Яблунівська школа - переможець конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти

 

УКиївській загальноосвітній школі №78 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчальної та позаурочної роботи з олімпійської освіти».

 

У семінарі взяли участь представники понад 100 загальноосвітніх навчальних закладів з 23 областей України, міст Києва та Севастополя, а також методисти фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

 

На свято запросили відомих спортсменів – чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, першостей світу і Європи. З вітальним словом від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до всіх присутніх звернулась Виконавчий директор НОК Наталія Коваленко.

 

Учасники семінару заслухали доповідь президента Олімпійської Академії України Марії Булатової «Олімпійська освіта як важливий фактор виховання молодого покоління», а також ознайомитись з новими виданнями олімпійської літератури.

 

На збереження історичної спадщини олімпійського руху України як одного з пріоритетних напрямів діяльності шкіл мережі олімпійської освіти звернула увагу присутніх директор Олімпійської Академії України Валентина Єрмолова.

 

Кульмінацією семінару стало нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти дипломами та подарунками від Національного олімпійського комітету України й Олімпійської Академії.

 

Приємно, що серед нагороджених – Яблунівська загальноосвітня школа I-III ступенів (директор – Клим’юк М.М., вчителі фізичної культури – Абрам’юк В.В., Гойло-Лишак М.І.) Косівського району. Цей результат здобуто у напруженій боротьбі, адже у конкурсі взяли участь аж 171 навчальний заклад з усієї України.

 

Згідно положення про конкурс до НОК України було надіслано чимало матеріалів, відео-сюжетів про заходи з олімпійської освіти, які проводяться в школі. Починаючи з 2007 року, коли було вперше проведено «Малі Олімпійські ігри», в школі стали традиційними спортивно-масові і просвітницькі заходи в рамках Олімпійського тижня, Олімпійські уроки, вікторина «Знавець олімпійського спорту», конкурси малюнків і стіннівок «Олімпійська листівка».

 

Тричі команди Яблунівської школи, як переможці першого етапу представляли наш район на Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», причому тричі поспіль зупинялися за крок до перемоги. З метою популяризації олімпійського спорту у школі створено Олімпійський музей, видається газета «Швидше, вище, сильніше!», створено сайт «Олімпійська освіта в Яблунівській школі».

 

Учні Яблунівської школи шість раз перемагали в Спортивних іграх школярів Косівщини за останні десять років. Є успіхи у Всеукраїнській олімпіаді з фізичної культури: Осташ Іванна (переможець III етапу), Никорович Петро, Горганюк Микола (призери III етапу), Стефанко Ольга (переможець II етапу).

 

Як зазначив методист Івано-Фанківського ІППО Шпільчак А.Я. «Яблунівська школа – серед найкращих в області з впровадження олімпійської освіти і спорту загалом. Знаю, що вчителі фізкультури цього колективу здатні на більше. Тож бажаю їм дотримуватися олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше!», йти тільки вперед і здобувати нові перемоги».

 

За призове місце у конкурсі Яблунівській школі було вручено грамоту, фотоапарат, олімпійську літературу. Після семінару для його учасників було проведено ряд цікавих екскурсій, зокрема, присутні відвідали виставку-музей братів Кличко та музей футбольного клубу «Динамо» Київ, що знаходяться біля стадіону «Олімпійський».

 

За словами організаторів цей семінар дозволив відкрити педагогам нові форми олімпійської освіти, отримати дидактичні матеріали, надихнув на творчу роботу з поширення олімпійських цінностей серед школярів.


05.11.2014 807 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

478
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1503
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2748 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3696
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3100
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2198

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

671

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

525

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1682

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1867
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

350
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

555
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

851
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5052
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

406
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

931
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10172
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

568
20.12.2024

У Львові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.  

329
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

319
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

423
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

440