П'ять причин обрати апаратний лімфодренажний масаж для схуднення

Сучасна б'юті-індустрія розвивається дуже динамічно.

Надати точені форми фігурі, позбавити її недоліків, які розвиваються на тлі не зовсім правильного способу життя, пов'язаного з сидячою роботою або підвищеними фізичними навантаженнями, вікових змін, нескладно, якщо обраний апаратний масаж.

Така процедура видається багатьом дівчатам як класичний масаж, за допомогою якого вирішуються різні проблеми зі здоров'ям, досягається відчуття повного релаксу. Проте насправді процедура має специфічні особливості.

Насамперед внаслідок того, що виконується вона із застосуванням різного обладнання та за різними методиками. Ефект після проходження кількох сеансів вражає навіть тих дівчат, що спочатку налаштовані більш ніж скептично, але зважилися на експеримент. Проте попередньо все ж таки варто ознайомитися з перевагами такої косметологічної процедури, щоб розуміти, що саме очікувати від неї.

Делікатність

Апаратний антицелюлітний масаж або інший вид виконується акуратніше. Головне завдання фахівця, який підбирає оптимальні налаштування обладнання з урахуванням наявної проблеми відвідувачки салону та бажаного ефекту, — запустити процеси природного відновлення в організмі. Це досягається шляхом того, що покращується кровообіг.

Немає ніякого болю

Сучасне обладнання, яке застосовується для того, щоб робити апаратний лімфодренажний масаж, впливає лише на верхні м'які тканини. При цьому немає впливу на внутрішні органи чи м'язи. Всі рухи виконуються майстром акуратно та плавно у певних напрямках.

Поліпшення загального стану здоров'я

Таку косметичну процедуру розглядають як один з ефективних способів, щоб прибрати ознаки варикозного розширення на ногах, поліпшити фігуру, позбутися целюліту. Однак лімфодренажний масаж апаратний насправді має дію ширшого спектра, надає користь для здоров'я всього організму. А саме після завершення циклу сеансів пацієнтки відзначають такі позитивні зміни:

  • покращення загального самопочуття;
  • підвищення настрою;
  • зміцнення імунітету, поява життєвої енергії та тонусу;
  • зменшення набряклості тканин, що може виникати на фоні порушення обміну речовин, роботи нирок чи вікових змін в організмі;
  • омолодження;
  • покращення сну;
  • зменшення рубців, розтяжок, шрамів;
  • видалення гематом, синців на шкірі та целюліту.

Досягається такий результат завдяки тому, що антицелюлітний масаж апаратний допомагає організму швидко та ефективно вивести зайву рідину, позбавитися токсичних речовин. Запускаючи процеси інтенсивнішого обміну речовин, нормально починають функціонувати всі органи та системи тіла, тому і з'являється приплив енергії, сил.

Крім того, лімфодренажний масаж апаратний сприяє насиченню клітин корисними речовинами (мікроелементами, вітамінами), а також киснем. Завдяки цьому і відбуваються природні процеси омолодження, забираються вікові зміни на шкірі.

Ті дівчата, які вже спробували цю процедуру, окремо відзначають покращення якості сну, зниження ваги. Все це в комплексі позитивно впливає на якість життя.

Корисною буде така процедура, як апаратний масаж, за наявності проблем із кровообігом, зниженим імунітетом, порушеннями обміну речовин, а також у період реабілітації після операцій або травм, вагітності.

Універсальність

Така косметологічна процедура, як апаратний масаж від целюліту, є універсальною. Методики застосовують різні. Тому є можливість підібрати оптимальний варіант, незалежно від актуального віку та стану здоров'я. За бажання можна замовити процедуру як всього тіла, так окремих його частин: шия, обличчя, живіт, ноги.

Доступна ціна

Вартість такої процедури, враховуючи той ефект, що буде в результаті, є однозначно справедливою. Для досягнення бажаного ефекту важливо лише вибирати справді кваліфікованих майстрів-косметологів.

Реклама


09.12.2024 150
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

233
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1359
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2464 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3591
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2918
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2126

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

589

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

441

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1615

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1775
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

261
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

480
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

778
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4946
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

338
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

854
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10102
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

479
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

233
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

350
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

379
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

697