На Прикарпатті обрали переможців головної туристичної премії

В День Святого Миколая на Прикарпатті обрали переможців головної туристичної премії Івано-Франківської області Ivano-Frankivsk Region Tourism Awards - IFTA.

Про це повідомили на сайті "Івано-Франківщина туристична", пише Фіртка.

Премія започаткована Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою відзначення здобутків представників бізнесу і громадського середовища у сфері розвитку та популяризації туризму в Івано-Франківській області.

"Нагорода має три номінації: 7 головних туристичних подій року, 7 спеціальних переможців, громадська діяльність яких є взірцем для наслідування, 7 лауреатів, які зробили найбільший внесок  у розвиток туризму області.",- повідомляють на сайті.

Головними туристичними подіями 2020 року стали:

Початок активної діяльності першого в Україні стаціонарного парку динозаврів просто неба;

Створення першого в області кластеру сільського туризму «Бойківський колорит»;

Традиції колядування на Верховинщині, танець Аркан з Ковалівкою, карпатське ліжникарство – нематеріальна культурна спадщина України;

Реалізація промоційного проєкту внутрішнього туризму «52 вікенди на Івано-Франківщині»;

Спорудження Центру паломника «Симеон Лукач» (с. Старуня, Богородчанський район);

Гуцульська коров’яча бриндза – зареєстрований продукт харчування із географічним зазначенням;

Створення громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття».


Семеро спеціальних переможців другої премії IFTA'2020, громадська діяльність яких у сфері туризму є взірцем для наслідування:

Володимир Ільків – художник-реставратор, директор БО «Благодійний фонд «Дороги предків» – за популяризацію історичного туризму та реалізацію проєкту «Середньовічна Корабельня»

Наталія Кульчицька – власниця садиби сільського туризму (с. Татарів) – за популяризацію практик організації послуг у сфері сільського туризму та вагомий особистий внесок у подолання коронавірусної хвороби COVID-19 на Яремчанщині

Андрій Костишин – гід – за активну екскурсійну діяльність і розробку квест-екскурсій Івано-Франківськом для мобільного додатку WalQlike

Іван Мойсюк – голова ГС «Асоціація карпатських ватагів» – за організаційне сприяння набуття статусу географічного зазначення для гуцульської коров’ячої бриндзи

Мирослава Нодь – директорка туристичної фірми – за популяризацію внутрішнього туризму та активну участь у створенні нових туристичних продуктів

Тарас Пасимок – громадський активіст, співзасновник і редактор інформаційних платформ «МапаКосів», «ВелоКосів» та «Гуцулія» – за популяризацію туризму Косівщини

Ірина Фіщук – рестораторка – за популяризацію гастрономічного туризму та вагомий внесок у створення ГС «Дорога смаку Прикарпаття»


Семеро лауреатів другої премії IFTA'2020, які зробили найбільший внесок у розвиток туризму області у 2020 році:

Андрій Бакай – приватний підприємець – за популяризацію етнокультурної спадщини Карпат і створення популярної інтерактивної туристичної атракції етнопарк «Гуцул Ленд»

Вадим Гельо – готельєр – за вагомі здобутки у сфері соціального підприємництва та розвиток туристичної інфраструктури м. Яремче

Ірина Дружук – журналістка Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» – за активну популяризацію туристичного потенціалу Івано-Франківської області

Іван Зінов’єв – голова ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (м. Яремче) – за успішно реалізовані туристичні проєкти, спрямовані на сталий розвиток туризму

Лада Маланій – голова ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» – за створення і просування туристичних продуктів живої спадщини Карпат та залучення ґрантових коштів для розвитку туризму

Уляна Сидор – провідна фахівчиня Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (до 19.05.2020 р. голова ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку - Ресурсний центр» (м. Івано-Франківськ) – за залучення ґрантових коштів для розвитку туристичної інфраструктури м. Івано-Франківська.

Вікторія Яремин – директорка Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини – за розвиток інноваційних технологій в музейному туризмі.

Офіційна церемонія нагородження переможців та лауреатів другої премії IFTA'2020 відбудеться на початку 2021 року.


Читайте також:

У Яремче завершили реконструкцію школи, на яку очікували 15 років (ФОТО)

Білоруський письменник написав роман про Івано-Франківськ


20.12.2020 1336
Коментарі ()

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1029
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1873
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2039 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7420
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15157 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

2003

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

195

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

949

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1020

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1807
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

205
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

586
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

822
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3070
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

830
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1886
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

919
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35070 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

411
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

555
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

884
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

786