10 правил створення стильної етикетки

 

Етикетка не лише позначає різноманітну продукцію — вона ідентифікує бренд. Етикетка може стати конкурентною перевагою, якщо знати окремі прийоми оформлення етикеток. У цій статті ми розкажемо про 10 правил, які допоможуть вам у цьому. А ще про те, що таке етикетка і як правильно скористатися її перевагами.

Для чого потрібна етикетка

Чи замислювалися ви колись про те, для чого компанії роблять ребрендинг чи редизайн етикеток? Такі зміни завжди зацікавлюють споживачів й приваблюють нову аудиторію. Це означає, що етикетка — не просто інформація про склад, термін придатності й виробника, це ще й вдалий майданчик для комунікації. То для чого потрібна етикетка? 

Наприклад, якісна етикетка на пляшку з вином часто відображає стиль і цінності бренду. Тут поєднані різні колірні гами, шрифти, візерунки й ілюстрації, щоб привернути увагу покупця і створити емоційний зв’язок. Ба більше, такі пляшки запам’ятовуються й на дотик — різноманітні текстури етикеток залучають ще більше органів чуття, й таку пляшку вже складно переплутати з чимось або не запам’ятати.  

Етикетка може бути частиною вашої історії, вона формує перше враження і може розповісти багато про бренд, цінності, візію і стиль та вашу аудиторію

Створення етикетки: 10 важливих правил 

Не тільки функціональна, але й приваблива етикетка має свої правила, яких варто дотримуватися. Ось 10 із них: 

  1. Визначте свою цільову аудиторію. Вам потрібно знати, кому призначена етикетка й хто ваші потенційні клієнти. Якими каналами вони отримують інформацію про продукти і якими критеріями вибору керуються. Все це допоможе створити етикетку, максимально близьку вашій аудиторії, її потребам й бажанням. 
  1. Виділіться з натовпу. Ваша етикетка повинна привертати увагу покупця серед сотень інших товарів на полиці. Використовуйте контрастні кольори, нестандартну форму або оригінальний слоган. Але не переборщуйте з креативністю, ваша етикетка повинна залишатися читабельною і професійною. 
  1. Виберіть формат етикетки, який пасуватиме до форми й розміру вашої продукції. Можна використовувати одну або декілька етикеток на одній пляшці. Врахуйте, що етикетку має бути видно з усіх боків, тому варто розподілити інформацію та графіку так, щоб вони були зрозумілі й привабливі з будь-якого ракурсу. 
  1. Виберіть правильний матеріал — стійкий до вологи, ультрафіолетового випромінювання й інших факторів, що можуть пошкодити етикетку. Обирайте матеріал, який гармоніюватиме з вашим продуктом і брендом. Якщо ви продаєте натуральний сир, зверніть увагу на етикетку з крафтового паперу у New Media. Вона підкреслить природність вашого продукту. 
  1. Оберіть колір — він впливає на настрій, емоції та сприйняття вашого продукту. Оберіть палітру, співзвучну з вашою продукцією й корпоративними кольорами. Створюйте контраст між фоном і текстом, щоб полегшити читання етикетки. 
  1. Обирайте читабельний шрифт — це не менш важливий елемент етикетки, адже будь-кого дратуватиме нерозбірливий напис, якщо потрібно знайти важливу інформацію й потрібні знаки на етикетках. Не використовуйте занадто багато шрифтів, але й не обмежуйтеся одним. Акцентуйте на головному, підбираючи різний розмір і товщину, а також стиль шрифту. 
  1. Розповідайте про корисне, адже етикетка — це передусім джерело інформації. Розмістіть головне — яку інформацію надають етикетки на продуктах: назву продукту, логотип бренду, склад, термін придатності, способи застосування, сертифікати якості, контактні дані виробника тощо. Будьте чесними, зрозумілими і лаконічними. Не перевантажуйте етикетку, але й не приховуйте важливих деталей. 
  1. Будьте актуальними і соціально відповідальними. Оновлюйте етикетку вчасно, адже ринок і споживачі постійно змінюються. Стежте за трендами й очікуваннями своєї аудиторії та адаптуйте етикетку до них. 
  1. Будьте креативними й викликайте емоції, не бійтеся експериментувати з різними ідеями для вашої етикетки. Знайдіть той варіант, який найкраще пасує вашому продукту й бренду. Друкуйте етикетки з різними даними в одному рулоні — таку можливість надає New Media — так ви зможете персоналізувати кожну з них. 
  1. Оберіть типографію, яка спеціалізується саме на друці етикеток, може надати професійну консультацію, враховуючи всі вимоги до етикетки, та допоможе вибрати матеріал. 

Правильна етикетка підкреслює переваги продукту і бренду. Тож чому б цим не скористатися?

Реклама


26.01.2024 66
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. З якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

253
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1624
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

979
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1371 7
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2698
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2050

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

391

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

486

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1416

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1397
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

253
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18163
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1121
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3471
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

833
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10590
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6333
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

985
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

265
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

490
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3089
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

809