Бабло переможе зло або нащо писати ЦЕ

 

Тут сувид скрізь. Він ходить по росі.

Учора він прикинувся сосною.

То коней напуває у Десні,

а то як грім, гуркоче за Десною.

Л Костенко,  «Сувид»

 

От Я часто задумуюся...ну як часто? Та деколи буває...Задумуюся над однією штукою - «Шо то є сучасна література (не тільки українська), чи є Вона мистецтвом і чи Є узагалі????????»

 

Кожен …, хто закінчив хоч би одинадцять класів і вміє так-сяк писати, читати і рахувати (ну хоч би гроші), лізе туди, куди не треба, лізе в іншу площину буття, де колись сиділи на хмарах з арфами у руках справжні поети, письменники, мислителі…

 

Ці люди вважалися іншою кастою. Недоторкані, інопланетяни, прокажені. Називайте як собі схочете. Але я веду до того, шо вони не відволікалися на якісь буденні справи, не будували, не воювали, не продавали. Вони ПИСАЛИ. Душею, серцем…

 

 А шо ми маємо?

 

Сьогодні усі вважають за потрібне висловити свою думку письмово і так, щоб й інші прочитали. Слава, повага, гроші.

- Дивіться, я письменник! Курва…

А візьмеш ту брошуру в руки, відкриєш…а там…Спробую поділити цих «писак» на групи і попробуєм зорієнтуватися і розібратися в тому.

 

  • Група нумбер один. Домогосподарки з двома, трьома і більше освітами

 

Ці сидять дома. Дивляться «па тєліку» мильні опери або  читають «женскіє романи пра любофь» і ревуть (б-р-р-р. Аж нудить, як уявляю ).

А потім шось їм там не подобається або просто МАЛО.

І сідають ці тьотінькі папір переводити тонами на радість іншим колєгам домогосподаркам-письменницям.

А інші думають: «Курва, а я шо, гірша?». І знов по новій.

Діти тим часом з голоду пухнуть, мужики по бабам, як таргани розбігабться…))))

 

  • Група нумбер цвай. То шо від совка на згадку лишилося

 

Політики, інтілігєнція, вчені, викладачі вузів і не вузів. Короче старі маразматики, котрим далеко за 50, але «ми ше не всьо сказали», «Ми вам покажем кузькіну…»

 

  • Трета група то є люди, шо їх життя на узбіччя викинуло

 

Якби сказав мій один знайомий «ЛЮДІШКІ».

Цим нічого не залишається окрім як винити усіх і вся за свої помилки та проблеми.

Виливати помиї на всьо шо дихає і рухається – ото є їхній девіз.

Може хай самі спочатку в них викупаються, га?

 

  • Група четверта і мабуть остання

 

Теперішня молодь. Модна і просунута. Юнацький максималізм, сльози й соплі, наркота і томик Борхеса, фрі-лав і дешевий портвейн на вокзалі посеред ночі, палатка-МІВІНА-дві-гривні-тринадцять-копійок-на-двох…і незмінний меч в руках та ціла купа всього незробленого і несказаного.

Їх багато, але… Головне що вони живуть вже у ВІЛЬНІЙ ТА НЕЗАЛЕЖНІЙ. Де є вибір і водночас і нема. Де на роботу беруть тільки з досвідом роботи. А де ж його взяти, не підкажете, нє?

 

  • Група п’ята. ОСТАННЯ (чесно)

 

Усіх кого забув і тим самим образив. Вибачте....

Як же то всьо робиться? Написав—відніс куда тре—видали—продали—написав…

А наш же читач, він як? Дурний. Все схаває. Тут головне подача, ПІАР.

Для прикладу - діФчина з обкладинки глянцу, співачка, мадель, міс Великій Цуцилів і тут на тобі — читай. Бігом. Багато. То цікаво. Я сама писала. Чесно. Не вірите? Спитайте моєї мами. Вона бачила…

Бабло, бабло і ше раз бабло. Шоб усім на всьо стало. Бабло переможе зло! Так?!

Хто винен? А ми самі і винні. Кожен з нас і всі разом. А ніхто не винен. Значить так мало бути. Шуфрич.

От десь тут і треба шукати якийсь вихід, причину.

Цікаво, а вони хоч самі то читають мазню свою?

Чи як в тому анекдоті про українських бізнесменів, які водяру нашу курва роблять, своїм продають і заграницю возять. А бухають французькі вина і коняки, мол "не доросли ми ше, шоб таке робити".

Знаєте, я тіки тепер доїхав шо я курва тоже "писака" виявляється. І тоже хочу шоб мене читали і розуміли...Може не так це і погано?

А шо, ви мовчите?

Бо я закінчив одинадцять класів, університет...вмію писати, читати і рахувати гроші і мені є шо всім сказати. ЧИТАЙТЕ!!!!


08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1756 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1167
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4938
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

14127 4
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3328 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3158

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

939

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2304

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2297

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2848
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

101
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1270
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1067
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

495
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

446
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

794
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

743
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21724
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

258 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

742 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

556
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

1012