Андрій Шевченко: Збірна України зробила хороший крок у майбутнє

 

/data/blog/120093/3ec5ef541fa072a64bb1cd8bd77c80a0.jpg

 

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко прокоментував мінімальну перемогу «синьо-жовтих» у матчі відбіркового циклу чемпіонату світу 2018 року над командою Фінляндії.

 

Важлива перемога при заповнених трибунах

На початку спілкування із пресою Шевченко подякував Одесі за хороший прийом. Для збірної України підтримка вболівальників була конче важливою, адже у нинішній кваліфікації це перший раз, коли «синьо-жовті» грають вдома при переповнених вщерть трибунах.

 

В цілому, Шевченко висловив впевненість, що перемога української команди є заслуженою, оскільки саме Україна була ближчою до того, щоб збільшити рахунок, аніж Фінляндія до того, аби його зрівняти.

 

Втома далася взнаки

В експрес-аналізі гри наставник збірної відзначив сильний перший тайм та хороший контроль м’яча у виконанні його підопічних. А ось у таймі другому, на його думку, далася взнаки втома: «Треба розуміти, щоб і «Шахтар», і «Динамо», і «Зоря», які делегують до національної команди більшість гравців, б’ються на кількох фронтах. За короткий період - останній місяць - я і тренерський штаб вже втомилися літати за командами. Вони постійно знаходяться в цейтноті. Розумію, наскільки всім важко, але хлопці показали гідний футбол і порадували усіх. Коли треба було вистояти, вони це зробили».

 

Недосконала гра під час високого пресингу

Помилки у захисті після перерви також пов’язані із тим, що гравці, які повинні були застосовувати високий пресинг проти суперників, залишали для них вільні зони у контргрі. Якщо додати сюди втому – вийшли не досить переконливі другі 45 хвилин гри: «Я хочу, щоб команда контролювала гру. Коли футболісти втомлюються, не завжди виходить те, що плануєш. Була низка помилок у захисті. Потрібно сісти спокійно і подивитися, хто де не встигав перекривати зони». Але, за словами керманича збірної, треба віддати належне і фінській збірній: «Команда суперників перебудувалася, випустила на поле другого і більш високого нападника. Довгі передачі на цього форварда, підбори у близькості від нашого штрафного і скидки м'ячів на фланг – ось, за рахунок чого вони будували гру і загрожували нашим воротам».

 

Хороші кондиції Кравця та привітання для Циганкова

Наставник збірної України прокоментував свій вибір відносно замін протягом поєдинку та акцентував увагу на грі Кравця, який, окрім забитого голу, виконав великий обсяг корисної роботи на полі: «Кравець знаходиться у хорошій фізичній формі, наслідком чого став забитий м'яч. Він приїхав до національної команди вмотивованим і добре підготовленим. Усі бачили, скільки сил він віддав на полі. Важливо було тримати високий пресинг, оскільки наше завдання на гру було відвести команду-суперницю подалі від центру поля».

 

«Я побачив, що Коноплянка втомився у другому таймі, останні 10 хвилин перебування на полі були складними для нього. Але ми випустили на поле дебютанта Циганкова, який добре увійшов у гру. Бажаємо йому успіхів і дуже хороших виступів у збірній України. Коваленко провів перший матч після травми. Хлопець віддав всі сили і втомився. Тому я дав можливість вийти свіжим гравцям, які посилили середню лінію. Мається на увазі також і заміна Зінченка на Ротаня. Ротань - досвідчений гравець, і ми добре знаємо його сильні якості. Важливо було покласти м'яч вниз, і там, де потрібно було притримати чи загострити гру - він все зробив», - сказав Шевченко.

 

Хороший крок у майбутнє

«Підтримка в Одесі - супер. Це дуже важлива перемога для нас. Ми зробили хороший крок у майбутнє, і нам вкрай необхідно було добре закінчити цей рік. Команда проявила холоднокровність, продемонструвавши вольові якості», - підсумував результат гри із Фінляндією наставник збірної України.

 

ФФУ


14.11.2016 553 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

682
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

526
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

901
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1941
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3468
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2362 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

732

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

633

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

606

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

618
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10264
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1106
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5163
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

918
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2719
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1120
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

305
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

633
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

547
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

606
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

954 2