Як життя за кордоном змінює нас?

 

 

Тисячі студентів щорічно їдуть за кордон за якісною освітою, новими враженнями і особистісним зростанням. Сотні тисяч людей їдуть за кордон у пошуках роботи.

 

Навчання в Італії, Англії, чи Німеччині, чи будь-яка поїздка в іншу країну – це, погодьтеся, сміливий крок!

 

Чи справді життя далеко від батьківщини змінює нас? Звичайно, змінює! Доказом цьому служать мігранти по всьому світу, які вже через кілька років за кордоном починають не тільки жити, але і по-іншому мислити.

Пропонуємо вам 10 змін, які обов’язково настануть у вашому житті після переїзду за кордон …

 

1

1. Відчуття свободи

При будь-яких обставин, переїзд в іншу країну – це завжди початок життя «з чистої сторінки». Навіть якщо ви їдете на короткий час, чи просто на навчання.

За кордоном, де ви нікого не знаєте ініхто не знає вас, як мінімум, від цього ви обов’язково відчуєте п’янке почуття свободи. Ви можете піти з будь-яким шляхом, стати ким завгодно і досягти всього, чого хочете.

Перед вами чистий аркуш, тільки ви вирішуєте – що у нього виписати. Головне, зробити правильний вибір!

 

2. Нове життя – нові звички

Життя за кордоном внесе корективи у вашу щоденну поведінку та звички.

По-перше, в кожній країні свої звичаї. Наприклад, десь прийнято цілуватися при зустрічі, а десь – сякатися в будь-якому громадському місці, в одній країні не мислять свого життя без м’яса, а в іншій – більшість людей є вегетаріанцями. Навіть якщо ви не перейме місцеві звички, ви, як мінімум, почнете вважати їх нормальними.

По-друге, для молоді переїзд за кордон – це, зазвичай, переїзд від батьків. Почавши самостійне життя, ви виявите в собі нові побутові, харчові, гігієнічні та інші звички. Цілком можливо – станете зовсім іншою людиною!

1

3. Іноземна мова навколо

За кордоном ви будете вчитися, працювати і спілкуватися іноземною мовою. Деякі експатріати з часом починають навіть думати чужою мовою, або вставляти окремі іноземні слова в свою рідну мову. Це буде дивним для родичів і друзів, коли в повернетеся у рідну країну!

 

4. Необмежені можливості

Крім дивного відчуття свободи, яке з’явиться у вас під час життя за кордоном, ви також почнете інакше дивитися на світ. Після переїзду в чужу країну, ви перестанете боятися невідомості і відчуєте, що перед вами відкриті всі країни світу!

 

5. Підміна цінностей

Багато мігрантів, під час поїздок на Батьківщину чують від родичів або друзів щось на зразок “Ти став, як справжній італієць / англієць / німець і т. д. “. У чому ж справа?

Суспільство впливає на людину, тому, з часом, ідеали і цінності оточуючих іноземців почнуть проникати і в вашу свідомість. Напевно, після переїзду за кордон в ту чи іншу сторону зміниться ваше ставлення до різних соціальних і політичних питань, питань побуту, сім’ї та шлюбу, способам проведення часу і т. д.

1

6. Інше ставлення до родичів

Як відомо, родичів краще любити на дистанції. Коли ви будете жити далеко від батьків, братів і сестер, ваші колишні недомовки і сварки відійдуть на другий план. Залишаться тільки теплі спогади і почуття туги за рідними. Ваші нечасті зустрічі стануть приємним і пам’ятними!

 

7. Порівняльний аналіз

Опинившись за кордоном, готуйтеся до того, що ви не усвідомлено, але постійно порівнюватимете нову зі своєю рідною країною. Ви будете порівнювати все: людей, їх звички, телевізійні канали та театральні постановки, якість роботи соціальних служб, а також вартість житла, продуктів і всього іншого. Від ваших висновків залежатимуть ваші подальші плани на життя.

 

8. Поспішаємо повільно

Кожній країні властивий особливий ритм життя і розпорядок дня. У той час як Київ і Нью-Йорк дуже динамічними, європейська провінція живе спокійним і розміреним життям. За кордоном ви не усвідомлено підстроюємося під новий ритм і починаємо по-іншому відчувати перебіг часу.

1

9. Ставлення до минулого

Нове життя, що починається за кордоном, обов’язково вплине на ваше ставлення до власного минулого і людей, які вас оточували раніше.

Будьте готові до того, що життя за кордоном, ваші інтереси і досвід будуть сильно відрізнятися від життя та інтересів людей, з якими ви колись разом вчилися або дружили на Батьківщині. Цілком можливо, вам вже не про що буде поговорити з колишніми однокласниками і приятелями. Чи нормально це? Цілком, адже ваше життя буде протікати в зовсім іншому руслі!

 

10. Повертатися чи ні?

Це питання рано чи пізно обов’язково стане перед вами.

Підійде до кінця навчальна програма, ностальгія за рідними стане нестерпною, вам доведеться зробити нелегкий вибір. Цілком можливо, ця думка переслідуватимете вас весь час перебування в іншій країні – аналізувати плюси і мінуси, а також різні можливості подальшого працевлаштування та проживання.

Пам’ятайте – все у ваших руках. Ваше життя залежить тільки від вас, не упускайте шансів, які воно дарує щодень!

 

За матеріалами сайту newskraine.com.ua


08.11.2015 11326 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

354
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1407
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2600 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3644
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3005
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2153

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

624

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

475

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1643

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1806
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

298
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

512
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

814
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4996
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

364
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

890
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10135
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

519
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

272
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

380
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

407
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

727