Як формується ціна на послуги електрика?

Послуги електрика у сучасних умовах актуальні як ніколи. Адже кожна хвилина життя користувача пов’язана з використанням електричної енергії. На всяк випадок варто мати контакти гарного майстра, що зможе вирішити ваші електричні проблеми.

Тому багатьох користувачів хвилює питання, яким чином формується цінник на послуги електрика? Як не заплатити зайвого та отримати якісні роботи?

Детально розкриваємо усі нюанси далі.

Які фактори впливають на остаточну ціну послуг електрика?

Якщо коротко сказати про особливості формування цін на ринку електромонтажних робіт то все звучить наступним чином: чим простіше проект, тим нижча його ціна. Зі складністю підвищуються кінцева сума за послуги.

Вартість електромонтажних робіт складається з наступних аспектів:

  1. Об`єм.
  2. Вид робіт, які необхідно виконати.
  3. Якість кінцевих послуг.
  4. Статус та популярність компанії, що надає послуги.
  5. та інші фактори.

Але у цьому списку лише основні фактори, що формують цінник послуг. Зупинимося на менш розповсюджених далі.

Специфічність електромонтажних робіт полягає у тому, що при виконанні розрахунків обов'язково варто враховувати не тільки об'єм та рівень складності, але і кваліфікацію майстрів. Досвідчений спеціаліст висуває більш високі цінники.

Ще один важливий пункт - матеріали, що використовуються для монтажу, їх кількість, характеристики, виробник. Окрім того важливо хто їх закуповує: майстер чи замовник.

Не варто також забувати про конструкції по яких будуть виконуватися роботи. Необхідно враховувати особливості матеріалу, з якого вони виготовлені. Наприклад, роботи, які виконуються по бетонних стінах коштуватимуть дорожче. Встановлення ексклюзивного освітлення чи теплої підлоги потребує додаткових розрахунків, а отже вартуватиме більше.

У кінцеву вартість проекту також плюсується монтаж додаткового обладнання, якщо у ньому виникне необхідність. Нерідко під час електромонтажних робіт відкривають приховані проблеми мережі. Тому ціна за весь проект може змінитися.

Великі замовники з масштабними проектами зазвичай можуть розраховувати на знижки. Вигідні пропозиції також чекають на постійних клієнтів.

Що таке «ціна за точку»?

Ще один пункт у формуванні вартості електромонтажних робіт – ціна за точку. Подібне формулювання ми часто чуємо від майстрів. Що воно означає? Ціна за точку – це середня вартість за встановлення одного електричного приладу. Зазвичай це розетка або вимикач.

Ціна за точку може складати як 50 грн, так і 1000 грн. Чому така різниця? Все залежить від певних факторів, що впливають на кінцевий цінник, а саме:

  • матеріал стін та перекриттів (гіпсокартон, цегла, бетон, дерево);
  • кількість ліній, що надходять і відходять від точки, спосіб прокладання кабелю (закритий чи відкритий);
  • характеристики точки (внутрішня/зовнішня, розетка, вимикач або комутаційний вузол).

Формування цінника на електромонтажні роботи включає в себе багато нюансів. Кваліфікований майстер обов’язково перед початком робіт розрахує їх орієнтовну вартість. Але варто бути готовими до того, що через різноманітні труднощі та фактори кінцева ціна буде більшою за плановану.

Партнерський матеріал


27.03.2021 1391
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

946
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

758
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1879
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3221
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2540
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2530

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

213

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

724

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

678

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1579
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

346
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

680
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

603
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

319
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

374
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27015
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

833
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19665
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

417
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

388
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

720
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1301 3