14/88

14 и 88 - символізують 14 слів і 88 заповідей пророка Девіда Лейна, які стали програмними для мільйонів білих правих, скінів та націонал-радикалів у всьому світі. Ось ці 14 слів: We must secure the existence of our people and a future for White children.

В перекладі на українську вони означають: «Ми повинні зберегти існування нашого народу і забезпечити майбутнє для Білих дітей». «Білі діти» тут можуть трактуватись по різному, від буквального значення до містичного символу майбутньої «гіперборейської раси», «білизна» якої означатиме не лише колір шкіри, але й – в першу чергу – расову чистоту та релігійну приналежність до прадавніх євразійських сонячних культів, що ведуть свій початок від раннього ірано-арійського варіанту язичництва.

Така сама багатозначність у числі «88». Дехто вважає цю цифру числовим аналогом «НН», себто перших літер нацистського вітання «Хайль Гітлер!». Літера «Н», нагадаю, - восьма в англійській абетці. Інші бачать у цьому числі графічно закодовану свастику або символ «подвійної вічності» - духовної і родової. Але більшість дослідників нумерологічного ребусу «14/88» все ж таки адресують цікавих до переліку згаданих вище заповідей.

Серед них є такі, що не викликають заперечень, на кшталт «правда не боїться дослідження». Є й такі, що, навпаки, породжують бажання посперечатись, наприклад: «Біла раса страждала від нападів з Азії і Африки протягом тисячоліть. Наприклад, Атила і гунни у 5 столітті, які пройшли Європою. У 8 столітті маври підкорили Іспанію, Португалію і частину Південної Франції». Тут відразу згадуються підкорення римлянами Єгипту і Північної Африки, хрестові походи і колоніальні війни європейців у ХІХ столітті. Але Лейна оголошено пророком, а з пророками сперечатись – собі дорожче. Пророк каже:
«Народ, який твердо не переконаний у своїй унікальності і цінності, буде стертий з обличчя землі. Політичні, економічні та релігійні системи можуть бути знищені, а потім відновлені. Раса або нація помирає назавжди». З цим також можна посперечатись, з огляду на те, що за минулі тисячоліття безслідно зникли сотні політичних систем і релігій. Не кажучи вже про те, що ані інкської ані римської ані вавилонської «економічної системи» також нікому ніколи вже не відновити. Так само безслідно щезають «наднаціональні» імперії. Світ взагалі наповнений зниклими сутностями і забутими могилами цивілізацій. Й більшість із них щезли зовсім не тому, що їм бракувало самоповаги.

Судячи зі всього, проблема «майбутнього для Білих дітей» не омине України. Епоха глобалізації висуває свої виклики і важко переконати тих, хто реагує на ці виклики агресивно. Останні досягнення генетиків, щоправда, довели, що значну (якщо не переважаючу) частину теперішнього населення України важко віднести до нащадків носіїв праєвропейських генетичних гаплогруп. Але поки що жодна політична сила не заявила вимоги перевірити всіх громадян на генетичну спадковість. Напевне тому, що навіть деякі великі прихильники світлого майбутнього Білих дітей бояться, що таке дослідження виявить, що вони самі не відносяться до носіїв генного набору «класичної» арійської гаплогрупи з індексом а1r1.

Думається, що у тих побоюваннях є рація.


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1738
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1764
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1752
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5228 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2058 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1438

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

550

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

669

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

863

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

921
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1621
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3578
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10166
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26043
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10025 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7638
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

825
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1326
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

299
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1179
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

772
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1005