Щоб зменшити затори. В Івано-Франківську змінюють схему дорожнього руху у районі моста на Галицькій

У районі моста через річку Бистриця Солотвинська, що по вулиці Галицькій в Івано-Франківську, змінюють схему дорожнього руху.

Про це розповів вчора, під час онлайн-прийому у фейсбуці Михайло Смушак, заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, повідомляє Фіртка.

Зі слів посадовця, орієнтовно протягом сьогодні-завтра в межах чинного кільця на вулиці Надрічній планують нанести нову дорожню розмітку, відповідно до якої з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника на кільце вулиці Надрічної йтимуть дві смуги руху, а не одна, як зараз. Ще одна смуга вестиме праворуч з виїздом на міст через річку Бистриця Солотвинська.

«Там уже є встановлені дорожні знаки. Вони поки що закриті поліетиленовою чорною плівкою, їх відкриють в момент, коли буде нанесена розмітка.

Тому будьте уважні, тому що змінено схему руху і головна зміна в тому, що тепер ті люди, які будуть їхати з Набережної під міст, буде у нас уже не дві фактично смуги, як є зараз, а буде, тому що зараз у нас фактично одна смуга уже на кільце, а друга відповідно виїжджає на міст.

Зараз буде дві смуги, щоб їхати на кільце та одна смуга буде відповідно праворуч на міст. Це така важлива зміна», - розповів Михайло Смушак.

Крім того, на сьогодні вже змінено схему руху при виїзді на міст з боку центральної частини міста по вулиці Галицькій. Зокрема, як стверджує заступник міського голови, наразі вже встановлені дорожні знаки, які дозволяють виїзд на міст лише з однієї – лівої смуги руху по вулиці Галицькій.

Права ж смуга використовуватиметься лише для з’їзду автомобілів з вулиці Галицької на вулицю Надрічну. Виключення становитиме лише рух громадського транспорту, якому дозволено виїжджати на міст також з правої смуги вулиці Галицької.

При цьому посадовець наголосив, що відповідні дорожні знаки вже встановлені й діють.

«Для чого ми це зробили? Ми це зробили для того, щоби ті автомобілі, які рухаються вулицею Набережною і по вулиці Надрічній, – їм так само треба поїхати на вулицю Галицьку на міст, щоб вони мали свою фактично смугу і могли на неї спокійно заїжджати, пропускаючи тільки громадський транспорт по правій смузі.

Це важливе таке нововведення і воно б мало десь покращити ситуацію по вулиці Набережній і Надрічній», - пояснив Михайло Смушак.

Заступник міського голови також зауважив, що Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики запланував влаштувати кільце перед мостом з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника.

Втім, цьогоріч будівництво починати не будуть. Адже влаштування кільця вимагає значних земляних робіт, зокрема, з розширення проїзної частини дороги.

Проводити такі роботи планують у наступному році, проте цьогоріч, як запевнив Михайло Смушак, планують нанести відповідну розмітку, яка частково розв'яже проблему роз’їзду автотранспорту на вказаній ділянці вулиці Небереженої імені Василя Стефаника.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську з’явиться ще одна кільцева розв’язка

Без решти або купюра до 50 гривень: у Франківську пояснили, коли водій маршрутки може не давати решту

Платна парковка на з’єднаних бульварах в Івано-Франківську. Що каже мер та як реагують у соцмережах

Чотири смуги, тролейбусна лінія та велодоріжки: Галіпчак розповів про з'єднання бульварів

У 2020 році в Івано-Франківську таки об'єднають Північний та Південний бульвари


27.10.2021 Сергій Білий 13670
Коментарі ()

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

460
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1255
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2184 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1056
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2979
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

822

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

983

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1413

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2013
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26294 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

702
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

902
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2930
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1180
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

888
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1150
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1147
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

345
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4153
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1015
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1580