Алкогольні калорії

 

Алкогольні калорії, горілка, віскі, ром, спирт, алкогольні напої, дієта, зайва вага

Що собою представляє калорійність напевно, знають всі, а особливо знайомо це слово тим, хто постійно бореться з надлишками ваги, і змушені постійно займатися підрахунком калорій і кілокалорій, як споживаних, так і витрачаються, для забезпечення необхідного енергетичного балансу.

 

Згідно з нормами, сучасній людині цілком достатньо раціону, калорійність якого становить півтори тисячі кілокалорій, якщо ж говорити про тих, хто займається фізичною працею, то ця норма збільшується.

 

Що ж стосується калорійності, то вона є не тільки в продуктів, але і у напоїв, у тому числі, і у алкогольних напоїв. Так що, відвідуючи різні вечірки, не забувайте про це, і не тільки тому, що це загрожує неадекватною поведінкою у разі зловживання спиртним, але і високий ризик зайвої ваги. Тим більше, що не тільки алкоголь досить калорійний, але і закуска, адже в процесі випивки апетит значно підвищується, так що не дивно з‘їсти зайвого.

 

Для початку хотілося б познайомити читачів з калорійністю ста грамів деяких спиртних напоїв різної міцності.

 

Отже, горілка, віскі, ром і джин мають калорійність двісті п’ятдесят кілокалорій; трохи менше кілокалорій в коньяку і бренді — там їх сто сімдесят і п‘ять, калорійність вермутів різна, якщо говорити про його солодкому варіанті, то в ньому сто сімдесят кілокалорій, а в сухому — сто двадцять. До речі, найбільш низькокалорійними є сухі вина, як червоні та білі, так як ці напої містять від шістдесяти до вісімдесяти п’яти ккал, трохи більше у винах напівсолодких — приблизно 90-100 ккал і в шампанському від сухого до напівсолодкого відповідно вісімдесят п‘ять сто й двадцять кілокалорій. А ось якщо говорити про кріплених винах, про лікери і пиво, то вони, за своєю калорійності, не тільки практично не поступаються міцним напоям, але навіть ще і можуть перевершувати їх, адже такому вині і в пиві від двохсот до двохсот п’ятдесяти ккал, а в лікері і зовсім від трьохсот до триста п‘ятдесят ккал. Але в цілому ж, пам’ятайте про те, що міцніше напій, тим він калорійніший, а міцність вказана на алкогольній етикетці.

 

Так скільки ж можна випити і чи варто це робити взагалі? Якщо звернутися до фахівців в області харчування, то і у них немає одностайної думки з даного питання, одні з них категорично висловлюються проти спиртного, тому що впевнені в тому, що дієтичне харчування й алкоголь просто несумісні. Інші ж не бачать нічого кримінального в тому, що буде випито розумну кількість алкогольних напоїв, які допоможуть йому розслабитися і зняти стрес. Більш того, існують і спеціальні дієти, засновані на алкоголь, наприклад, винні, родом із Франції, і вони дозволяють нормалізувати роботу травної системи, що благотворно позначається на процесах схуднення.

 

Звичайно, право кожного ухвалювати рішення щодо того, чи скористатися такими дієтами, або ж відмовитися від подібних варіантів. Але, в будь-якому разі, зловживати спиртними напоями, незалежно від їх міцності, все ж не можна.

 

Якщо ж ви дозволяєте собі періодично «побалуваться» алкогольними коктейлями, то вам не складе великих труднощів вирахувати їх калорійність самостійно, все залежить від дози того чи іншого його компонента. Напевно, одним із самих безпечних для фігури є відома всім «Кривава Мері», адже в цьому коктейлі, в його класичному варіанті, присутні п'ятдесят грамів горілки і рівно в два рази більше томатного соку, так що, калорійність цієї кількості горілки не перевищить ста тридцяти кілокалорій, а сік томатів і зовсім є дієтичним продуктом.

 

Тому, навіть у тому випадку, якщо ви стежите за своїм харчуванням, намагаєтеся уникнути зайвої ваги, то вам зовсім не забороняється вжити допустиму дозу алкоголю, головне — не захоплюватися їм, і тоді все буде добре, як сказано: «і вовки ситі, і вівці цілі».

 

vkurse.ua


29.04.2013 2623 0
Коментарі (0)

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

476
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

872
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1901
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3401
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2327 5
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4543

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

705

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

609

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

588

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

609
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10244
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1079
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5123
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

889
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2686
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1096
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

189
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

604
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

523
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

583
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

927 2