Яблунівська школа - переможець конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти

 

УКиївській загальноосвітній школі №78 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчальної та позаурочної роботи з олімпійської освіти».

 

У семінарі взяли участь представники понад 100 загальноосвітніх навчальних закладів з 23 областей України, міст Києва та Севастополя, а також методисти фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

 

На свято запросили відомих спортсменів – чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, першостей світу і Європи. З вітальним словом від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до всіх присутніх звернулась Виконавчий директор НОК Наталія Коваленко.

 

Учасники семінару заслухали доповідь президента Олімпійської Академії України Марії Булатової «Олімпійська освіта як важливий фактор виховання молодого покоління», а також ознайомитись з новими виданнями олімпійської літератури.

 

На збереження історичної спадщини олімпійського руху України як одного з пріоритетних напрямів діяльності шкіл мережі олімпійської освіти звернула увагу присутніх директор Олімпійської Академії України Валентина Єрмолова.

 

Кульмінацією семінару стало нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти дипломами та подарунками від Національного олімпійського комітету України й Олімпійської Академії.

 

Приємно, що серед нагороджених – Яблунівська загальноосвітня школа I-III ступенів (директор – Клим’юк М.М., вчителі фізичної культури – Абрам’юк В.В., Гойло-Лишак М.І.) Косівського району. Цей результат здобуто у напруженій боротьбі, адже у конкурсі взяли участь аж 171 навчальний заклад з усієї України.

 

Згідно положення про конкурс до НОК України було надіслано чимало матеріалів, відео-сюжетів про заходи з олімпійської освіти, які проводяться в школі. Починаючи з 2007 року, коли було вперше проведено «Малі Олімпійські ігри», в школі стали традиційними спортивно-масові і просвітницькі заходи в рамках Олімпійського тижня, Олімпійські уроки, вікторина «Знавець олімпійського спорту», конкурси малюнків і стіннівок «Олімпійська листівка».

 

Тричі команди Яблунівської школи, як переможці першого етапу представляли наш район на Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», причому тричі поспіль зупинялися за крок до перемоги. З метою популяризації олімпійського спорту у школі створено Олімпійський музей, видається газета «Швидше, вище, сильніше!», створено сайт «Олімпійська освіта в Яблунівській школі».

 

Учні Яблунівської школи шість раз перемагали в Спортивних іграх школярів Косівщини за останні десять років. Є успіхи у Всеукраїнській олімпіаді з фізичної культури: Осташ Іванна (переможець III етапу), Никорович Петро, Горганюк Микола (призери III етапу), Стефанко Ольга (переможець II етапу).

 

Як зазначив методист Івано-Фанківського ІППО Шпільчак А.Я. «Яблунівська школа – серед найкращих в області з впровадження олімпійської освіти і спорту загалом. Знаю, що вчителі фізкультури цього колективу здатні на більше. Тож бажаю їм дотримуватися олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше!», йти тільки вперед і здобувати нові перемоги».

 

За призове місце у конкурсі Яблунівській школі було вручено грамоту, фотоапарат, олімпійську літературу. Після семінару для його учасників було проведено ряд цікавих екскурсій, зокрема, присутні відвідали виставку-музей братів Кличко та музей футбольного клубу «Динамо» Київ, що знаходяться біля стадіону «Олімпійський».

 

За словами організаторів цей семінар дозволив відкрити педагогам нові форми олімпійської освіти, отримати дидактичні матеріали, надихнув на творчу роботу з поширення олімпійських цінностей серед школярів.


05.11.2014 900 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2845
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20985
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1933
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1316 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2337
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4010

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

642

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2111

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

791

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1384
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

84
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

442
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

978
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

92
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

719
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

717
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

661
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8156
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

733 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

853
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2134 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

798