Анна Заячківська розповіла, чому втекла від італійського мільярдера Джанлуки Червари до США

 

 

Франківчанка Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу», в інтерв'ю виданню elegantnewyork.com розповіла, як будує своє нове життя в США.

 

Пропонуємо переклад найцікавіших частин інтерв'ю.

 

Як Мілан увійшов у ваше життя?

- Коли в Україні закінчився Майдан, життя почало входити в свою колію, я залишилася жити в Києві. Брала участь в різних проектах, до яких мене приваблювали мої знайомі хлопці з адміністрації. Одного разу, я зустріла власника одного київського модельного агентства, і він мені запропонував почати працювати з ним. Але чесно кажучи, я не дуже хотіла. Про що йому прямо і сказала: - Не хочу гратися, мені вже 23 роки, і я хочу займатися серйозними речами, використовувати свій інтелект, а не фізичні дані і так далі. Він мені каже: «Ти смішна, я пропоную тобі відмінні перспективи». Тоді я відповіла, що якщо за 2 тижні він мені щось знайде в Європі, то я подумаю.

І він знайшов, мною зацікавилися Next Models. Приїжджав агент, зустрічався зі мною, і вже через місяць я була в Мілані. Почала працювати з серйозними брендами. Такими як Giorgio Armani, Philosophi, Kway, Antonio Valenti, Etro SPA, Ralph Lauren Europe Sarl, Akris, Jil Sander і інші. Я брала участь в модних дефіле, в рекламі, знімалася для журналів, навіть був знятий зі мною fashion film «The Awakening».

Мені було б цікаво працювати актрисою, я рік пропрацювала в театрі, і в мене це добре виходило. Я і тут, в Америці, намагаюся знайти себе як актриса.

Працюю з агентством, вони знаходять для мене зйомки кліпів, реклами. Мені потрібно вдосконалювати англійську. Так що я поки шукаю знімальні ролі, небагатослівну рекламу, як кажуть. А там - подивимося. Просто я дійсно цього дуже хочу.

 

 

- Це хороший старт на новому місці. Ви думаєте продовжувати вчитися в Америці?

Поки мені просто потрібно знайти тут базу, а потім подивимося. Друга освіта - завжди корисно. Але поки я повинна заробляти, щоб платити за квартиру і харчуватися, і рухатися своїм шляхом до того, що для мене важливо.

Я думаю, що знайшла свою тему, яку хотіла б в житті досліджувати, розвивати. Це буде пов'язано з образотворчим мистецтвом, або з акторським. Ще я пишу пісні. І виконую. Коли я їздила на «Міс світу», то отримала 3-тє місце зі своєю авторською піснею. Конкурс проходив в Індонезії, Балі.

 

 

- У вас склалася успішна кар'єра в Італії, як же ви зважилися на переїзд з Мілана в Нью-Йорк?

- Одного разу взяла свою сумку, документи і полетіла з Мілана в Нью-Йорк. Пішла від свого чоловіка. У мене була відкрита віза в Америку, ось я і полетіла сюди. Ви ж знаєте, що я була заміжня?

 

 

- Навколо відомих людей завжди багато чуток, і їм краще не довіряти - я так вважаю. Але якщо ви не проти, розкажіть самі свою історію.

- Можу розповісти. Я була заміжня в Мілані. Він італієць, і у нас вийшла велика драма. Я не хочу говорити про нього нічого поганого, але життя у нас не склалося. Він все бачив під своїм кутом і ... виявився, як би це висловитися - агресивним ... Коли ми познайомилися, у нас було дуже багато спільного і маса прекрасних моментів. У нас було мистецтво, ми обидвоє любимо мистецтво. Він колекціонер. Ми з ним провели багато часу, багато говорили, гуляли. І все було дуже добре.

Я уявити не могла, що після заміжжя може так все змінитися. Раптом з'явився тотальний контроль, агресія. Я просто не могла сидіти склавши руки, хотіла займатися справою, милосердям, а він мене в цьому зовсім не розумів. І коли він зробив мені дійсно дуже боляче, я просто пішла. Нічого не взяла, тільки свої документи.

 

 

- І поїхали в Нью-Йорк?

- Так. Я знала, якщо залишуся в Європі, він не дасть мені жити спокійно. Тому вирішила перелетіти океан, від нього подалі. Тим більше, що у мене віза була ще з тих пір, як я працювала з католицьким університетом, ще три роки тому, коли отримала Міс Україна. Я допомагала їм збирати гроші, робила фондрайзинг. Виконувала свої пісні.

Коли я пішла від чоловіка, вибухнув скандал. Всі почали писати про це - в журналах, на сайтах. Пустили чутки, що я забрала гроші і втекла. Це була велика травма для мене. Було дуже нелегко.

Він просто хотів дошкулити мені, ось і розпустив ці чутки. Важкі були часи, і мені довелося почати говорити з ним через адвоката... Ми зараз не розлучені, але офіційно живемо окремо.

Пройшов всього рік ..., але мені вже легше, та ще не зажило. Але за цей час я зрозуміла, що в житті просто потрібно бути тим, ким ти є, і тоді ти будеш відповідати за свої дії тільки перед Творцем. Тому що люди завжди всім незадоволені, або одні або інші. І навіть, якщо все буде добре, тоді почнуть підозрювати: щось тут неправильно, якась ти занадто добра, щось з тобою не те.

Зараз я намагаюся багато працювати і бути відкритою для різних речей. Знімаюся, пишу картини, складаю свої пісні, намагаюся знайти шлях в кар'єрі актриси, вдосконалюю мову. Сподіваюся все вийде, але залежною я більше ніколи бути не хочу. Я все побудую для себе сама!

 

 

Довідка Фіртки:

Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.


15.09.2017 4249 0
Коментарі (0)

20.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшуючі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

569
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1608 1
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7118
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14975 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1876
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1144

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

827

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

923

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1706

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1514
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

59
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

498
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

741
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3003
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

719
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1799
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

827
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34967 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

318
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

475
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

796
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

710