Список кандидатів у Президенти України: хто подав документи у ЦВК

Станом на 2 лютого 62 особи подали документи до Центральної виборчої комісії для участі у президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. 28 із них Центрвиборчком зареєстрував.

Першим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став екс-міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко, який подав документи в Центральну виборчу комісію в перший день передвиборчої кампанії – 31 грудня.

Окрім нього, в останній день 2018 року документи до ЦВК подав правозахисник та економіст з Броварів Володимир Ратуш. За його словами, з великими політичними силами він не пов'язаний, проте у минулому був членом партії "Народно-трудовий союз українців". 

Вранці 3 січня документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України подав лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Каплін.

Четвертим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став Валентин Наливайченко. За його кандидатуру 3 січня одноголосно проголосували делегати з'їзду партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість". Після цього, він одразу подав документи до Центральної виборчої комісії та пройшов реєстрацію.

Також 3 січня подав у ЦВК документи голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Міський голова Львова та лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий останнім 3 січня подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах президента України.

10 січня документи до Центрвиборчкому подав Віталій Купрій – народний депутат, обраний у 2014 році в мажоритарному окрузі на Дніпропетровщині. До парламента він висувався від "Блоку Петра Порошенка", однак у 2015 році вийшов з фракції БПП.

Ще одним кандидатом у президенти став очільник політичної партії "Наші" позафракційний народний депутат Євген Мураєв. Документи до ЦВК він здав 11 січня.

А вже у суботу, 12 січня, документи у Центральної виборчої комісії подав лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. Він розповів, що вже вніс заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень. За словами політика, більша частина суми – це гроші його партії, сам же Гриценко додав до застави власних 100 тисяч гривень.

15 січня Центральна виборча комісія отримала документи на реєстрацію від лідера партії "5.10" Геннадія Балашова, які подав уповноважений представник цієї партії.

16 січня документи для участі у виборах до ЦВК внесла народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Богомолець.

Окрім неї, документи до ЦВК в середу подав екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Він йде на вибори як самовисуванець.

17 січня документи в ЦВК приніс кандидат у президенти від партії "Укроп", нардеп та власник гірськолижного курорту "Буковель" Олександр Шевченко. Також цього дня особисто до ЦВК подав заяву та приніс документи для реєстрації "опоблоківець" Юрій Бойко. 

21 січня до ЦВК з документами про реєстрацію кандидатом на посаду президента прийшов лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул і висунутий кандидатом у президенти від Соціалістичної партії України Ілля Кива подали документи до ЦВК 22 січня.

Також у вівторок документи до Центральної виборчої комісії приніс народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Аркадій Корнацький. Він йде на президентські вибори як самовисуванець.

Вранці 23 січня до ЦВК прийшла лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко та подала документи для реєстрації кандидатом у президенти на виборах.

Окрім Тимошенко, до ЦВК у середу документи приніс лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов, екс-спікер Олександр Мороз, якого висунула "Соціалістична партія Олександра Мороза", а також Руслан Кошулинський, якого висунула партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

У четвер, 24 січня, ще чотири кандидати у президенти принесли свої документи у ЦВК. Це Олександр Данилюк, Олександр Ковальчук, Денис Потапов та Володимир Блащук, які є самовисуванцями.

А вранці 25 січня документи у Центрвиборчком приніс Володимир Зеленський. Трохи згодом цього ж дня документи принесли лідер партії "Основа" Сергій Тарута та екс-голова Служби безпеки Ігор Смешко та екс-депутатка, колишній член "Партії регіонів" Інна Богословська

28 січня до Центрвиборчкому документи приніс Олександр Соловйов, який буде балотуватися у президенти від політичної партії "Розумна сила", та самовисуванець, лідер Патріотичної партії України Микола Габер.

31 січня документи до ЦВК подав голова партії "Відродження", народний депутат Віктор Бондар, якого у президенти висунула його політсила. Окрім нього, документи для реєстрації кандидатами в президенти подав лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, самовисуванець Роман Безсмертний, кандидат від "Партії захисників України" Тарас Костанчук, позафракційний народний депутат України Віктор Кривенко.

Також 1 лютого документи до ЦВК подали п'ять осіб – Іван Качайло, Сергій Лисенко, Руслан Ригованов, Анатолій Губенко та Віктор Кривенко.

Журналістка Юлія Литвиненко подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у президенти України 2 лютого. Окрім неї, до Центрвиборчкому приніс документи кандидат від партії "Патріот", економіст Андрій Новак та нардеп з "Народного Фронту" Юрій Тимошенко.

Наразі Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Ігоря Шевченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Євгена Мураєва, Віталія Купрія, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олександра Шевченка, Олега Ляшка, Олександра Вілкула, Іллю Киву, Аркадія Корнацького, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Руслана Кошулинського, Олександра Мороза, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Інну Богословську, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Миколу Габера та Юрія Дерев’янка.

Водночас ЦВК відмовила у реєстрації 22 особам – Олександру Ковальчуку, Костянтину Черкасову, Олександру Приданову, Віктору Лебединцю, Юрію Боярському, Володимиру Ратушу, Володимиру Василенко, Віталію Велідченку, Петру Рекалу, Сергію Фаренюку, Володимиру Блащуку та Денису Потапову, Олександру Жамойді, Дмитру Касьяненко, Ярославі Качановській, Олександру Соловьйову, Наталії Пилипенко, Євгенію Андрухіву, Олександру Тіщенку, Василю Чупею, Олександру Гокову та Петру Симоненку.

Документи у Центральну виборчу комісію можна подати до 3 лютого 2019 року. З ними потрібно також внести грошову заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень.

Реєстрація усіх кандидатів у президенти буде тривати до 8 лютого.


Читайте також:

Ще один прикарпатець хоче стати президентом

ЦВК зареєструвала Юрія Дерев’янка кандидатом в Президенти України (фото)

ЦВК зареєструвала Олександра Шевченка кандидатом у президенти


03.02.2019 3667
Коментарі ()

07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

522
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5377
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1437
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1314
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2586
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3972

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

361

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1195

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1036

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

954
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

268
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10641
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

345
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

615
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5659
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1434
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

323
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

224
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

579 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1016
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

882