Як життя за кордоном змінює нас?

 

 

Тисячі студентів щорічно їдуть за кордон за якісною освітою, новими враженнями і особистісним зростанням. Сотні тисяч людей їдуть за кордон у пошуках роботи.

 

Навчання в Італії, Англії, чи Німеччині, чи будь-яка поїздка в іншу країну – це, погодьтеся, сміливий крок!

 

Чи справді життя далеко від батьківщини змінює нас? Звичайно, змінює! Доказом цьому служать мігранти по всьому світу, які вже через кілька років за кордоном починають не тільки жити, але і по-іншому мислити.

Пропонуємо вам 10 змін, які обов’язково настануть у вашому житті після переїзду за кордон …

 

1

1. Відчуття свободи

При будь-яких обставин, переїзд в іншу країну – це завжди початок життя «з чистої сторінки». Навіть якщо ви їдете на короткий час, чи просто на навчання.

За кордоном, де ви нікого не знаєте ініхто не знає вас, як мінімум, від цього ви обов’язково відчуєте п’янке почуття свободи. Ви можете піти з будь-яким шляхом, стати ким завгодно і досягти всього, чого хочете.

Перед вами чистий аркуш, тільки ви вирішуєте – що у нього виписати. Головне, зробити правильний вибір!

 

2. Нове життя – нові звички

Життя за кордоном внесе корективи у вашу щоденну поведінку та звички.

По-перше, в кожній країні свої звичаї. Наприклад, десь прийнято цілуватися при зустрічі, а десь – сякатися в будь-якому громадському місці, в одній країні не мислять свого життя без м’яса, а в іншій – більшість людей є вегетаріанцями. Навіть якщо ви не перейме місцеві звички, ви, як мінімум, почнете вважати їх нормальними.

По-друге, для молоді переїзд за кордон – це, зазвичай, переїзд від батьків. Почавши самостійне життя, ви виявите в собі нові побутові, харчові, гігієнічні та інші звички. Цілком можливо – станете зовсім іншою людиною!

1

3. Іноземна мова навколо

За кордоном ви будете вчитися, працювати і спілкуватися іноземною мовою. Деякі експатріати з часом починають навіть думати чужою мовою, або вставляти окремі іноземні слова в свою рідну мову. Це буде дивним для родичів і друзів, коли в повернетеся у рідну країну!

 

4. Необмежені можливості

Крім дивного відчуття свободи, яке з’явиться у вас під час життя за кордоном, ви також почнете інакше дивитися на світ. Після переїзду в чужу країну, ви перестанете боятися невідомості і відчуєте, що перед вами відкриті всі країни світу!

 

5. Підміна цінностей

Багато мігрантів, під час поїздок на Батьківщину чують від родичів або друзів щось на зразок “Ти став, як справжній італієць / англієць / німець і т. д. “. У чому ж справа?

Суспільство впливає на людину, тому, з часом, ідеали і цінності оточуючих іноземців почнуть проникати і в вашу свідомість. Напевно, після переїзду за кордон в ту чи іншу сторону зміниться ваше ставлення до різних соціальних і політичних питань, питань побуту, сім’ї та шлюбу, способам проведення часу і т. д.

1

6. Інше ставлення до родичів

Як відомо, родичів краще любити на дистанції. Коли ви будете жити далеко від батьків, братів і сестер, ваші колишні недомовки і сварки відійдуть на другий план. Залишаться тільки теплі спогади і почуття туги за рідними. Ваші нечасті зустрічі стануть приємним і пам’ятними!

 

7. Порівняльний аналіз

Опинившись за кордоном, готуйтеся до того, що ви не усвідомлено, але постійно порівнюватимете нову зі своєю рідною країною. Ви будете порівнювати все: людей, їх звички, телевізійні канали та театральні постановки, якість роботи соціальних служб, а також вартість житла, продуктів і всього іншого. Від ваших висновків залежатимуть ваші подальші плани на життя.

 

8. Поспішаємо повільно

Кожній країні властивий особливий ритм життя і розпорядок дня. У той час як Київ і Нью-Йорк дуже динамічними, європейська провінція живе спокійним і розміреним життям. За кордоном ви не усвідомлено підстроюємося під новий ритм і починаємо по-іншому відчувати перебіг часу.

1

9. Ставлення до минулого

Нове життя, що починається за кордоном, обов’язково вплине на ваше ставлення до власного минулого і людей, які вас оточували раніше.

Будьте готові до того, що життя за кордоном, ваші інтереси і досвід будуть сильно відрізнятися від життя та інтересів людей, з якими ви колись разом вчилися або дружили на Батьківщині. Цілком можливо, вам вже не про що буде поговорити з колишніми однокласниками і приятелями. Чи нормально це? Цілком, адже ваше життя буде протікати в зовсім іншому руслі!

 

10. Повертатися чи ні?

Це питання рано чи пізно обов’язково стане перед вами.

Підійде до кінця навчальна програма, ностальгія за рідними стане нестерпною, вам доведеться зробити нелегкий вибір. Цілком можливо, ця думка переслідуватимете вас весь час перебування в іншій країні – аналізувати плюси і мінуси, а також різні можливості подальшого працевлаштування та проживання.

Пам’ятайте – все у ваших руках. Ваше життя залежить тільки від вас, не упускайте шансів, які воно дарує щодень!

 

За матеріалами сайту newskraine.com.ua


08.11.2015 7733 0
Коментарі (0)

06.07.2022
Іван Муканик, Ігор Марковський

Фіртка зустрілась з головою відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним, який підбив підсумки минулого сезону та поділився деталями підготовки прикарпатських спортсменів в рамках олімпійського циклу.

596
04.07.2022
Уляна Мокринчук

Понад десятиліття майстер професійно займається художньою обробкою шкіри. Скорняжною справою він захопився ще у дитинстві, коли з мамою вперше завітав до її знайомих в майстерню. Зараз же в доробку Юрія незліченна кількість виробів зі шкіри, які демонструють не лише на Косівщині. Працею митця захоплюються поціновувачі по всьому світу.

1167
27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

1151
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

1485
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1817
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

2591

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

644

Повномасштабна війна в Україні стала остаточним доказом, що наявна система безпеки у світі більше не діє.

835

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

1327

Так, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства суспільним інтересам завдаються збитки, які обраховуються мільярдами, на цей час не принесло жодного результату.

1797
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

1253
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

2314
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

4041 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

2342
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

4321
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

5255 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5556
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

2072
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

677
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

1569
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

5491
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

7607