Автореферентність трансверсійності

Усі філософські конструкції сьогодення породжують альтернативні світи. Їх багато і вони такі ж цікаві, як і інші планети та галактики. Конструкцію розписав свого часу Шеллінг, потім її деконструювали деміургічно постмодерністи.

Постмодерністи робили це автореферентно. Скажімо , Тарантіно в кіно, Дерріда в філософії, Джейс Джойс в літературі. Мистецтво ніколи не поєднається вже з політикою. Поєднав мистецтво з політикою колись Вагнер, тепер Держава нам усім винна... Головне, щоби не було війни, але вона буде, лишень інакша... бо це стимулятор, мотиватор; а Мотиватор найсильніший - це гроші. Гроші - це можливість продовження Діалогу... гроші - це гарантія Слова. Слово можна купити й продати відповідно. Люди марять грошима. Гроші є частиною підсвідомого.

Грошовий Логос - новий тренд та мейнстрім часу... цікаво було писати в наш час Вальтеру Беньяміну... можливо в майбутньому Візуалізатор Пам'яті відтворить Вальтера й він створить ще мільйони альтернативних світів....в альтернативному комфортному світі - він не такий жорстокий, як дійсний.. Скажімо, світ Дельоза з Машинами Бажання, це ті ж самі конструкції Шеллінга й математична ойкумена Бадью....це і є автореферентність. Автореферент - це самозахист Автора. Бо трактувати Руссо актуально саме цитатником Руссо - чому це не зробити методами Гадамера, чи Альтюссера, чи того ж Епікура... хтось це зробить. Концептуалізм - це найперше - відповідальність. Авторство - це відповідальність. Найпершим відповідальність на себе взяв Ніцше, потім Маркс й Фройд. А ще був Прудон.

А ще аквареліст Блейк, а гравюри Дом'є - це знову ж таки відповідальність за сакральне. Досить марити грошими. Досить пестити підсвідомість. Це ж невідомий нам аспект. Зробимо його відомим - й побіжимо далі.... сегментація культури така, що мозок не зможе акумулювати усе знання. Бо скільки поколінь прожило на землі - і всі вони уникали... а найпершим був напевно Джордано Бруно - його катували в тюрмі сім років церковні жерці, бо церква також поєднана з грошовою ойкуменю. Гроші поєднані з релігією давно - віддай десятину й живи спокійно. А як катував Кальвін Сервета - це окрема стрічка для Тарантіно.

Але Кальвін ніс державотворчу й економічну таблицю, щось ніби добре, але Сервет помер великомучеником, бо хотів бути Просто Людиною, тою ж самою простою людиною.... що ж далі , коли усі парадигми померли - дискурс творення альтернативних парадигм із відтворення старих аксіометрій. І чому Ахіллес не зможе наздогнати черепаху , бо в цьому винна сегментація, бо колись Декарт створив координати, і ти або в них, або ти в маргінесі - і завершиш , як Блейк на смітнику... але це одна з форм відповідальності.... сучасний світ з'їсть смажені нирки із присмаком сичі з одною метою - нагадати про Мати-природу. Бо Леопольд Блум - є людиною Одного дня. А що робити із каноном Одіссея???, буде жити в усіх альтернативних світах. Хоча можливо хтось зробить нову диструкцію канону Улісса скажімо з фортець Жака Фреско. Я би це зробив. Але мережева парадигма окреслить це Лолом. Уся моя остання творчість - це Лол-арт. Але це рефлексія, і це заперечиться тезою Фейєрбаха. І чому був Феєрбах???

Джойс змінив світ - не знаю чи змінив його, але модифікував. Бо шпалери вже з колагеном. І за гроші нав'язується абсурдний Контент- а абсурд більш дієвий і це окрема ідеологія, ідеологія Жижека та Лакана й Сартра. От я розмірковую над Сартром з позицій Епікура й Зенона - і мені весело: бо це доказ знову ж таки Координати Декарта..., а ми всі різні й мова в нас різна й традиція. І прийде Христос і принесе Нейтріно нам чи приїде на кораблі Заратустра й дасть нам антиматерію. А фарисеї усе засудять, чому??????? Бо є узурпація знання в окремих дискурсах окремим координатним обмеженням....


26.04.2018 Бончук Роман 3390
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

217
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1339
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2437 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3584
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2907
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2118

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

584

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

429

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1609

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1766
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

255
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

475
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

771
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4937
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

331
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

846
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10091
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

471
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

224
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

344
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

372
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

691