Ініціативна група «ЯНГОЛИ ПОРУЧ» при філософському факультеті ПНУ продовжує добру традицію благодійних ярмарків у вузі.
Цього разу студенти-організатори вирішили зібрати разом талановитих колег по навчанню різного фаху для того, щоб краще познайомитись, розкрити їхні таланти усьому університету, і головне – запросити майстрів до співпраці з дітьми в інтернаті.
Адже поїздки учасників ініціативної групи «Янголи поруч» в Яблунівську спеціальну школу-інтернат мають не лише розважальний характер, а в першу чергу розвиваючий. Студенти всіляко намагаються підтримати дітей, показати їм різні шляхи самореалізації, зацікавити навчанням, наповнити їхнє життя творчою працею, щоб відірвати їх від сірих буднів. Тому в кожній зустрічі з дітьми задіяні талановиті студенти філософського факультету (учасники вокального ансамблю «Сузір’я», молоді психологи, майстри-аматори, котрі вчать дітей вишивати, плести з бісеру, робити орігамі, малювати…), а також студенти-режисери, професійні танцюристи, майстри дизайн-студії «Арт-Хатка» та ін.
Ярмарок відбувся 10 грудня 2012 року на великій перерві. Студенти ініціативної групи «Янголи поруч» запросили своїх викладачів та друзів смачно перекусити на філософський факультет (5 поверх гуманітарного корпусу). А в холі нашого університету влаштували виставку-ярмарок робіт під назвою «Творчість заради посмішки», виготовлених власноруч молодими майстрами. Учасником ярмарки міг стати будь-хто без винятку, адже в організаторів ярмарку благородна мета - вони намагаються зацікавити усіх небайдужих нелегкою справою доброчинності.
Ця акція була важливою і для зростання потенціалу самих «янголів». Усю організаційну роботу та відповідальність за ярмарок взяла на себе староста ініціативної групи – Кирдяк Тетяна (ФЛ-11). З цим Таня чудово впоралась завдяки дружньому колективу студентів філософського факультету, які з радістю допомагали їй.
В ярмарку взяли участь майстри різного фаху і з різними творчими вподобаннями і зацікавленнями: Наталя Олійник представила картинки в техніці декупажу, Наталя Бойчук і Цехмістер Анна мали широкий асортимент власних виробів (відкритки, декупаж та ін.), Крайник Наталя, Шибіста Христина та Мухіна Надія презентували біжутерію – кожна майстриня в своїй неповторній техніці, Голинська Христина подарувала ярмарку декоративні квіти з цукерками, Кіт Софія виготовила неповторні відкритки, Айвенко Ірина пожертувала ярмарку сережки з термопластики, а Ніязова Руслана потішила усіх чудовим новорічним печивом та кексами. Ярмарок створив чудовий святковий настрій, який підтримував добрий клоун (Кузик Ольга, студентка 2 курсу філософського факультету), він запрошував усіх охочих вибрати чудовий подарунок до Дня Св. Миколая своїй подрузі/другу, мамі, сестрі чи коханій.
А на п’ятому поверсі (філософський факультет), як і на благодійному ярмарку печива 5 листопада, панувала неповторна сімейна атмосфера затишку, радості та взаємопідтримки. Гостей факультету зустрічало світле та усміхнене янголятко – юна школярочка разом зі своєю мамою вирішила підтримати благодійну акцію «Творчість заради посмішки» і перевтілилась в справжнісінького ангелика.
Завдяки роботі ініціативної групи «Янголи Поруч» і небайдужості студентів та викладачів нашого університету, на ярмарку вдалось вилучити 1056 грн.
Усі вилучені кошти будуть витрачені на гостинці, фрукти та канцтовари діткам з малозабезпечених сімей, сиротам та напівсиротам, які живуть в Яблунівській спеціальній школі-інтернаті (Косівський район). Усі ці дарунки учасники проекту передадуть діткам власноручно під час свята до Дня Св. Миколая, яке вони для них приготували.
Допомогти «Янголам поруч» організувати свято для дітей можна по-різному:
1) зібрати одяг та взуття (вік від 6 до 17 років, діти худі). На вулиці зима, тому шапки, шарфи, рукавиці, теплі шкарпетки, колготки, светри, джинси, і верхній одяг особливо потрібні!
2) розвиваючі ігри: настольні ігри, шашки, шахмати, тенісні ракетки, спортивні м"ячі (футбольні та волейбольні), скакалки
3) зошити, ручки, блокноти, альбоми для малювання, кольорові олівці, розмальовки, фломастери, фарби, кольоровий папір, пластилін, термопластик або глина, бісер, ножиці, тканина, нитки та голки для шиття, клей ПВА.
4) засоби гігієни (шампуні, мило, зубні пасти та щітки та ін.).
5) книги (художня література для школярів, книги по рукоділлю).
Усе це ви в будь-який час можете принести на філософський факультет