Автоматизація сортувальних процесів, або як комплектувати замовлення у кілька разів швидше?

Логістичні оператори, представники електронної комерції, дистриб'ютори, чи виробники часто стикаються з необхідністю швидкого та точного сортування замовлень для їх оперативної доставки клієнтам або партнерам.

Однак, ручне сортування при великих обсягах роботи стає вкрай неефективним через ймовірність помилок, затримок та додаткових витрат часу. Сьогодні можна бути незалежним від людського фактора, від циклічності кадрів, чи нестабільності на ринку праці. Все завдяки сучасним системам та програмному забезпеченню, які якісно та ефективно замінюють ручне виконання багатьох завдань. В цій статті розповімо про обладнання, яке повністю замінює візуальне сортування. Мова про систему Pick by Light, Put to Light.

Що це за продукт і які переваги він має?

Обладнання https://uislab.com/uk/products/sborka-zakazov/ pick by light, put to light — це одна з інноваційних систем сортування заснована на використанні світлових індикаторів та сканування. Візуально PTL — це модульний металевий стелаж, з багатьма комірками, кожна з яких обладнана індивідуальним світловим індикатором. Працівник, підходячи до стелажа, сканує товар і поміщає його у відповідну комірку над котрою загориться індикатор. Так само це працює й у зворотному порядку, коли потрібно забрати комплектуючи.

Ось, які основні функції виконує це обладнання:

  1. Відбір замовлень. Працівник отримує інформацію про необхідні товари для збирання замовлення. Також в комп’ютері можна переглянути, яка кількість товару ще є в комірчинах. Це дозволяє грамотно аналізувати власні запаси та вчасно їх поповнювати.
  2. Сортування товарів. PTL вказує на потрібні комірчини, куди потрібно помістити товар. Це дозволяє працівникам не зберігати у пам'яті багато інформації, а просто автоматично виконувати одні й ті ж дії.
  3. Обробка та контроль замовлень. Система відстежує переміщення товарів та контролює правильність складання замовлення.

Виходячи з цих функцій можна зробити висновки про переваги, які дає цей продукт.

  1. Відсутність людського фактора та помилок. Система автоматично направляє працівника до правильної комірчини, що виключає можливість помилок при сортуванні.
  2. Зниження залежності від кваліфікації персоналу. PTL дозволяє швидко навчати нових співробітників з мінімальними витратами часу та ресурсів.
  3. Швидка адаптація нових співробітників. Робота з PTL не вимагає складних навичок і дозволяє новачкам швидко увійти до процесу сортування.

Щоб освоїти систему достатньо пройти короткий інструктаж. Це дозволить керівникам позбутися залежності від певних фахівців, як от комірник, який інколи єдиний на складі знає де які комплектуючі знаходяться.

Автоматизація процесу сортування замовлень загалом має одні плюси. Ручне сортування часто призводить до помилок, які можуть бути критичними для бізнесу. Наприклад, неправильно сформоване замовлення може призвести до невдоволення клієнтів та додаткових витрат на повернення товару та компенсації. Крім цього автоматизовані системи сортування дають змогу виконати великий обсяг роботи за короткий час. Це особливо важливо у сучасному бізнесі, де швидкість виконання замовлень відіграє ключову роль у задоволенні клієнтів та конкурентоспроможності компанії.

Де застосовують це обладнання?

PTL широко використовується в різних галузях, де щоденно відбувається сортування замовлень, наприклад:

  • Логістика: ця галузь першочергово інвестує у PTL через підвищений обсяг замовлень та необхідність їх швидкого сортування;
  • електронна комерція: великі інтернет-магазини мають таку ж потребу у якісному та швидкому сортуванні, а особливо якщо обробляють щоденно сотні або й тисячі замовлень;
  • банки та архіви: ці організації також почали застосовувати PTL для автоматизації сортування документації та різних матеріалів.

Окрім цього, сортувальні стелажі можна побачити на виробництвах, наприклад, на заводах де виготовляють різноманітне обладнання, освітлення, чи іншу продукцію для створення якої потрібно зібрати багато різних деталей та компонентів.

Скільки коштує система Pick by Light, Put to Light?

Ціна на систему PTL залежить від масштабу проєкту і включає вартість обладнання, програмного забезпечення, підключення системи та навчання персоналу. Складно назвати конкретну суму, адже вона може варіюватися не лише від функціонала та габаритів стелажа, а й від самого розробника. Варто лише зазначити, що вітчизняний продукт коштуватиме вдесятеро дешевше ніж іноземний. Також, як зазначають деякі українські розробники системи, наприклад, компанія UIS – інвестиція в цей продукт окуповується протягом першого року експлуатації.

Реклама


30.06.2024 675
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

797
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5251 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1706
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1725
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2861
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2498

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

431

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1639

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2374

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3111
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

194
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

746
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

927
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

503
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

685
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16161
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3042
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

327
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1161
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1010 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

809