Проект “4 весілля” у Калуші (фото)

 

Шоу “4 весілля” на телеканалі “1+1” уже давно завоювало симпатії калушан. Проте, минулого тижня мешканці міста, напевне, додали каналу немалого рейтингу.

 

Адже однією з учасниць шоу стала калушанка Юлія Дзундза.

 

Причому, наречена не тільки запам’яталася учасницям шоу і глядачам, але стала справжньою знаменитістю у Калуші, і навіть домоглася ремонту дороги і під’їздів будинку, де вона проживає.

 

Телепроект допоміг Юлі визначитися зі ще одним пріоритетом у житті: наміром відкрити весільне агентство. Що перевірено на собі, мусить стовідсотково працювати. Правила шоу “4 весілля” — прості. 4 учасниці-наречені відвідують весілля одна одної, й оцінюють. Учасниця, весілля якої оцінять найвищими балами, отримує путівку у весільну подорож. 1 листопада “на кону” була путівка до Ізраїлю. Калушанку Юлю Дзундзу і її чоловіка Миколу від неї відділили тільки 5 балів.

 

Однак, наречена — не засмучується. Адже у шоу брала участь із добрими намірами, і просто намагалася спаведливо оцінювати конкуренток.

 

Тому Юля взяла від проекту максимум позитиву, і про участь — не шкодує. Хоча, ідея долучитися до проекту прийшла доволі спонтанно, і навіть тоді, коли ще не була відома точна дата весілля.

 

— Усе почалося одного холодного січневого вечора. Микола щось креслив. Я, як завжди, — в Інтернеті. І мені “вискочив” банер: “4 весілля”. Я і кажу Миколі: “Давай, спробуємо!”. Він: “Угу”. З того його “угу” все і почалося, — каже Юлія Дзундза. — Спочатку ми заповнили анкету, хоча — зовсім нічого конкретного про весілля не знали. Навіть не була відома точна дата. А вже за місяць нам перетелефонували з каналу “1+1”, і запропонували взяти участь у “скайп”-кастингу.

 

Як виявилося, участь у шоу не ставить жодних обмежень для весілля, і є абсолютно безкоштовною. Хоча, доходили такі чутки, що за те, щоб туди потрапити, треба заплатити. І вже влітку мені перетелефонували і повідомили, що за два дні я повинна бути у Кривому Розі.

 

Перше весілля відбулося там 25 серпня.

 

Передвесільна мобілізація

Знімати “калуське” шоу, за словами Юлі, почали, фактично, перед самим весіллям. У підготовку до весілля — не втручалися. Уже нині, згадуючи всі переживання перед весіллям, калушанка каже: дивується, що минулося без “заминок”. І висловлює вдячність тим людям, як готували її весілля, відповідали за меню, декор, розваги, вигляд нареченої. А також — батькам — головним спонсорам свята. До речі, весілля Юлі і Миколи оцінили у 130 тис. гривень — найдорожче з-поміж весіль конкуренток.

 

Проте, Юля зізнається: кошторис підбивали вже опісля. До того — навіть не задумувалися. Церемонію готували, загалом, чотири весільні агенції. Було запрошено 90 гостей. Для цього чоловік Юлі спеціально виготовив шатро, оскільки приміщення ресторану, де планували проводити весілля, виявилося дещо затісним. За тиждень перед подією біля ресторану відбувалися, фактично, будівельні роботи, які ускладнили дощі. А ще ввечері у п’ятницю шатро було порожнім. Його привели до належного стану аж уночі перед весіллям. До організації весілля долучили людей із усіх куточків України.

 

Балет, спеціально запрошений із Кривого Рогу, приїхав до Івано-Франківська, зайнявши увесь вагон потягу. Страви для гостей готував шеф-кухар зі Львова, розважав — тамада із Тернополя, а офіціанти були запрошені із обласного центру.

 

Юля подбала і про належний імідж свого мікрорайону, за що стала, фактично, місцевою знаменитістю.

 

— Перед весіллям я пішла на прийом до міського голови, і попросила хоча б зробити дорогу до вулиці Долинської, де я живу. Кажуть, що наше місто — європейське. Однак, мешканці нашого будинку вже, напевне, і не пам’ятають, коли дорогу біля нього востаннє ремонтували. Проте, вже невдовзі на вулицю наїхало “важкої” техніки, нам підремонтували доріжки, тротуари, зробили ремонт у під’їздах. Словом, такий подарунок нам зробило місто. Тому і не дивно, що і дівчатам, і знімальній групі Калуш — сподобався, — запевнила учасниця шоу “4 весілля”.

 

— Пізніше я передала запрошення на весілля Ігореві Насалику. Проте, у приймальні сказали, що він — у відпустці.

 

У “графік” не вкладалися, фактично, з усім. Однак, найбільша халепа трапилася з весільною сукнею. Юлі довелося купувати її за два дні до весілля. — Спочатку я вирішила пошити сукню. Звернулася до одного з ательє більш, ніж за місяць до весілля. Принесла роздруківку з Інтернету, як має виглядати сукня. За місяць мені сказали прийти на примірку.

 

Однак, у назначений час моя сукня виявилася… клаптем тканини. Швачка пояснила мені, що вона не знає, як пошити сукню, тим паче, що не є власницею ательє, а тільки працівницею. Зрештою, мені вдалося переконати її взятися за шиття сукні. Однак, менш, ніж за тиждень перед весіллям, моя сукня мала “нетоварний” вигляд. Коли я прийшла на примірку з мамою, і ми побачили її, в обох виникла однакова думка: “Хоч би — не наша”. Тож, сукню мені довелося купити у крамниці. А потім я ще і переконалася, що для нашого першого танцю пишна сукня не підходить, — констатує Юлія Дзундза. — Своє весілля я вирішила зробити на фіолетову тематику, оскільки фіолетовий — мій улюблений колір. На сукні у мене був фіолетовий бант, фіолетовими деталями прикрасили карету, у якій ми їхали, а також — залу. Нареченому я подарувала фіолетову бутоньєрку. Знайомі Юлі розділилися на прихильників і противників того, щоб вона брала участь у шоу. Проте, батьки поставилися до рішення доньки нормально, адже сама Юля завжди вирізнялася активністю. Однак, після пережитого, зробила висновок: у місті потрібне весільне агентство. Таке, щоб могло організувати абсолютно все. Нині у Юлі є мрія: організувати власну справу, яка б влаштовувала церемонію на будь-який смак. Наречені, камери і конкуренція Юля стверджує, що до початку шоу не була знайома з дівчатами-суперницями. Хоча, знала, які міста їй доведеться відвідати. І, навіть уже тоді, коли дівчат перезнайомили, їх поселили на різних поверхах готелю. Загалом, слід було зберігати інтригу і не розповідати одна одній подробиць про весілля. Що стосувалося решти, то для дівчат наступила, загалом, приємна пора, де не тільки оцінювали весілля одна одної, але і разом ходили на закупи і на розваги. Юля каже, що всі дівчата із “четвірки”, загалом, добре ладнали.

 

У шоу, окрім галицько-європейського весілля Юлі Дзундзи, змагалися ще і весілля на “Буковелі” Саші із Києва, “лимонне” весілля Олени із Кривого Рогу, і весілля у європейському стилі Ольги з Вінниці.

 

Перемогу отримала саме вона. Весілля Юлі здивувало дуже колоритною шоу-програмою, виступом балету, клоунів, батутом, де діти бавилися мало не до ранку, віртуозною грою струнного квартету, виїзною церемонією, для якої молодята, фактично, самі виготовили і власноруч прикрасили арку, галицькими весільними звичаями, які для дівчат із центральної і східної України були дуже цікавими.

 

Зрештою, саме до організації весілля суперниці Юлі мали чи не найбільше претензій. Наречені стверджували, що у шатрі померзли. Перед камерами куталися у пледи. Хоча, сама калуська наречена має щодо дискомфорту певні сумніви: — У шатрі висіло десь понад 20 обігрівачів. Чимало із гостей були легко вбрані. Я і сама була у відкритій сукні впродовж усього весілля. І тільки дівчата куталися у пледи. Суттєво знизили Юлині бали й оцінки за страви, хоча на камеру, переважно, нахвалювали меню. Загалом, зниження балів — тактика, яку використовують чимало учасниць шоу. Проте, як свідчить досвід попередніх передач, вона спрацьовує рідко. У випуску 1 листопада також брала участь учасниця, яка була схильна занижувати бали. Причому, на шоу Юля вирішила із цим боротися, пишуть Вікна.

 

Олена із Кривого Рогу оцінила весілля калушанки всього у кілька балів, як, зрештою, і весілля інших наречених. Тож, під кінець шоу Юля натякнула, що декому може бути непереливки. Олена демонстративно покинула знімальний майданчик. Проте, потім у коментарі, все ж, спробувала виправдатися: перемогу пообіцяла чоловікові, тому й оцінки — “не її”. Сама ж Юля оцінювала весілля суперниць, переважно, середніми балами. — Коли передачу побачила моя мама, то спитала, чи не було нижчих оцінок. Проте, звичайно, хотілося б виграти, але самоціллю для мене не було. Зрештою, шоу дало мені можливість помандрувати країною, побачити, які там весілля, познайомитися із дівчатами, — резюмує Юля. — Що стосується поведінки Олени, то судити я її не можу. Вона не приховувала, що хоче із чоловіком поїхати відпочивати за кордон. Хоча, до того часу серйозних конфліктів із цією учасницею шоу я не мала. Тим паче, що Олені дуже сподобалося тут, на Заході України. Вона приїхала у Калуш чомусь переконана, що тут живуть сердиті недоброзичливі люди. Проте, змінила свою думку, переконавшись у гостинності галичан. Зокрема, дівчатам дуже сподобалася церемонія вінчання у церкві і священик Григорій Мороз, який проводив нас аж до карети. Хоча, вже після шоу Олена мені телефонувала, пропонувала дружбу, і навіть “тримає контакт” із моїми родичами! На весіллі їй дуже сподобалася одна дівчинка, і нещодавно вона надіслала їй плюшевого ведмедика. На шоу Юля підбила дівчат дарувати одна одній подарунки. До того час у шоу про це не здогадався ніхто. Відразу після весілля дівчата мали можливість відпочити у Карпатах.

 

А ось “весільну” подорож пара калушан запланувала аж на лютий. Юля відчула смак слави ще до того, як шоу вийшло на екрани. Перед виходом випуску у крамниці її впізнала жінка, і спиталася, чи її весілля дивитимуться у четвер. Ймовірно, калушани ще раз зможуть побачити Юлю Дзундзу у фінальному новорічному шоу. Нещодавно калушанка отримала запрошення на зйомки. — Тепер основне — щоб мені не спало на думку взяти участь у телешоу “Мій — зможе!”. Тепер “лякаю” цим чоловіка, — жартує Юля Дзундза.

 

 


12.11.2012 3488 2
Коментарі (2)

ЮЮ 2012.11.12, 14:51
Це нормально -- видаляти коментарі? Чи я когось образила у ньому? Чи, може, вжила ненормативну лексику. Слід розуміти, що посилання у тексті і посилання у статті на газетну сторінку -- різні речі...
Угу 2012.11.12, 17:01
Молодець, Юля. Так і треба, жити наповну, приймати участь всюди, де можна, тоді й не скучно буде жити, буде що згадати на старості літ.
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

459
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

1803
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33284
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2183
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2918
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

4929 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

291

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1055

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

673

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

898
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

160
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

481
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

560 1
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

873
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

971
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

741
27.12.2024

Найбільша релігійна парафія села вирішила святкувати Різдво по-старому — 7 січня. Основні аргументи: за таким календарем жили їхні батьки та діди.    

7407
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30115 1
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3695
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

394
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

437
30.12.2024

Частка респондентів, які не погоджуються, що наступальна операція ЗСУ в Курській області посилила шанси України на переговорах, зростає з віком.  

638