Тимошенко в Івано-Франківську: Маю надію, що у березні до влади мафія не пройде

Сьогодні до Івано-Франківська завітала лідер політичної сили "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

У рамках свого триденного візиту на Західну Україну, політик поспілкувалася із місцевими журналістами, передає кореспондент Фіртки.

"Проведення Росією фальшивих «виборів» на окупованих нею територіях України у Донецькій та Луганській областях, всупереч протестам України та світової спільноти, є брутальним порушенням міжнародного права та суверенітету нашої держави", - заявила Юлія Тимошенко.

"Вчорашні так звані "вибори" в ОРДЛО показали, що Мінські домовленості не працюють і це тупик. Стало очевидним, ніякі переговорні процеси не мають стримуючих факторів. Це також свідчить про те, що країна-агресор більш інтенсивно проводить свої дії, які пов'язані з подальшою окупацією території України. Паралельно з Мінським процесом влада повинна ініціювати інший переговорний процес у зовсім іншому форматі.

"Сьогодні наша команда запропонувала на одному з публічних форумів нову стратегію досягнення миру і безпеки. На наш погляд, вона повинна складатися з чотирьох важливих речей. Перше і головне - ми повинні посилити нашу армію, виводити її на стандарти НАТО і всіма силами добиватися інтеграції в НАТО. Друге - ми повинні розпочати створення нового формату переговорів - «Будапештський формат +», у якому візьмуть участь всі країни-гаранти територіальної цілісності та суверенітету України: насамперед – США і Велика Британія, і, безумовно, Україна та Росія. У цьому посиленому форматі обов’язково має бути і Німеччина, адже вона та персонально Ангела Меркель доклали максимальні зусилля, щоб спробувати припинити війну, розв’язану Росією в Україні. Окрім цього, на мій погляд, від ЄС було б доцільно запросити Верховного представника ЄС у закордонних справах та політиці безпеки. Пункт три - ми повинні тотально припинити заробляння всіх брудних, нечесних фінансових ресурсів на окупованих територіях. Четверте - треба зробити так, щоб війна не буда вигідна вищому керівництву держави. Якщо ми хочемо подолати війну - вона не має бути бізнесом.", - зазначила під час зустрічі Ю.Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» пропонує виборцям програму перезапуску країни та кілька нововведень. Перш за все, зробити Україну парламентською державою канцлерського типу. Також, вона повідомила про початок формування так званого воєнного кабінету, який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України.

Тимошенко впевнена, що новий Основний закон слід ухвалювати на Всеукраїнському референдумі відразу після президентських виборів, що настав час для підготовки та ухвалення Нової народної Конституції України, яка дасть людям реальні механізми впливу на владу.

"Сьогодні понад 100 науковців, філософів, візіонерів і конституціоналістів працюють над створенням нової Конституції України. Наша мета полягає у тому, щоб до чергових президентських виборів показати суспільству нову Конституцію, узгоджену з усією країною ", - додала Юлія Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" розповіла про новий економічний курс та назвала п’ять основних кроків для розвитку економіки.

По-перше, потрібно розвивати внутрішній ринок.

"Внутрішній ринок – це купівельна спроможність людей. Головний інвестор у країні – це людина, яка може щось купувати. Якщо людина не здатна купувати їжу, одяг, медикаменти, економіці немає куди це продавати. Треба створити внутрішній платоспроможний ринок", – пояснила Голова партії.

По-друге, треба докорінно поміняти грошово-кредитну політику.

"В перші 100 днів ми повернемо Національний банк під державне управління і змінимо кредитно-валютну систему. Сьогодні не партія «Батьківщина» працює над новим курсом України, а тисячі людей, які вкладають свій інтелект у краще майбутнє країни. У мене є велика надія, що цього разу на виборах у березні 2019 року мафія не пройде", - наголосила кандидат у президенти.

На думку лідера "Батьківщини" також потрібні зміни у податковій системі, перехід до перероблення в Україні сировинної продукції, усунення безконтрольності та безвідповідальності влади.

Фотогалерея


12.11.2018 4183 1
Коментарі (1)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2171
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1452
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3564
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5322
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1608
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

1974

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

92

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

378

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

812

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

1588
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

376
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

708
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2407 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

371
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

803
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4855
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

673
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

524
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

461
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

343
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

662
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

825 2