"Відколи себе пам'ятаю, завжди переймався чужою бідою": громадська організація «Хазард» допомагає ЗСУ та переселенцям (ФОТО)

Громадська організація "Хазард" від початку створення активно займалась волонтерською діяльністю не лише у спортивному, але й у соціальному напрямках.

Про це журналістці Фіртки повідомив волонтер Василь Стримбіцький.

У громадській організації «Хазард» наразі невпинно працює 39 волонтерів. Проте, все розпочиналось з допомоги тренерів спортивного клубу, а також й клієнтів. Координатор волонтерської діяльності Василь Стримбіцький розповідає, люди постійно пропонують допомогу.

«Відколи себе пам'ятаю, завжди переймався чужою бідою та старався допомогти наскільки це було можливо. Та з часом наша команда росла та поповнювалася все більшою кількістю небайдужих, зокрема, також до нас долучились й переселенці  з різних куточків України.

Не обійшлось і без допомоги інших організацій. З нами ділилась досвідом та допомагала ГО "Благословення".

А на базі індустріального парку "Аркан" створений найбільший у західному регіоні гуманітарний хаб на 3,500 м2, що дозволяє та успішно приймає великогабаритні міжнародні гуманітарні вантажі», - радіє волонтер.

За словами Василя, громадська організація "Хазард" від початку створення активно займалась волонтерською діяльністю не лише у спортивному, але й у соціальному напрямках, але саме з початком війни увесь свій час та ресурси небайдужі витрачають на допомогу ЗСУ та переселенцям. Роблять все для того, аби кожен відчув підтримку.

«На початках, 90% допомоги надходило від небайдужих містян, але з часом коло тих, хто хотів допомогти розширювалось, і пожертви почали надходити з-за кордону, наразі вони займають левову частку надходжень.
З часом вдалось налагодити зв'язок з іншими волонтерами, і слава Богу, тепер ми маємо перевірених людей та організації, які допомагають доставити вантажі потребуючим людям у гарячі точки», - додає Василь Стримбіцький.

До слова, раніше в спортивному клубі охочі й не байдужі замінили свої тренувальні вправи на ліплення вареників. Цей процес приготування їжі волонтери називали антистресом для військових та переселенців.

Та з часом  така ініціатива переросла в масштабне приготування їжі під керівництвом шеф-кухарів, і тепер відбувається на професійній кухні ресторану. 

читайте в матеріалі: На чолі із шеф-кухарем: в Івано-Франківську переселенці готують їжу для військових та потребуючих

«Кожен із нас має власний фронт, де може робити все, що у його силах для пришвидшення перемоги України.

Можна бути волонтером, готувати вареники, займатися логістикою, а можна просто добрим словом та посмішкою підняти чийсь дух.

Якщо мир буде у серці кожного з нас - буде мир і у державі! Разом ми Україна!», - зазначив волонтер.

Окрім цього, в  громадській організації проводили заняття з домедичної допомоги, на чолі зі спеціалістом тактичної медицини.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

"Хто, як не ми": на Прикарпатті плетуть маскувальні сітки та збирають допомогу для військових (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Працюють на старовинних верстатах: на Гуцульщині виготовляють основи під маскувальні сітки (ФОТО)

В Івано-Франківську почали шити бронежилети

У Коломиї шиють медичні сумки для військових (ФОТО)

"Ажіотаж позаду": прикарпатська продавчиня про ситуацію з продуктами в  сільській місцевості (ФОТО)


Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1623
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1705
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1692
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5006 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2003 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1389

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

314

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

583

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

754

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

873
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3509
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10079
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

718
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25965
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7583
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

775
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1274
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

227
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1104
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

717
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

950