Як безпечно користуватися послугами туристичних агентств?

 

/data/blog/87890/1999460e20d1ae31a329ce475c42e5a9.jpg

 

Більшість людей, які планують поїхати на відпочинок в далекі й іноді екзотичні країни, швидше за все, не візьме з собою один рюкзак і компас, але попрямує в туристичне агентство.

 

Завдяки цьому можна без проблем вирішити багато різних формальностей, заощадити трохи особистого часу, а за відповідну плату одержати відпустку за розкладом практично від А до Я.

 

Тому, якщо ви плануєте свій відпочинок мрії не дайте нікому себе обманути пустими обіцянками і не втрачайте пильності. Навіть великі туристичні агентства можуть підвести, що ваш відпочинок не буде мати нічого спільного з блаженним відпочинком, який ви планували. Контролюйте бюро подорожей, щоб все пройшло за планом, і відпустка запам’ятався тільки гарними враженнями. Як це робити і на що звертати увагу?

 

Будьте обережні при підписанні договору

 

Читаючи договір, не уникайте ознайомлення з фрагментами, які здаються вам нудним, або незрозумілим. Дуже часто в них приховані несприятливі для вас пункти, наприклад, про відсутність відповідальності організатора, в даному випадку, або майбутніх додаткових витратах, про яких раніше не було мови. Не поспішайте, і не робіть імпульсивних вчинків – постарайтеся зберегти холоднокровність. Можливо, потрібно буде проконсультуватися з фахівцем (юристом), який допоможе вам розібратися в різних нюансах. Не викидайте договір. Завдяки цьому ви не будете картати себе за те, що щось пропустили. Якщо щось не розумієте – краще зайвий раз переспрашивай. Кожне туристичне агентство зобов’язане пояснити всі неясності, щоб людина могла свідомо прийняти рішення, чи він хоче скористатися цією пропозицією на самому справі. При вигляді того, що людина з офісу туристичного бюро борсається, намагаючись переконати або заплутати вас, нехай горить в голові «червона лампочка» — навряд чи щось гарне вам запропонують.

Докладна консультація

 

Попросіть про те, щоб вам надали перелік усіх послуг та інформацію про кожен елемент пропозиції, яку ви плануєте придбати. Дізнайтеся все про готелі, перегляньте фотографії, прочитайте відгуки та відвідайте сайт. Яка категорія готелю, скільки зірок він має, які пам’ятки в ньому є, що буде доступним для вас особисто. Ви повинні відразу ж отримати каталог з справжніми і актуальними (по часу) фотографіями об’єкта, щоб мати можливість його побачити. Запитайте також про сам відпочинок, це те, що вам належить, – харчування, проїзд, а також які заходи в ньому передбачені. Подібної деталізацією скористайтесь при перевірці виду транспорту і форми фінансування поїздки. Якщо в ході бесіди з консультантом була запропонована якась додаткова опція, то попросіть, щоб вона була укладена в договорі і записана на папері, тому що він є для вас найбільш важливим гарантом отримання обіцяних послуг.

 

Будьте обережні зі змінами

 

Якщо яка-небудь точка, навіть найменша, у вашому договорі змінюється, то ви маєте повне право знати про це. Більш того, ви не повинні приймати це рішення, покірно схиливши голову. Ви можете вирішити, чи згодні ви на зміну договору, або, може бути, відмовтеся від такого досвіду, повернувши свої гроші. Ви не можете погодитися на те, щоб відпочинок проходив у готелі, де триває гучний ремонт, який позбавить вас, до речі, і половини пам’яток, чи не так? Якщо щось подібне має місце, і ви про це не попереджена заздалегідь, ви можете вимагати компенсацію. Якщо ж невеликі зміни не стануть для вас перешкодою, то уточніть як це все буде виглядати документально – не погоджуйтеся відпочивати за одним договором, а отримувати абсолютно інші послуги.

 

nydmond.com.ua


29.09.2015 1439 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

354
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1407
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2599 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3644
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3003
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2153

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

624

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

475

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1643

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1806
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

298
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

512
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

814
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4996
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

364
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

890
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10135
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

519
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

272
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

380
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

407
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

727