Не треба дивитись на інших, а впевнено йти до своєї мети, - ексклюзивне інтерв’ю з переможницею"Міс Івано-Франківськ 2018"

Вчиться на документознавця, відвідує вокальну студію, працює моделлю та мріє знятися в кіно. А ще – цілеспрямована, скромна та завжди усміхнена. Це – «Міс Івано-Франківськ 2018» Елеонора Джичка.

Наразі 19-річна дівчина міркує, як поєднати навчання на стаціонарі в Національному університеті нафти й газу із  підготовкою до конкурсів краси. Фіртка пропонує познайомитися з першою красунею міста поближче.


Про себе

Якщо коротко, то мені 19 років. Закінчила 25 школу та музичну школу №1. Зараз навчаюся на другому курсі в університеті нафти й газу. Також відвідую вокальну школу та модельну школу "Ювента". Маю коханого, ми вже три роки разом.

Про конкурси краси

Участь в конкурсах краси беру вже рік. Все почалося з перемоги на "Міс ІФНТУНГ". Мені сподобалось і я почала їздити по інших конкурсах, таких, як "Королева бікіні інтернешнл". Там отримала корону "Королева дефіле". Потім була "Міс Студімперія", де я знов перемогла і поїхала представляти нашу область в Київ. Отримала "Міс інтернет-голосування". До "Міс Івано-Франківськ" ще взяла участь в "Міс Альянс", де отримала титул "Першої віце-міс".

Навіщо дівчатам конкурси краси

Вони дають змогу продемонструвати усім свою красу, талант і розум. А ще - це приносить велике задоволення.

Про "Міс Івано-Франківськ"

Готувалися півтора місяця. За цей час ми з дівчатами взяли участь у кількох фотосесіях та зйомках роликів. Також ми три рази на тиждень репетирували, щоб показати гарне шоу. Було важко, особливо зважаючи на те, що майже усі конкурсантки є студентками. Але, думаю, нам все вдалося.

Про улюблене дефіле

В мене немає такого. Люблю всі, але скажу, що найважливішим є прем'єрне дефіле, адже саме перше враження відіграє дуже важливу роль.

Про перші емоції, коли тебе називають переможницею

Дуже радію. Надзвичайно приємною і важливою для мене завжди є підтримка близьких та друзів.

Про музику

Займалася в музичній школі із викладачами. Зараз відвідую вокальну школу Вікторії Ватащук. Удосконалюю те, чого навчилась раніше. Улюблений стиль музики? Та всі люблю. Головне щоб українські. Улюблена співачка - Тіна Кароль.

Чи є на конкурсах краси дружба

Чула багато історій, як крадуть одяг, взуття. Роблять різні капості. Але поки що я такого не зустрічала. Зазвичай, дівчата здружуються.

Про суддівство на конкурсах краси

Скажу вам чесно, усі мої корони чесно заслужені. Не бачу сенсу купувати перемоги, це - нерозумно. Поки що, до суддівства в мене претензій немає.

Як витрачатиме виграні гроші

Я поки ще не вирішила. Напевне, на свою самореалізацію і на участь в інших конкурсах краси. А на відпочинок поїду зі своїм хлопцем.

Про майбутнє

Ой, загадувати поки не хочу, але звичайно, хотілося б і на "Міс України" поїхати, потім на "Міс світу". Але всьому свій час. Буду готуватися, а там буде видно.

Про хобі

У мене досить напружений графік, тому коли випадає можливість відпочити, хочеться в першу чергу відіспатись. Часу на хобі не вистачає. Беру участь в показах та фотосесіях, співаю на концертах. Люблю гуляти, дивитись комедії та мелодрами.

Про акторську кар'єру

Дуже люблю кіно. Чи хотіла б знятися у кіно? Звичайно, хто б не хотів! Якщо випаде така можливість, то обов'язково нею скористаюсь. Але от ще про це не думаю.

Про секрети краси

Та немає ніякого секрету. Займаюся спортом й намагаюся дотримуватися здорового харчування - поменше солодкого і хліба.

Рецепт перемоги

Найголовніше правило - це завжди залишатися собою. Якщо хочеш чогось досягнути - не треба дивитись на інших, а впевнено йти до своєї мети.

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

333
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

457
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2308
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1703
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1997
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5605 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1109

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1121

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1637

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1109
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

865
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

720
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14543
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

521
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10384
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6057
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

608
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7495
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2730
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

509
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

607
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

443