"Янголи поруч" продовжують традиції благодійних аукціонів

 

Ініціативна група «ЯНГОЛИ ПОРУЧ» при філософському факультеті ПНУ продовжує добру традицію благодійних ярмарків у вузі.

 

Цього разу студенти-організатори вирішили зібрати разом талановитих колег по навчанню різного фаху для того, щоб краще познайомитись, розкрити їхні таланти усьому університету, і головне – запросити майстрів до співпраці з дітьми в інтернаті.

 

Адже поїздки учасників ініціативної групи «Янголи поруч» в Яблунівську спеціальну школу-інтернат мають не лише розважальний характер, а в першу чергу розвиваючий. Студенти всіляко намагаються підтримати дітей, показати їм різні шляхи самореалізації, зацікавити навчанням, наповнити їхнє життя творчою працею, щоб відірвати їх від сірих буднів. Тому в кожній зустрічі з дітьми задіяні талановиті студенти філософського факультету (учасники вокального ансамблю «Сузір’я», молоді психологи, майстри-аматори, котрі вчать дітей вишивати, плести з бісеру, робити орігамі, малювати…), а також студенти-режисери, професійні танцюристи, майстри дизайн-студії «Арт-Хатка» та ін.

 

Ярмарок відбувся 10 грудня 2012 року на великій перерві. Студенти ініціативної групи «Янголи поруч» запросили своїх викладачів та друзів смачно перекусити на філософський факультет (5 поверх гуманітарного корпусу). А в холі нашого університету влаштували виставку-ярмарок робіт під назвою «Творчість заради посмішки», виготовлених власноруч молодими майстрами. Учасником ярмарки міг стати будь-хто без винятку, адже в організаторів ярмарку благородна мета - вони намагаються зацікавити усіх небайдужих нелегкою справою доброчинності.

 

Ця акція була важливою і для зростання потенціалу самих «янголів». Усю організаційну роботу та відповідальність за ярмарок взяла на себе староста ініціативної групи – Кирдяк Тетяна (ФЛ-11). З цим Таня чудово впоралась завдяки дружньому колективу студентів філософського факультету, які з радістю допомагали їй.

 

В ярмарку взяли участь майстри різного фаху і з різними творчими вподобаннями і зацікавленнями: Наталя Олійник представила картинки в техніці декупажу, Наталя Бойчук і Цехмістер Анна мали широкий асортимент власних виробів (відкритки, декупаж та ін.), Крайник Наталя, Шибіста Христина та Мухіна Надія презентували біжутерію – кожна майстриня в своїй неповторній техніці, Голинська Христина подарувала ярмарку декоративні квіти з цукерками, Кіт Софія виготовила неповторні відкритки, Айвенко Ірина пожертувала ярмарку сережки з термопластики, а Ніязова Руслана потішила усіх чудовим новорічним печивом та кексами. Ярмарок створив чудовий святковий настрій, який підтримував добрий клоун (Кузик Ольга, студентка 2 курсу філософського факультету), він запрошував усіх охочих вибрати чудовий подарунок до Дня Св. Миколая своїй подрузі/другу, мамі, сестрі чи коханій.

 

А на п’ятому поверсі (філософський факультет), як і на благодійному ярмарку печива 5 листопада, панувала неповторна сімейна атмосфера затишку, радості та взаємопідтримки. Гостей факультету зустрічало світле та усміхнене янголятко – юна школярочка разом зі своєю мамою вирішила підтримати благодійну акцію «Творчість заради посмішки» і перевтілилась в справжнісінького ангелика.

 

Завдяки роботі ініціативної групи «Янголи Поруч» і небайдужості студентів та викладачів нашого університету, на ярмарку вдалось вилучити 1056 грн.

 

Усі вилучені кошти будуть витрачені на гостинці, фрукти та канцтовари діткам з малозабезпечених сімей, сиротам та напівсиротам, які живуть в Яблунівській спеціальній школі-інтернаті (Косівський район). Усі ці дарунки учасники проекту передадуть діткам власноручно під час свята до Дня Св. Миколая, яке вони для них приготували.

 

Допомогти «Янголам поруч» організувати свято для дітей можна по-різному:


1) зібрати одяг та взуття (вік від 6 до 17 років, діти худі). На вулиці зима, тому шапки, шарфи, рукавиці, теплі шкарпетки, колготки, светри, джинси, і верхній одяг особливо потрібні!

2) розвиваючі ігри: настольні ігри, шашки, шахмати, тенісні ракетки, спортивні м"ячі (футбольні та волейбольні), скакалки

3) зошити, ручки, блокноти, альбоми для малювання, кольорові олівці, розмальовки, фломастери, фарби, кольоровий папір, пластилін, термопластик або глина, бісер, ножиці, тканина, нитки та голки для шиття, клей ПВА.

4) засоби гігієни (шампуні, мило, зубні пасти та щітки та ін.).

5) книги (художня література для школярів, книги по рукоділлю).
Усе це ви в будь-який час можете принести на філософський факультет


24.12.2012 2297 0
Коментарі (0)

09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

577
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

1990
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33345
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2238
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2973
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

5041 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

355

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1116

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

723

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

931
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

216
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

517
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

599 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1081
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

915
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1005
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

780
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30154 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

822
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3790
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

442
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

479