Алкогольні калорії

 

Алкогольні калорії, горілка, віскі, ром, спирт, алкогольні напої, дієта, зайва вага

Що собою представляє калорійність напевно, знають всі, а особливо знайомо це слово тим, хто постійно бореться з надлишками ваги, і змушені постійно займатися підрахунком калорій і кілокалорій, як споживаних, так і витрачаються, для забезпечення необхідного енергетичного балансу.

 

Згідно з нормами, сучасній людині цілком достатньо раціону, калорійність якого становить півтори тисячі кілокалорій, якщо ж говорити про тих, хто займається фізичною працею, то ця норма збільшується.

 

Що ж стосується калорійності, то вона є не тільки в продуктів, але і у напоїв, у тому числі, і у алкогольних напоїв. Так що, відвідуючи різні вечірки, не забувайте про це, і не тільки тому, що це загрожує неадекватною поведінкою у разі зловживання спиртним, але і високий ризик зайвої ваги. Тим більше, що не тільки алкоголь досить калорійний, але і закуска, адже в процесі випивки апетит значно підвищується, так що не дивно з‘їсти зайвого.

 

Для початку хотілося б познайомити читачів з калорійністю ста грамів деяких спиртних напоїв різної міцності.

 

Отже, горілка, віскі, ром і джин мають калорійність двісті п’ятдесят кілокалорій; трохи менше кілокалорій в коньяку і бренді — там їх сто сімдесят і п‘ять, калорійність вермутів різна, якщо говорити про його солодкому варіанті, то в ньому сто сімдесят кілокалорій, а в сухому — сто двадцять. До речі, найбільш низькокалорійними є сухі вина, як червоні та білі, так як ці напої містять від шістдесяти до вісімдесяти п’яти ккал, трохи більше у винах напівсолодких — приблизно 90-100 ккал і в шампанському від сухого до напівсолодкого відповідно вісімдесят п‘ять сто й двадцять кілокалорій. А ось якщо говорити про кріплених винах, про лікери і пиво, то вони, за своєю калорійності, не тільки практично не поступаються міцним напоям, але навіть ще і можуть перевершувати їх, адже такому вині і в пиві від двохсот до двохсот п’ятдесяти ккал, а в лікері і зовсім від трьохсот до триста п‘ятдесят ккал. Але в цілому ж, пам’ятайте про те, що міцніше напій, тим він калорійніший, а міцність вказана на алкогольній етикетці.

 

Так скільки ж можна випити і чи варто це робити взагалі? Якщо звернутися до фахівців в області харчування, то і у них немає одностайної думки з даного питання, одні з них категорично висловлюються проти спиртного, тому що впевнені в тому, що дієтичне харчування й алкоголь просто несумісні. Інші ж не бачать нічого кримінального в тому, що буде випито розумну кількість алкогольних напоїв, які допоможуть йому розслабитися і зняти стрес. Більш того, існують і спеціальні дієти, засновані на алкоголь, наприклад, винні, родом із Франції, і вони дозволяють нормалізувати роботу травної системи, що благотворно позначається на процесах схуднення.

 

Звичайно, право кожного ухвалювати рішення щодо того, чи скористатися такими дієтами, або ж відмовитися від подібних варіантів. Але, в будь-якому разі, зловживати спиртними напоями, незалежно від їх міцності, все ж не можна.

 

Якщо ж ви дозволяєте собі періодично «побалуваться» алкогольними коктейлями, то вам не складе великих труднощів вирахувати їх калорійність самостійно, все залежить від дози того чи іншого його компонента. Напевно, одним із самих безпечних для фігури є відома всім «Кривава Мері», адже в цьому коктейлі, в його класичному варіанті, присутні п'ятдесят грамів горілки і рівно в два рази більше томатного соку, так що, калорійність цієї кількості горілки не перевищить ста тридцяти кілокалорій, а сік томатів і зовсім є дієтичним продуктом.

 

Тому, навіть у тому випадку, якщо ви стежите за своїм харчуванням, намагаєтеся уникнути зайвої ваги, то вам зовсім не забороняється вжити допустиму дозу алкоголю, головне — не захоплюватися їм, і тоді все буде добре, як сказано: «і вовки ситі, і вівці цілі».

 

vkurse.ua


29.04.2013 2586 0
Коментарі (0)

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

460
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1255
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2184 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1056
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2979
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

822

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

982

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1413

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2013
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26294 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

702
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

902
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2930
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1180
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

888
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1150
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1147
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

345
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4153
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1015
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1580