6 приємних звичок, які покращать здоров’я

 

/data/blog/129035/6e20b7b1c920fa410684c13d4323cf15.jpg?201704180713

 

Вважаєте, що корисна їжа несмачна, спорт нецікавий і взагалі дбати про здоров’я складно? Тоді наші поради саме для вас! До Всесвітнього дня здоров'я ми підготували для вас підбірку звичок, які не лише зроблять вас здоровішими, але й принесуть задоволення.

Смійтеся

Погляньте на дітей: з їхніх облич не зникає посмішка! Беріть з них приклад і посміхайтеся частіше. Під час того як ви смієтеся зменшується кількість гормонів стресу завдяки гормону радості – ендорфіну. Покращується імунітет, адже сміх сприяє виробленню антитіл, які борються з хворобою. А також збільшує кількість лейкоцитів, які потрібні при боротьбі із запальними процесами. Крім того, виробляються речовини, які здатні зменшити відчуття болю.

Чи здатний сміх покращити фігуру? Частково так. Звісно, щоб спалити багато калорій вам доведеться безперервно сміятися декілька годин. Але сміх помагає бути у формі й по іншому. Сміх – це своєрідна гімнастика для кишечника, яка допомагає вивести шлаки.

Їжте

Їжте! Смачно і часто. Користь дієт і обмеженої кількості продуктів харчування для здоров’я – не більше ніж міф. Багато дієт здатні нашкодити вашому організму. Їсти треба якнайрізноманітнішу їжу, звісно, уникаючи відверто шкідливої. Просто дотримуйтеся певних правил харчування і вашому здоров’ю і красі нічого не загрожуватиме.

Читайте також: Чому гніватись – іноді корисно: 5 переконливих причин

Каші та солодощі у першій половині дня. Половину харчової тарілки на добу мають складати фрукти і овочі. Не їжте за 2-3 години до сну. Відмовтеся від хімічної та нездорової їжі взагалі. Пам’ятайте про воду! 30 мл на 1 кілограм вашої ваги – норма води на день. Вживаючи різноманітну здорову їжу протягом всього року, вам не знадобляться вітамінні комплекси з аптеки.

Кохайтеся

Активне сексуальне життя – важливий елемент здоров’я. Люди, в яких в житті є стільки сексу, скільки їм потрібно, краще почуваються, вони впевненіші у собі, їм легше справлятися із завданнями. 67% випадків передчасної смертності в Україні – серцево-судинні захворювання. А любощі активізують серцеву діяльність і кровообіг. Покращують постачання кисню у всі органи. До того ж підвищують рівень гемоглобіну в крові.

Секс 1-2 рази на тиждень на 30% підвищує вміст антитіл! Активізує імунну систему і більше ніякі болячки вам не страшні. Звісно, ми говоримо про захищений секс. Під час сексу виробляється простогландин, який бореться з депресіями.

Читайте також: 5 правил хорошого сексу: поради експертів

Спіть

Любите поспати? Це аж ніяк не ознака ліні! Так ви дбаєте про своє здоров’я. Саме під час сну наш організм активно відновлюється. Норма сну коливається для різних людей від 6 до 9 годин. Якщо будете спати менше, ризикуєте розтовстіти. Адже брак сну організм вимагатиме компенсувати їжею. Задумайтеся, чи потрібно вам це?

Читайте також: Безсоння впливає на розвиток інсультів та хвороб серця, – вчені

Якісний сон дозволяє зміцнити імунітет і відновити клітини нервової системи. Хвороби уві сні проходять швидше. А от від недосипу люди роблять дратівливі, їм важко сконцентруватися і опрацювати інформації, вони вразливіші до вірусів. Не можете дозволити собі довгий нічний сон? Можливо саме для вас поліфазний сон.

Гуляйте

Для здоров’я абсолютно не обов’язково займатися спортом. Більше того, надмірні фізичні навантаження можуть серйозно вам нашкодити. А от прогулянки навпаки. Повільна чи швидка ходьба на свіжому повітрі, чи навіть по місту у справах – запорука стрункої фігури та здорового організму.

Під час неспішних прогулянок абсолютно непомітно для нас підвищується частота дихання і серцевих скорочень, а отже тренується серцевий м’яз. Але це відбувається поступово і серце не відчуває навантаження. Під час ходьби ми тренуємо ноги та всю опорно-рухову систему, знову ж таки без надмірного навантаження. Такі тренування організму дуже корисні, а головне поступові і приємні.

Лінуйтеся

Лінь – рушій прогресу. А ще запорука здоров’я. Група американських вчених довели, що лінь – це захисна функція організму, яка корисна для здоров’я. Люди часто себе перенавантажують і е здатні спинитися. Так от лінь є режимом "охоронного гальмування", вона змушує мозок закінчити роботу і приділити час відпочинку.

Каліфорнійські науковці довели, що лінь просто необхідна для розвитку людини. Вона нормалізує кров’яний тиск і вводить людину у стан схожий на медитацію. А ще ліниві люди живуть довше, ніж трудоголіки. Подумайте про це.

 


07.04.2017 2432 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

366
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1415
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3648
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

479

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1809
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

517
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4999
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

894
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

275
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734