"Тож управителі разом із представниками Бурштинської міської ради інформують мешканців про алгоритм переходу багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення. Участь у зустрічах також бере і начальник Галицького управління експлуатації газового господарства Василь Братусь.Перехід на індивідуальне опалення – це справа добровільна. Але варто наголосити, що для цього потрібна згода щонайменше 75% власників будинку. Вони підписують протокол, що бажають відключитися від централізованого опалення, приносять його до відділу ЖКГ і постійна комісія рекомендує виконавчому комітету надати дозвіл на відключення цілого будинку", — йдеться у дописі.
- розроблено передпроєктні пропозиції (ТЕО), що дало можливість зрозуміти подальші кроки та які котельні потрібно;
- проведено гідравлічний розрахунок газових мереж міста. Цей крок був необхідний, щоб зрозуміти що нам необхідний газ середнього тиску;
- на підставі гідравліки розроблено проєкт по реконструкції газопроводу с. Дем’янів та м. Бурштин;
- проведено виділення земельних ділянок для встановлення блочно-модульних котелень по вул. Міцкевича та вул. Стуса;
- отримано технічні умови від ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на підведення мереж до земельних ділянок;
- укладено договір з ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на проведення робіт на послуги в частині електроенергії;
- виготовлено проєктну документацію на твердопаливні котельні для ліцею імені Ольги Басараб, ЗДО №2 та музичної школи, для ліцею №3 та ЗДО №6, для гімназії №1 та для лікарні. Завершується експертиза цих проєктів;
- проведено інженерно-геологічні роботи по двох будівельних майданчиках - по вул. Стуса та вул. Міцкевича під котельні 10 і 8 МВт.
"Дуже просто звучить «встановити котельні»… Але цьому передує величезна підготовча та паперова робота. Без усіх цих заходів облаштувати котельні не можливо. Ми маємо дотримуватися чинного законодавства", — зазначає Іван Драгун.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!