Незабаром забивати ще один гол повинен був Левандовські, проте м'яч після удару поляка пройшов повз ворота.



3: 2 - «Баварія» зберегла обличчя, але втратила Лігу чемпіонів в цьому сезоні. Ну а «Барселона» виходить у фінал турніру, де каталонська команда востаннє грала в 2011-му році, коли «гранатово-синіми» керував Гвардіола.

 

ФУТБОЛ УКРАЇНИ


13.05.2015 540 0
Коментарі (0)

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

742
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5210 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1692
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1717
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2850
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2491

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

425

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1631

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2363

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3104
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

189
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

737
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

917
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

492
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

679
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16150
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3034
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

316
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1154
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1005 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

804