Щоб зменшити затори. В Івано-Франківську змінюють схему дорожнього руху у районі моста на Галицькій

У районі моста через річку Бистриця Солотвинська, що по вулиці Галицькій в Івано-Франківську, змінюють схему дорожнього руху.

Про це розповів вчора, під час онлайн-прийому у фейсбуці Михайло Смушак, заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, повідомляє Фіртка.

Зі слів посадовця, орієнтовно протягом сьогодні-завтра в межах чинного кільця на вулиці Надрічній планують нанести нову дорожню розмітку, відповідно до якої з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника на кільце вулиці Надрічної йтимуть дві смуги руху, а не одна, як зараз. Ще одна смуга вестиме праворуч з виїздом на міст через річку Бистриця Солотвинська.

«Там уже є встановлені дорожні знаки. Вони поки що закриті поліетиленовою чорною плівкою, їх відкриють в момент, коли буде нанесена розмітка.

Тому будьте уважні, тому що змінено схему руху і головна зміна в тому, що тепер ті люди, які будуть їхати з Набережної під міст, буде у нас уже не дві фактично смуги, як є зараз, а буде, тому що зараз у нас фактично одна смуга уже на кільце, а друга відповідно виїжджає на міст.

Зараз буде дві смуги, щоб їхати на кільце та одна смуга буде відповідно праворуч на міст. Це така важлива зміна», - розповів Михайло Смушак.

Крім того, на сьогодні вже змінено схему руху при виїзді на міст з боку центральної частини міста по вулиці Галицькій. Зокрема, як стверджує заступник міського голови, наразі вже встановлені дорожні знаки, які дозволяють виїзд на міст лише з однієї – лівої смуги руху по вулиці Галицькій.

Права ж смуга використовуватиметься лише для з’їзду автомобілів з вулиці Галицької на вулицю Надрічну. Виключення становитиме лише рух громадського транспорту, якому дозволено виїжджати на міст також з правої смуги вулиці Галицької.

При цьому посадовець наголосив, що відповідні дорожні знаки вже встановлені й діють.

«Для чого ми це зробили? Ми це зробили для того, щоби ті автомобілі, які рухаються вулицею Набережною і по вулиці Надрічній, – їм так само треба поїхати на вулицю Галицьку на міст, щоб вони мали свою фактично смугу і могли на неї спокійно заїжджати, пропускаючи тільки громадський транспорт по правій смузі.

Це важливе таке нововведення і воно б мало десь покращити ситуацію по вулиці Набережній і Надрічній», - пояснив Михайло Смушак.

Заступник міського голови також зауважив, що Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики запланував влаштувати кільце перед мостом з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника.

Втім, цьогоріч будівництво починати не будуть. Адже влаштування кільця вимагає значних земляних робіт, зокрема, з розширення проїзної частини дороги.

Проводити такі роботи планують у наступному році, проте цьогоріч, як запевнив Михайло Смушак, планують нанести відповідну розмітку, яка частково розв'яже проблему роз’їзду автотранспорту на вказаній ділянці вулиці Небереженої імені Василя Стефаника.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську з’явиться ще одна кільцева розв’язка

Без решти або купюра до 50 гривень: у Франківську пояснили, коли водій маршрутки може не давати решту

Платна парковка на з’єднаних бульварах в Івано-Франківську. Що каже мер та як реагують у соцмережах

Чотири смуги, тролейбусна лінія та велодоріжки: Галіпчак розповів про з'єднання бульварів

У 2020 році в Івано-Франківську таки об'єднають Північний та Південний бульвари


27.10.2021 Сергій Білий 13199
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1629
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1709
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1697
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5014 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2007 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1392

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

365

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

588

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

760

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

876
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3515
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10084
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

722
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25974
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7587
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

778
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

944
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1276
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

234
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1112
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

720
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

954