Як життя за кордоном змінює нас?

 

 

Тисячі студентів щорічно їдуть за кордон за якісною освітою, новими враженнями і особистісним зростанням. Сотні тисяч людей їдуть за кордон у пошуках роботи.

 

Навчання в Італії, Англії, чи Німеччині, чи будь-яка поїздка в іншу країну – це, погодьтеся, сміливий крок!

 

Чи справді життя далеко від батьківщини змінює нас? Звичайно, змінює! Доказом цьому служать мігранти по всьому світу, які вже через кілька років за кордоном починають не тільки жити, але і по-іншому мислити.

Пропонуємо вам 10 змін, які обов’язково настануть у вашому житті після переїзду за кордон …

 

1

1. Відчуття свободи

При будь-яких обставин, переїзд в іншу країну – це завжди початок життя «з чистої сторінки». Навіть якщо ви їдете на короткий час, чи просто на навчання.

За кордоном, де ви нікого не знаєте ініхто не знає вас, як мінімум, від цього ви обов’язково відчуєте п’янке почуття свободи. Ви можете піти з будь-яким шляхом, стати ким завгодно і досягти всього, чого хочете.

Перед вами чистий аркуш, тільки ви вирішуєте – що у нього виписати. Головне, зробити правильний вибір!

 

2. Нове життя – нові звички

Життя за кордоном внесе корективи у вашу щоденну поведінку та звички.

По-перше, в кожній країні свої звичаї. Наприклад, десь прийнято цілуватися при зустрічі, а десь – сякатися в будь-якому громадському місці, в одній країні не мислять свого життя без м’яса, а в іншій – більшість людей є вегетаріанцями. Навіть якщо ви не перейме місцеві звички, ви, як мінімум, почнете вважати їх нормальними.

По-друге, для молоді переїзд за кордон – це, зазвичай, переїзд від батьків. Почавши самостійне життя, ви виявите в собі нові побутові, харчові, гігієнічні та інші звички. Цілком можливо – станете зовсім іншою людиною!

1

3. Іноземна мова навколо

За кордоном ви будете вчитися, працювати і спілкуватися іноземною мовою. Деякі експатріати з часом починають навіть думати чужою мовою, або вставляти окремі іноземні слова в свою рідну мову. Це буде дивним для родичів і друзів, коли в повернетеся у рідну країну!

 

4. Необмежені можливості

Крім дивного відчуття свободи, яке з’явиться у вас під час життя за кордоном, ви також почнете інакше дивитися на світ. Після переїзду в чужу країну, ви перестанете боятися невідомості і відчуєте, що перед вами відкриті всі країни світу!

 

5. Підміна цінностей

Багато мігрантів, під час поїздок на Батьківщину чують від родичів або друзів щось на зразок “Ти став, як справжній італієць / англієць / німець і т. д. “. У чому ж справа?

Суспільство впливає на людину, тому, з часом, ідеали і цінності оточуючих іноземців почнуть проникати і в вашу свідомість. Напевно, після переїзду за кордон в ту чи іншу сторону зміниться ваше ставлення до різних соціальних і політичних питань, питань побуту, сім’ї та шлюбу, способам проведення часу і т. д.

1

6. Інше ставлення до родичів

Як відомо, родичів краще любити на дистанції. Коли ви будете жити далеко від батьків, братів і сестер, ваші колишні недомовки і сварки відійдуть на другий план. Залишаться тільки теплі спогади і почуття туги за рідними. Ваші нечасті зустрічі стануть приємним і пам’ятними!

 

7. Порівняльний аналіз

Опинившись за кордоном, готуйтеся до того, що ви не усвідомлено, але постійно порівнюватимете нову зі своєю рідною країною. Ви будете порівнювати все: людей, їх звички, телевізійні канали та театральні постановки, якість роботи соціальних служб, а також вартість житла, продуктів і всього іншого. Від ваших висновків залежатимуть ваші подальші плани на життя.

 

8. Поспішаємо повільно

Кожній країні властивий особливий ритм життя і розпорядок дня. У той час як Київ і Нью-Йорк дуже динамічними, європейська провінція живе спокійним і розміреним життям. За кордоном ви не усвідомлено підстроюємося під новий ритм і починаємо по-іншому відчувати перебіг часу.

1

9. Ставлення до минулого

Нове життя, що починається за кордоном, обов’язково вплине на ваше ставлення до власного минулого і людей, які вас оточували раніше.

Будьте готові до того, що життя за кордоном, ваші інтереси і досвід будуть сильно відрізнятися від життя та інтересів людей, з якими ви колись разом вчилися або дружили на Батьківщині. Цілком можливо, вам вже не про що буде поговорити з колишніми однокласниками і приятелями. Чи нормально це? Цілком, адже ваше життя буде протікати в зовсім іншому руслі!

 

10. Повертатися чи ні?

Це питання рано чи пізно обов’язково стане перед вами.

Підійде до кінця навчальна програма, ностальгія за рідними стане нестерпною, вам доведеться зробити нелегкий вибір. Цілком можливо, ця думка переслідуватимете вас весь час перебування в іншій країні – аналізувати плюси і мінуси, а також різні можливості подальшого працевлаштування та проживання.

Пам’ятайте – все у ваших руках. Ваше життя залежить тільки від вас, не упускайте шансів, які воно дарує щодень!

 

За матеріалами сайту newskraine.com.ua


08.11.2015 10431 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

818
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2355
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2042
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2063
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6261 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2356 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

227

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1048

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1029

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1298
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

149
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

513
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1976
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26403
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

462
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10381 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

467
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

320
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

471
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

544
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1487