Яблунівська школа - переможець конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти

 

УКиївській загальноосвітній школі №78 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчальної та позаурочної роботи з олімпійської освіти».

 

У семінарі взяли участь представники понад 100 загальноосвітніх навчальних закладів з 23 областей України, міст Києва та Севастополя, а також методисти фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

 

На свято запросили відомих спортсменів – чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, першостей світу і Європи. З вітальним словом від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до всіх присутніх звернулась Виконавчий директор НОК Наталія Коваленко.

 

Учасники семінару заслухали доповідь президента Олімпійської Академії України Марії Булатової «Олімпійська освіта як важливий фактор виховання молодого покоління», а також ознайомитись з новими виданнями олімпійської літератури.

 

На збереження історичної спадщини олімпійського руху України як одного з пріоритетних напрямів діяльності шкіл мережі олімпійської освіти звернула увагу присутніх директор Олімпійської Академії України Валентина Єрмолова.

 

Кульмінацією семінару стало нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти дипломами та подарунками від Національного олімпійського комітету України й Олімпійської Академії.

 

Приємно, що серед нагороджених – Яблунівська загальноосвітня школа I-III ступенів (директор – Клим’юк М.М., вчителі фізичної культури – Абрам’юк В.В., Гойло-Лишак М.І.) Косівського району. Цей результат здобуто у напруженій боротьбі, адже у конкурсі взяли участь аж 171 навчальний заклад з усієї України.

 

Згідно положення про конкурс до НОК України було надіслано чимало матеріалів, відео-сюжетів про заходи з олімпійської освіти, які проводяться в школі. Починаючи з 2007 року, коли було вперше проведено «Малі Олімпійські ігри», в школі стали традиційними спортивно-масові і просвітницькі заходи в рамках Олімпійського тижня, Олімпійські уроки, вікторина «Знавець олімпійського спорту», конкурси малюнків і стіннівок «Олімпійська листівка».

 

Тричі команди Яблунівської школи, як переможці першого етапу представляли наш район на Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», причому тричі поспіль зупинялися за крок до перемоги. З метою популяризації олімпійського спорту у школі створено Олімпійський музей, видається газета «Швидше, вище, сильніше!», створено сайт «Олімпійська освіта в Яблунівській школі».

 

Учні Яблунівської школи шість раз перемагали в Спортивних іграх школярів Косівщини за останні десять років. Є успіхи у Всеукраїнській олімпіаді з фізичної культури: Осташ Іванна (переможець III етапу), Никорович Петро, Горганюк Микола (призери III етапу), Стефанко Ольга (переможець II етапу).

 

Як зазначив методист Івано-Фанківського ІППО Шпільчак А.Я. «Яблунівська школа – серед найкращих в області з впровадження олімпійської освіти і спорту загалом. Знаю, що вчителі фізкультури цього колективу здатні на більше. Тож бажаю їм дотримуватися олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше!», йти тільки вперед і здобувати нові перемоги».

 

За призове місце у конкурсі Яблунівській школі було вручено грамоту, фотоапарат, олімпійську літературу. Після семінару для його учасників було проведено ряд цікавих екскурсій, зокрема, присутні відвідали виставку-музей братів Кличко та музей футбольного клубу «Динамо» Київ, що знаходяться біля стадіону «Олімпійський».

 

За словами організаторів цей семінар дозволив відкрити педагогам нові форми олімпійської освіти, отримати дидактичні матеріали, надихнув на творчу роботу з поширення олімпійських цінностей серед школярів.


05.11.2014 845 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2598
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1623 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3696
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5485
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1714
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2124

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

214

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

227

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

425

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

913
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

512
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

796
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2497 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

560
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

902
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4947
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

763
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

690
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

626
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

428
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

754
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

915 2