Алкогольні калорії

 

Алкогольні калорії, горілка, віскі, ром, спирт, алкогольні напої, дієта, зайва вага

Що собою представляє калорійність напевно, знають всі, а особливо знайомо це слово тим, хто постійно бореться з надлишками ваги, і змушені постійно займатися підрахунком калорій і кілокалорій, як споживаних, так і витрачаються, для забезпечення необхідного енергетичного балансу.

 

Згідно з нормами, сучасній людині цілком достатньо раціону, калорійність якого становить півтори тисячі кілокалорій, якщо ж говорити про тих, хто займається фізичною працею, то ця норма збільшується.

 

Що ж стосується калорійності, то вона є не тільки в продуктів, але і у напоїв, у тому числі, і у алкогольних напоїв. Так що, відвідуючи різні вечірки, не забувайте про це, і не тільки тому, що це загрожує неадекватною поведінкою у разі зловживання спиртним, але і високий ризик зайвої ваги. Тим більше, що не тільки алкоголь досить калорійний, але і закуска, адже в процесі випивки апетит значно підвищується, так що не дивно з‘їсти зайвого.

 

Для початку хотілося б познайомити читачів з калорійністю ста грамів деяких спиртних напоїв різної міцності.

 

Отже, горілка, віскі, ром і джин мають калорійність двісті п’ятдесят кілокалорій; трохи менше кілокалорій в коньяку і бренді — там їх сто сімдесят і п‘ять, калорійність вермутів різна, якщо говорити про його солодкому варіанті, то в ньому сто сімдесят кілокалорій, а в сухому — сто двадцять. До речі, найбільш низькокалорійними є сухі вина, як червоні та білі, так як ці напої містять від шістдесяти до вісімдесяти п’яти ккал, трохи більше у винах напівсолодких — приблизно 90-100 ккал і в шампанському від сухого до напівсолодкого відповідно вісімдесят п‘ять сто й двадцять кілокалорій. А ось якщо говорити про кріплених винах, про лікери і пиво, то вони, за своєю калорійності, не тільки практично не поступаються міцним напоям, але навіть ще і можуть перевершувати їх, адже такому вині і в пиві від двохсот до двохсот п’ятдесяти ккал, а в лікері і зовсім від трьохсот до триста п‘ятдесят ккал. Але в цілому ж, пам’ятайте про те, що міцніше напій, тим він калорійніший, а міцність вказана на алкогольній етикетці.

Так скільки ж можна випити і чи варто це робити взагалі? Якщо звернутися до фахівців в області харчування, то і у них немає одностайної думки з даного питання, одні з них категорично висловлюються проти спиртного, тому що впевнені в тому, що дієтичне харчування й алкоголь просто несумісні. Інші ж не бачать нічого кримінального в тому, що буде випито розумну кількість алкогольних напоїв, які допоможуть йому розслабитися і зняти стрес. Більш того, існують і спеціальні дієти, засновані на алкоголь, наприклад, винні, родом із Франції, і вони дозволяють нормалізувати роботу травної системи, що благотворно позначається на процесах схуднення.

 

Звичайно, право кожного ухвалювати рішення щодо того, чи скористатися такими дієтами, або ж відмовитися від подібних варіантів. Але, в будь-якому разі, зловживати спиртними напоями,незалежно від їх міцності, все ж не можна.

 

Якщо ж ви дозволяєте собі періодично «побалуваться» алкогольними коктейлями, то вам не складе великих труднощів вирахувати їх калорійність самостійно, все залежить від дози того чи іншого його компонента. Напевно, одним із самих безпечних для фігури є відома всім «Кривава Мері», адже в цьому коктейлі, в його класичному варіанті, присутні п'ятдесят грамів горілки і рівно в два рази більше томатного соку, так що, калорійність цієї кількості горілки не перевищить ста тридцяти кілокалорій, а сік томатів і зовсім є дієтичним продуктом.

 

Тому, навіть у тому випадку, якщо ви стежите за своїм харчуванням, намагаєтеся уникнути зайвої ваги, то вам зовсім не забороняється вжити допустиму дозу алкоголю, головне — не захоплюватися їм, і тоді все буде добре, як сказано: «і вовки ситі, і вівці цілі».

 

vkurse.ua


20.05.2013 1736 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

203
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1332
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2431 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3581
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2905
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2114

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

580

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

428

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1608

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1765
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

253
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

474
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

770
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4927
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

330
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

843
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10090
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

468
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

222
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

343
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

371
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

690