10 правил створення стильної етикетки

 

Етикетка не лише позначає різноманітну продукцію — вона ідентифікує бренд. Етикетка може стати конкурентною перевагою, якщо знати окремі прийоми оформлення етикеток. У цій статті ми розкажемо про 10 правил, які допоможуть вам у цьому. А ще про те, що таке етикетка і як правильно скористатися її перевагами.

Для чого потрібна етикетка

Чи замислювалися ви колись про те, для чого компанії роблять ребрендинг чи редизайн етикеток? Такі зміни завжди зацікавлюють споживачів й приваблюють нову аудиторію. Це означає, що етикетка — не просто інформація про склад, термін придатності й виробника, це ще й вдалий майданчик для комунікації. То для чого потрібна етикетка? 

Наприклад, якісна етикетка на пляшку з вином часто відображає стиль і цінності бренду. Тут поєднані різні колірні гами, шрифти, візерунки й ілюстрації, щоб привернути увагу покупця і створити емоційний зв’язок. Ба більше, такі пляшки запам’ятовуються й на дотик — різноманітні текстури етикеток залучають ще більше органів чуття, й таку пляшку вже складно переплутати з чимось або не запам’ятати.  

Етикетка може бути частиною вашої історії, вона формує перше враження і може розповісти багато про бренд, цінності, візію і стиль та вашу аудиторію

Створення етикетки: 10 важливих правил 

Не тільки функціональна, але й приваблива етикетка має свої правила, яких варто дотримуватися. Ось 10 із них: 

  1. Визначте свою цільову аудиторію. Вам потрібно знати, кому призначена етикетка й хто ваші потенційні клієнти. Якими каналами вони отримують інформацію про продукти і якими критеріями вибору керуються. Все це допоможе створити етикетку, максимально близьку вашій аудиторії, її потребам й бажанням. 
  1. Виділіться з натовпу. Ваша етикетка повинна привертати увагу покупця серед сотень інших товарів на полиці. Використовуйте контрастні кольори, нестандартну форму або оригінальний слоган. Але не переборщуйте з креативністю, ваша етикетка повинна залишатися читабельною і професійною. 
  1. Виберіть формат етикетки, який пасуватиме до форми й розміру вашої продукції. Можна використовувати одну або декілька етикеток на одній пляшці. Врахуйте, що етикетку має бути видно з усіх боків, тому варто розподілити інформацію та графіку так, щоб вони були зрозумілі й привабливі з будь-якого ракурсу. 
  1. Виберіть правильний матеріал — стійкий до вологи, ультрафіолетового випромінювання й інших факторів, що можуть пошкодити етикетку. Обирайте матеріал, який гармоніюватиме з вашим продуктом і брендом. Якщо ви продаєте натуральний сир, зверніть увагу на етикетку з крафтового паперу у New Media. Вона підкреслить природність вашого продукту. 
  1. Оберіть колір — він впливає на настрій, емоції та сприйняття вашого продукту. Оберіть палітру, співзвучну з вашою продукцією й корпоративними кольорами. Створюйте контраст між фоном і текстом, щоб полегшити читання етикетки. 
  1. Обирайте читабельний шрифт — це не менш важливий елемент етикетки, адже будь-кого дратуватиме нерозбірливий напис, якщо потрібно знайти важливу інформацію й потрібні знаки на етикетках. Не використовуйте занадто багато шрифтів, але й не обмежуйтеся одним. Акцентуйте на головному, підбираючи різний розмір і товщину, а також стиль шрифту. 
  1. Розповідайте про корисне, адже етикетка — це передусім джерело інформації. Розмістіть головне — яку інформацію надають етикетки на продуктах: назву продукту, логотип бренду, склад, термін придатності, способи застосування, сертифікати якості, контактні дані виробника тощо. Будьте чесними, зрозумілими і лаконічними. Не перевантажуйте етикетку, але й не приховуйте важливих деталей. 
  1. Будьте актуальними і соціально відповідальними. Оновлюйте етикетку вчасно, адже ринок і споживачі постійно змінюються. Стежте за трендами й очікуваннями своєї аудиторії та адаптуйте етикетку до них. 
  1. Будьте креативними й викликайте емоції, не бійтеся експериментувати з різними ідеями для вашої етикетки. Знайдіть той варіант, який найкраще пасує вашому продукту й бренду. Друкуйте етикетки з різними даними в одному рулоні — таку можливість надає New Media — так ви зможете персоналізувати кожну з них. 
  1. Оберіть типографію, яка спеціалізується саме на друці етикеток, може надати професійну консультацію, враховуючи всі вимоги до етикетки, та допоможе вибрати матеріал. 

Правильна етикетка підкреслює переваги продукту і бренду. Тож чому б цим не скористатися?

Реклама


26.01.2024 123
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1843
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1154
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1417 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3952 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33996
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

3008

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

431

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

858

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1838

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1172
17.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1221
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

731
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

606
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2065
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12294
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1600
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1381
19.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30558 1
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

915
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

356
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

430
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

467