Як позбутися набряків під очима?

 

 

Одна з причин появи набряків під очима - перевтома. Не переоцінюйте свої можливості: усіх справ не переробиш. Організму потрібний відпочинок.

 

Пам'ятайте, що перевтома і втома - зовсім різні речі. Втома, на відміну від перевтоми, є нормальним станом. Ученими було доведено, що втома "двигун" відновлення працездатності, а перевтома - грань між хворобою і здоров'ям.

 

Ще одна причина - перенапруження очних м'язів. Багато людей проводять неймовірну кількість часу за комп'ютером: хто- те жити не може без комп'ютерних ігор, кого- те зобов'язує професія, а у когось випадок куди серйозніше - Інтернет - залежність. Можливо, ви здивуєтеся, але у вечірках теж криється причина "народження" мішків під очима. У наш час алкоголь і паління - невід'ємні атрибути практично будь-якої вечірки. Висновок: паліть менше і не пийте спиртного.

Набряки найчастіше бувають у людей щільної статури і у тих, хто п'є перед сном дуже багато води. Постарайтеся пити якомога менше рідин, особливо після восьми вечора. Набряки під очима - результат того, що ви дуже часто нервуєте або ж перебуваєте під впливом стресу. Як це ні сумно, але, на жаль, ця "неприємність" може передаватися у спадок. Ні в якому разі не варто панікувати або злитися на батьків: з генетикою не посперечаєшся.

Мішки під очима і набряки так само можуть з'явитися і у наслідок того, що у вас поганий кровообіг. Радимо їсти ягоди, особливо вишню, смородину(чорну), суницю і чорницю. Так само дуже корисні, звичайно ж, овочі і фрукти. Іноді набряки - причина браку кисню. Частіше гуляйте, дихайте свіжим повітрям або провітрюйте приміщення. Набряки під очима можуть бути через хворобу нирок, при якій, з організму, разом з сечею, втрачається білок.

Існує безліч способів, як в домашніх умовах швидко зменшити або взагалі позбутися набряків під очима, розглянемо найефективніші:

Наріжте сиру картоплю (попередньо потримайте її кілька хвилин у холодильнику). Помістіть її на Ваші очі, щоб вона також охопила ділянку під ними, і залиште її так на 15-20 хвилин. Навіть мішки, що раптово виникли, швидко зникнуть.

Почервоніння і припухлість прибереться на раз за допомогою кисломолочних продуктів. Опустіть ватяні диски в охолоджене молоко, покладіть на повіки, розслабтеся протягом 20-30 хвилин. Цей спосіб відмінно виведе зайву рідину навіть після вечірки до пізньої ночі.

Візьміть охолоджену воду і додайте в неї кілька крапель вітаміну Е, гарненько змішайте. Намочіть в рідини ватяні диски і покладіть на очі на 20 хвилин. Вранці така маска стане хорошим методом зняти сильні набряки і мішки під очима.

Дівчата з форуму стверджують, що багато народних рецептів засновані на огірках, які є фантастичним природним засобом, щоб позбутися від мішків під очима. Візьміть 2 шматки свіжого охолодженого огірка, помістіть його на очі і залиште на 25 хвилин. Це зніме почервоніння, свербіж, зменшить припухлість, виведе рідину.

Якщо Ви поспішаєте або мішки з'явилися внаслідок сильного удару, то можна скористатися простими чайними пакетиками. Змочіть два пакетика чаю в холодній воді, поставте їх в холодильник на деякий час. Потім покладіть їх на очі на 25-30 хвилин.

Набряклість може бути знижена за допомогою склянки крижаної води і чотирьох ложок з нержавіючої сталі. Охолодіть ложки в воді, а потім помістіть по одній над кожним оком. Як тільки ложка нагріється від тепла тіла, поміняйте її на холодну.

Прибрати сильні набряки можна за допомогою звичайного білка. Як відомо цей засіб надає ліфтинг-ефект для обличчя. Збиваємо білки від двох охолоджених яєць, наносимо на проблемну зону, залишаємо до засихання.

Бувають випадки, коли народні засоби просто не допомагають. Спробуйте пропити сечогінні таблетки, наприклад, Троксевазин. Але потрібно пам'ятати, що ці препарати виводять з організму не тільки вологу, але і кальцій, щоб мінералу не було мало, паралельно пийте вітаміни. 


29.12.2015 9545 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

363
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1411
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2608 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3645
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3011
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2154

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

627

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

477

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1644

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1807
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

302
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

515
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

815
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4997
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

365
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

891
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10136
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

521
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

273
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

381
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

408
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

732