"Перейдуть на новий пакет фінансування", — ректор ІФНМУ прокоментував ймовірне скорочення працівників

З 1 січня 2025 року Центр стоматології університетської клініки перейде на новий пакет фінансування за програмою від НСЗУ.

У зв'язку з цим працівників Івано-Франківського медичного університету завчасно попередили про можливі скорочення кадрів.

Про це у коментарі Фіртці розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин.

Так, наразі стоматологічне відділення клініки фінансується лише двома пакетами від НСЗУ, один з яких стосується надання послуг для військовослужбовців. За словами ректора, такий проєкт наразі не покриває всіх фінансових потреб, а тому з січня готують нову реформу.

"Обговорюємо зараз питання не тільки нових медичних гарантій, а й ще можливе надання платних послуг та пошук інших пакетів для фінасування", — вказав Роман Яцишин.

За словами ректора, головна мета — зберегти клініку.

"Клініка залишається частиною нашого навчального процесу, і ми готуємо студентів до того, як все працює на практиці.

Нові умови — це про ефективність та оптимізацію. Тому йдеться не про скорочення персоналу, а про реорганізацію.

З працівниками, які не увійдуть до нового штатного розпису, будемо говорити вже в грудні, коли буде й контрактування нового пакету. Тоді ж будемо пропонувати їм нові вакансії", — зазначив ректор.

Нагадаємо, раніше лікарка-анестезіологиня Центру стоматології університету Іванна Марцінковська розповіла, що згідно з наказом ректора ІФНМУ, проведуть скорочення чисельності та штату працівників центру стоматології університетської клініки, що фінансується коштом загального фонду державного бюджету.

За словами лікарки, йдеться про скорочення 242 працівників (лікарів, медичних сестер, зубних техніків, молодший медичний персонал, технічних працівників).

Згідно з оприлюдненим наказом, під скорочення потрапляють: 

  • 154 працівники Центру стоматології університетської клініки;
  • 87 працівників штату Центру клінічної медицини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:


Коментарі (1)

зберегти не пробували 2024.10.31, 23:22

Цез програми повернення українців додому. Нема чого переживати. Звільнення - "перехід на новий вид фінансування, можливо з наданням платних послуг". Це щось з гумористичного шоу?

Взагалі місцевим радам не до скорочення працівників у медичній сфері на 200 чол. Голосують масово по Україні "підтримку плану перемоги". Їм це нічого не коштує крім власної гідності і статусу, а з центра може щось перепаде і в тцк не заберуть не прийдуть з шоу на сесію, і можна буде собі порішати землі там чи тендер. Подумаєш, за це, нечитавши нералістину дерницю невідповідну назві, голосують "з добрим намірами", після яких: "старались не вийшло - треба здаватись москалям". Це щось явно з головою у всіх депутатів в Україні, а не лише у Раді. Десь їх виводили такими чи експеремент з керування свідомістю? Не розумію і все. Вони ж самі влада в демократичній системі. Маючи підтримку народу можуть чи тцк чи поліцію чи президента поза законом проголосити і демонтувати, а вони плазують десятками тисяч в Україні за "більше ніж тисячу" на хатинку собі і авто дорожче по що уже йде бурят з північним корейцем. І не скажеш що нелогічно на це якщо подумати.

28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

545
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

913
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3683 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2916
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

7074 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3464

І це ж нас жахають Хеловіном ті самі люди, які водять Маланку і Вертепи, заводячи чорта до церкви на Різдво, скачуть через багаття і запускають віночки в ніч на Івана Купала, святять яйця і ковбасу на Пасху і яблука на Спаса?

455

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

319

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

675

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1441
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

254
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17297
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

913
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

8044 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

532
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

932
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2304
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27642 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

413
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

446
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

769
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

719