Як вибрати банк для бізнесу

 

/data/blog/62374/f82ea3cef32f89e125e9b16689cb0bbb.jpg

 

В країні з нестабільною політичною та економічною ситуацією розвивати бізнес складно. Середній та малий бізнес як ніколи потребує надійних партнерів, у тому числі і фінансових. Однак український банківський сектор зараз також перебуває в стані турбулентності. Про те, як у поточній ситуації правильно вибрати банк для обслуговування бізнесу, розповіла Олена Рудик, директор департаменту малого та середнього бізнесу ПУМБ.

Олено, які фактори найбільш важливі при виборі банку для ведення бізнесу?

Підприємцям, малому і середньому бізнесу доводиться спілкуватися з банками щодня. Адже для бізнес-діяльності, як мінімум, необхідний рахунок у банку. Крім розрахунково-касового обслуговування бізнесмени користуються банківськими інструментами фінансування, розміщують кошти на депозиті, оформляють зарплатно-карткові проекти та багато іншого. Тому до вибору фінансового партнера варто підходити дуже виважено. Необхідно провести свого роду аналіз банку. Надійний банк завжди виконує взяті на себе зобов'язання, як перед юридичними, так і фізичними особами. Наприклад, вчасно проводить всі платежі, виплачує заробітну плату співробітникам підприємств в рамках зарплатних проектів, вчасно повертає депозити, не встановлює обмеження на зняття готівки. Важлива також стабільність роботи банківських відділень і банкоматів. ПУМБ у цих складних умовах витримав всі «стрес-тести» економічної та політичної ситуації в країні і відповідає всім факторам надійності.

У кожного бізнесу є свої потреби. Наскільки банки зараз розуміють побажання кожного конкретного бізнесу?

Розуміння банком специфіки і потреб бізнесу - першочерговий фактор при отриманні фінансування клієнта в банку. Кількість питань і строки прийняття рішення, вибудовування коректних графіків погашення, підходи до застав для клієнтів різних галузей повинні бути різними. До цього прийшли вже практично всі банки. Але сьогодні розуміння бізнесу стає все більш критичним і при щоденному обслуговуванні клієнтів. Важливо, щоб банк міг запропонувати клієнтам найбільш зручні і функціональні рішення для здійснення щоденних транзакцій, накопичення коштів.

Які послуги ПУМБ пропонує своїм клієнтам?  

Одна з найбільш важливих послуг для клієнтів - це розрахунково-касове обслуговування. Наприклад, ПУМБ пропонує спеціалізовані тарифні пакети для підприємців, для компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, для оптової торгівлі та агропідприємств. Кожен з пакетів розроблений з урахуванням специфіки бізнесу, його розміру, потреб. Для управління грошовими потоками ми пропонуємо налаштовані платежі, cash-management і генерацію платежів за алгоритмом, заданим клієнтом. Кожен клієнт ПУМБ (Ліцензія НБУ №8 от 06.10.2011 г.) може скористатися набором банківських інструментів, який допоможе комфортно працювати, розвивати свій бізнес.

Які рішення пропонує ПУМБ в сфері безпеки і збереження коштів?

Питанню збереження грошей та управління капіталом безпеки ми приділяємо особливу увагу, впроваджуючи багато прогресивних рішень. Як результат, інтернет-банкінг «ПУМБ onlineКорпоративний» визнаний одним з найбезпечніших в Україні. За результатами аналізу операцій за 2013 рік, ПУМБ був відзначений компанією Visa як банк з найнижчим рівнем опротестованих карткових транзакцій в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький Схід і Африка). Всі ці фактори свідчать про те, що банк дбає не тільки про зручність роботи з банківськими сервісами, а й гарантує збереження коштів клієнтів.

 

(р)


31.10.2014 467 0
Коментарі (0)

11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

607 1
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1126
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5664 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1942
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1892
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3044

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

570

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1762

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2507

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3240
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

225
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

360
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

913
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33717
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

674
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

824
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16310
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

505
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

428
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

272
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1288