У сьогоднішніх обставинах робота міського транспорту зазнала певних змін. На це впливає ряд причин.
У комунальному підприємстві «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради розповіли про три головні, передає
Фіртка.
В умовах обмеженого доступу до паливно-мастильних матеріалів та запчастин, а також інших завдань які виконуються транспортними засобами підприємства, зокрема евакуація людей з певних регіонів, випускати попередню кількість засобів є не можливо.
Також на кількість транспорту впливає нестача пального, яка може вплинути на рух громадського транспорту.
«Ситуація з паливом проблематична, тому дещо зменшилась кількість комунальних автобусів на маршрутах. Деякі рейси тимчасово не працюють. З їхнім переліком можна ознайомитись
за посиланням.
Прошу з розумінням відноситись до ситуації з паливом, адже зараз насамперед важливо забезпечити пальним військових, наших захисників», — зазначив міський очільник Руслан Марцінків.
У зв'язку з запровадженням комендантської години транспортні засоби повинні починати та закінчувати роботу між її дією. Крім того, інші установи, зокрема заправки, також зачиняються до початку комендантської години.
Тому виконуються лише рейси в час між комендантською годиною.
Якщо повітряна тривога триває протягом довгого часу і захоплює період, коли службовий транспорт має довести водіїв на роботу, то він не виїжджає з депо до моменту відбою тривоги.
Лише після цього, транспорт забирає водіїв з точок збору та довозить на роботу. А вже потім водії вирушають на маршрути. Через це можливе суттєве запізнення виїзду транспорту з депо.
Зазначимо, якщо ж тривога лунає під час руху транспорту на маршруті, він за можливості доїжджає до найближчої безпечної точки та випускає пасажирів в найближче укриття.
«У водіїв є перелік точок укриття.
Після відбою тривоги протягом 30 хвилин пасажир може без додаткової оплати продовжити рух до потрібної зупинки», — підсумували у підприємстві.
Водночас з 10 травня комунальний транспорт продовжуватиме рух до кінцевої зупинки під час повітряної тривоги у вечірній час на міських маршрутах, а на сільських — впродовж дня.
Що було раніше?
21 лютого президент росії володимир путін заявив про визнання Росією незалежності окремих районів Донецької та Луганської областей. Згодом він оголосив про введення регулярних російських військ на ці окуповані території для «підтримки миру».
24 лютого російський президент оголосив про початок операції проти України. О п'ятій годині ранку почались обстріли стратегічних об'єктів практично в усіх регіонах України. Крім цього, відбулась атака на підрозділи прикордонників по всій лінії кордону з росією та Білоруссю.
Відтак, в Україні після нападу російської федерації та обстрілів у регіонах ввели воєнний стан. Президент Володимир Зеленський віддав наказ завдавати окупантам максимальних втрат.
До слова, цивільне населення закликають до організованого опору на тлі повідомлень про надходження колон російсько-окупаційних військ із півночі України.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: