Як підготувати свій організм до осені

 

/data/blog/84494/dcdea2ed351cdb06169c23d664c1979f.jpg

 

Восени необхідно з особливою увагою ставитися до свого здоров’я. Адже бути здоровим значно краще, ніж захворіти, а потім лікуватися. Якщо ви хочете залишатися здоровим, то наведемо вам декілька корисних порад.

 

У людини від природи є потужний захист — імунітет. Завдяки імунітету людина може залишатися здоровою. У більшості випадків людина згадує про імунітет лише тоді, коли очевидні перші ознаки захворювання. Ось тоді ми біжимо в аптеку і купуємо всілякі препарати від застуди.

 

Природно, що від цього імунітет не міцніє. І для того, щоб не хворіти, необхідно підтримувати свій імунітет кожного дня.

 

Як зміцнити організм

У більшості випадків люди міркують так: бігати перед роботою ніколи, а пити вітаміни, що продаються в аптеці, не всі бажають. Їсти щодня часник і цибулю теж. І таких відмовок можна знайти велику кількість.

А якщо трохи змінити свої погляди і побороти лінь? Кожна людина, прокидаючись вранці, виконує певні речі: умивається, їсть і п’є. А якщо всі вище перераховані процеси робити не на автоматі, як завжди, а трохи урізноманітнити, то можна принести велику користь своєму здоров’ю.

 

1. Прокидаємося. Встаньте на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Цей час можна витратити на те, щоб трохи повалятися в теплому ліжечку. Не варто різко схоплюватися з ліжка. Спочатку сядьте і потягніть руки вгору. Коли встаньте, спробуйте нахилитися, злегка, щоб не було ніяких неприємних відчуттів, і випрямтеся.

 

2. Вмиваємося. Після того, як ви остаточно прокинулися, йдемо в душ. Перед тим, як стати в душі під теплу воду, необхідно набрати в тазик холодної води.

 

Коли постоїте під теплим душем і закінчите всі свої процедури, вилийте на себе тазик холодної води. Лити холодну воду необхідно прямо на голову. Після такої процедури ви відчуєте прилив сил і бадьорості. А крім цього підніметься настрій і зміцніє імунітет. Обливання холодною водою необхідно здійснювати, починаючи з комфортних температур, поступово знижуючи температуру води на 1 градус.

 

3. П’ємо і їмо. Після прийняття душу потрібно поїсти. Їжте все, що хочете, але хоч іноді замість бутербродів з’їдайте свіжу вівсяну кашу. Але не варто забувати, що натщесерце ви повинні випити півсклянки води з розчиненою у ній чайною ложкою меду. Мед сміливо можна вживати замість полівітамінів, які продаються в аптеці. Ця процедура повинна стати звичкою.

 

 

Що робити, якщо ви захворіли

Для початку потрібно лягти в ліжко. Не варто ходити на роботу в такому стані. Купуючи лікарські препарати в аптеці, потрібно зауважити, що вони не лікують, а лише знімають симптоми захворювання. При цьому хвороба залишається глибоко всередині організму. Через це можуть виникнути серйозні ускладнення.

 

Випиваючи кухоль порошку зі смаком чорної смородини або лимона, через деякий час ви відчуваєте себе здоровим. Але це далеко не так. Вас просто не турбує температура. Варто також знати, що температуру до 38 градусів збивати не можна. Таким чином, ваш організм бореться з інфекцією, а заважати йому не рекомендується.

 

Організм під час хвороби потрібно підтримувати. Необхідно багато пити. Особливо корисні чай з медом і малиною, їжте цибулю і часник. Цибуля і часник — найпотужніші природні противірусні засоби. У кімнаті, де знаходиться хворий, можна покласти розрізану на чотири частини свіжу цибулину і кілька зубчиків часнику.

 

У аптеці ви можете придбати засоби для підвищення імунітету. Але крім них можна користуватися народними смачними рецептами для зміцнення імунітету.

 

Як зміцнити імунітет

1. Для приготування вам знадобиться склянка кураги, волоських горіхів, чорносливу, родзинок, два лимони, а також склянка меду. Усі інгредієнти пропускаються через м’ясорубку. Після цього все ретельно перемішати і додати мед. Приймати отриману суміш потрібно по одній столовій ложці вранці і ввечері перед їжею.

 

2. Апельсиновий чай готується наступним чином: чорний чай змішати з апельсиновими кірками. На 60 грам суміші необхідно 1 літр окропу. Настоювати чай необхідно протягом 5 хвилин.

 

3. 2 штуки ківі, 1 яблуко, 1 банан, 1 апельсин, 2 столові ложки волоських горіхів і 2 мандарини. Усе це необхідно подрібнити, полити сметаною і їсти.

 

4. 3 яблука ріжуться частинками, заливаються літром окропу і варяться протягом 10 хвилин на слабкому вогні. Після цього відвар настоюють протягом 30 хвилин. Мед додається за смаком. Пити необхідно замість чаю.

 

5. 1 столова ложка меду, 200 грамів води, 1 столова ложка лимонного соку, 0,5 чайної ложки імбиру, натертого на тертці, невелика кількість кориці (на кінчику ножа). Усе необхідно змішати і можна пити. Такий напій корисний не тільки як засіб, що підвищує імунітет. Напій корисний для поліпшення пам’яті і для людей, які багато часу проводять за комп’ютером.

 

Будьте здорові!



за матеріалами www.pozitivno.in


19.08.2015 1706 0
Коментарі (0)

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

286
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

428
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2288
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1694
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1987
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5595 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1096

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1109

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1622

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1099
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

852
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

712
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14528
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

503
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10374
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6043
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

594
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7427
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2697
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

494
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

598
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

432