10 золотих правил, які допоможуть схуднути

 

/data/blog/124925/9bfbe10425df274cdde2aeed5edf4710.jpg

 

Багато людей, щоб схуднути, дотримуються різних дієт, займаються фізичними вправами і всіляко навантажують своє тіло, щоб стати стрункими і красивими. Однак, якщо ви вже перепробували всі відомі світові дієти, а стрілка на вагах стоїть на місці, ми підкажемо вам, як діяти в такій ситуації.

 

Представляємо вашій увазі 10 золотих правил, які допоможуть вам скинути вагу без дієт і тренажерів.



1. Забудьте про дієтичну їжу

Дієтичні продукти, які можна знайти на полицях супермаркетів, часто не мають нічого спільного зі здоровою їжею. У більшості випадків подібний напис на упаковці є лише звичайним маркетинговим ходом. Так, якщо говорити про знежирену молочну продукцію, то разом з жирами з неї йдуть і вітаміни, а приходять інші речовини, які, навпаки, вирівнюють калорійність з сусідами по полиці.
А про дієтичну газовану солодку воду і зовсім краще забути, адже вона не менш шкідлива для здоров’я, ніж їх нібито менш солодкі аналоги. Справа в тому, що штучні замінники цукру лише підсилюють відчуття голоду і тягу до солодкого через свій занадто яскравий і насичений смак.

2. Вживайте їжу по годинах

Якщо ви хочете схуднути, то дотримуйтеся певного режиму харчування. Намагайтеся їсти приблизно в один і той же час. Це сприятливо позначиться на роботі травної системи, запустить метаболізм і допоможе подолати психологічну залежність від їжі.
До режиму харчування також можна віднести і кількість прийомів їжі за день. Нехай це буде 3 повноцінних трапези — сніданок, обід, вечеря — і 2 перекуси. Між кожним прийомом їжі має бути приблизно 2-3 години.

3. Включіть в раціон грейпфрут

Грейпфрут — це дуже корисний фрукт, який обов’язково повинні полюбити всі хто худне. Він не тільки є цінним джерелом вітаміну С та інших корисних речовин, але і допомагає організму спалювати жирові запаси. Не дарма цей плід входить до складу багатьох дієт.
Щоб отримати максимум користі і вражаючий ефект від вживання грейпфрута, додайте по половинці фрукта до 2-3 прийомів їжі в день. Ваш організм отримає дозу цінної речовини нарінгініна, яка стимулює жироспалювання нормалізує вироблення інсуліну, що допомагає контролювати відчуття голоду.

4. Ходіть по магазинах з розумом

Вирушаючи в магазин за їжею, пам’ятайте, що головною метою будь-якої продуктової мережі є підвищення продажів усіма можливими способами. Обов’язково складайте списки необхідних покупок, щоб очі не розбігалися при вигляді яскравих упаковок і їх різноманіття. До того ж не ходіть по магазинах на голодний шлунок. Доведено, що так ви наберете їжу, яка вам зовсім не потрібна.
Супермаркети взяли на озброєння результати досліджень споживчої поведінки, які показали, що людина з більшою охотою бере продукти, що розташовуються на виду. Тому в центральній частині залу переважної більшості магазинів ви можете знайти їжу, навантажену трансжирами, цукром, сіллю і всілякими добавками. Не піддавайтеся спокусі придбати їжу, що гарантує моментальне задоволення, але зовсім не корисну. Походіть по периметру магазину і вивчіть асортимент.

5. Не ігноруйте заморозку

Пробуйте заморожувати продукти. Це набагато краще і практичніше, ніж увечері, повертаючись з роботи з порожнім шлунком, варити пельмені або майструвати сендвічі. Заморожувати можна, наприклад, напівфабрикати власного приготування. Помістіть їх в герметичні пакети або контейнери, через які не проникають запахи і зберігайте в морозильній камері.
Можна заморожувати не тільки продукти, які ви приготували вдома, але і купувати заморожену їжу в магазині. Перевагу слід віддавати овочам і креветкам. Сучасні методи заморозки дозволяють зберегти практично всі корисні властивості продукту.

 


6. Чистіть зуби частіше

Якщо боротися з почуттям голоду вам важко, то візьміть на озброєння психологічні прийомчики. Вони бувають дуже навіть ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами. Так, якщо ви скоро плануєте лягти спати, а шлунок не на жарт розбушувався, почистіть зуби. Це допомагає зупинити бажання щось пожувати не тільки на психологічному, але й на фізичному рівні. По-перше, ви будете почувати свіжість в ротовій порожнині, а, по-друге, не просто так само ви старалися.

7. Полюбіть соуси

Щоб дієта не перетворилося на муку і постійні обмеження, зробіть свій раціон. Пам’ятайте, що робити це необхідно тільки за рахунок корисних продуктів. Зі свіжих овочів, наприклад, можна приготувати смачні соуси, наприклад, сальсу. Вони чудово доповнять будь-який гарнір, м’ясо і рибу. Однак на відміну від калорійних майонезів і магазинних заправок будуть дуже корисними. Вам знадобиться трохи фантазії і блендер.

8. Їжте більше клітковини

Налягайте на продукти, які у великих кількостях містять клітковину. До них відносяться, наприклад, цільнозернові. Орієнтиром для вас повинен служити коричневий колір. Саме він говорить про те, що продукт піддавався мінімальної промисловій обробці і зберіг свої корисні властивості. Бурий рис, макарони з твердих сортів пшениці, гречка — включайте їх в раціон без ризику.
А ось з хлібом ситуація складніша. Коричневий колір не є запорукою якості продукту. Найчастіше такий відтінок хліб набуває завдяки карамельним добавкам, тому уважно вивчайте інформацію на упаковці.

9. Не їжте на ніч

Вночі організм повинен відпочивати. Тому намагайтеся не їсти на ніч, щоб не перевантажувати шлунок і не змушувати його перетравлювати вашу їжу — це сприяє погіршенню травної системи і уповільнення метаболізму. Такі нічні перекуси точно не підуть вам на користь і не позбавлять від зайвих кілограмів. А от нові додадуть запросто.
Останній прийом їжі повинен відбутися за 4:00 до сну. Це оптимальний час, який необхідно, щоб організм підготувався до сну. Якщо голод зовсім не дає вам спокою, то випийте склянку кефіру або натурального йогурту. А ще краще просто вирушайте спати — і відпочинете, і фігурою ризикувати не будете.

10. Закохаєтесь!

Любов окрилює і надихає. Особливо на кардинальні зміни в житті. Адже хочеться радувати кохану людину не тільки увагою і турботою, але і прекрасним зовнішнім виглядом. Так що кращою мотивацією скинути зайву вагу і дотримуватися всіх правил по праву вважається закоханість.

 

korysniporady.com.ua


01.02.2017 4323 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

375
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1423
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2613 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3650
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3015
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2158

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

630

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

481

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1647

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1811
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

305
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

520
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

818
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5001
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

368
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

897
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10139
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

524
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

278
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

384
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

411
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

735